Kategorijos

Filter By close
Bižuterija

Aktyvūs filtrai

Plaukų lankelis su karūna...
Kaina 3,50 €
Dekoratyvinis plaukų lankelis su karūna ir kasytėmis, nuotaikingas aksesuaras, kuris nepaliks abejingų. Ryškių spalvų kasos su karūna viršuje puikiai tinks prie įvairių drabužių, plaukų spalvų ar šukuosenų, todėl jūsų mažylė išsiskirs puikia išvaizda. Šis lankelis tiks tiek gimtadieniams, vakarėliams ar kt.
Segtukų-kasyčių rinkinys, 6...
Kaina 1,50 €
Segtukai-kasytės puikus aksesuaras plaukams. 32 cm ilgio su nedideliu segtuku viršuje, ryškios spalvos kasyčių su drugeliais, tinka prie įvairių drabužių, plaukų spalvų ir šukuosenų, todėl jūsų mažylė išsiskirs puikia išvaizda. Šie segtukai puikiai tiks gimtadieniams, vakarėliams ar kt. Rinkinį sudaro 6 segtukais su kasytėmis.
Žiedų rinkinys kojų ar...
Kaina 10,44 €
Žiedus ant kojų ar rankų pirštų nešioja pasitikinčios merginos, kurios nebijo išsiskirti iš minios. Jos yra nenuspėjamos, joms neįdomi aplinkinių nuomonė. Siūlome Jums žiedų rinkinį ant kojų ar rankų pirštų, jis prasiplės jums norimo dydžio. Jie pagaminti iš metalo su dažytomis širdutėmis. Žiedo diametras 2 cm. Tinka tiek suaugisiems, tiek vaikams.
Žiedų rinkinys kojų ar...
Kaina 10,44 €
Žiedus ant kojų ar rankų pirštų nešioja pasitikinčios merginos, kurios nebijo išsiskirti iš minios. Jos yra nenuspėjamos, joms neįdomi aplinkinių nuomonė. Siūlome Jums žiedų rinkinį ant kojų ar rankų pirštų, jis prasiplės jums norimo dydžio. Jie pagaminti iš dažyto metalo. Žiedo diametras 1,5 cm. Tinka tiek suaugisiems, tiek vaikams.
Žiedų rinkinys kojų ar...
Kaina 10,44 €
Žiedus ant kojų ar rankų pirštų nešioja pasitikinčios merginos, kurios nebijo išsiskirti iš minios. Jos yra nenuspėjamos, joms neįdomi aplinkinių nuomonė. Siūlome Jums žiedų rinkinį ant kojų ar rankų pirštų, jis prasiplės jums norimo dydžio. Jie pagaminti iš metalo su kabančiais papauošimais. Žiedo diametras 1,5 cm. Tinka tiek suaugisiems, tiek vaikams.