Kategorijos

Filter By close
Dviratininkams

Aktyvūs filtrai

LED žibintas dviračiui
Kaina 12,00 €
Kiekvienas dviratininkas žino, koks svarbus apšvietimas važiuojant keliais. Šviesa svarbi visada ir visur, tai dėl saugumo. Žibintas veikia trimis režimais: intensyvus, stroboskopinis ir SOS režimas. Lankstus silikoninis laikiklis leidžia maksimaliai tvirtai ir patikimai pritvirtinti žibintą prie dviračio vairo, taip užtikrindami komfortas kelyje. 
Šviečiantys LED ventiliai...
Kaina 3,50 €
Šaunus ratų puošybos ir matomumo didinimo elementas. RGB diodas keičia spalvas. LED šviečiantys ventiliai naudojami dviračių, motorolerių ar motociklų ratams. Ventilis pradeda veikti automatiškai, kai užfiksuojamas judesys, sustojus - LED ventilis automatiškai išsijungia. Lengvai užsukamas tiesiai ant ventilio. Maitinimas 3 x LR1130 baterijomis (komplekte yra). Pakuotėje 2 vnt.
Prožektorius ir skambutis...
Kaina 26,00 €

Šiame gaminyje naudojama įmontuota įkraunama polimerinė baterija, ilgas tarnavimo laikas, talpa iki 1500aAh, visa galia gali būti naudojama 5-8 valandas.
Pagamintas iš aukštos kokybės ABS medžiagos, tvirtas ir patvarus, pianino dažų technologijos paviršius yra atsparus dulkėms ir atsparus vandeniui.
Funkcinė nepriklausoma jungiklio konstrukcija palengvina valdymą.

Prožektorius su galiniu...
Kaina 24,00 €

Šis prožektorius yra naujos formos, mažas ir išskirtinis. Žibinto šviesos šaltinis apie 300 liumenų. Jis apšviečia 1 iki 10 metrų naktį, kurio pakanka dviračių saugumui užtikrinti. Akumuliatoriaus tarnavimo laikas 6 iki 13 valandų per vieną įkrovimą. Dviračių žibintas lengvai apšviečia visą kelią ar kalnų taką.

Skambutis dviračiui elektrinis
Kaina 2,95 €

Elektrinis dviračio skambutis. Lengvai pritvirtinamas, plastikinis, stipraus garso dviračio garsinis signalas, tvirtinamas prie dviračio rėmo. Tinka daugumai dviračių vamzdžių ir rankenėlių, atsparus lietui. Skleidžiamas garsas iki 90 dB. Išmatavimai: 6,8 x 4,5 x 5,2 cm. Tvirtinimo diametras: 2-2,5 cm. Maitinimas – 2 AAA tipo baterijos (nepridedamos).

Šviesą atspindinti liemenė
Kaina 3,43 € Reguliari kaina 4,90 € −30%
Šviesą atspindinti liemenė,  kuri užtikrina saugų judėjimą kelyje. Šviesą atspindinčios juostos ir ryški liemenės spalva atkreips į jus eismo dalyvių dėmesį ir sumažins nelaimingo atsitikimo riziką, būsite gerai matomas ir šviesiu, ir  tamsiu paros metu. Būkite saugūs, bei apsaugokite savo artimuosius - įsitikinkite kad esate matomi kelyje! Medžiaga: poliesteris. Dydis: XXXL.
Šviesą atspindinti liemenė
Kaina 3,43 € Reguliari kaina 4,90 € −30%
Šviesą atspindinti liemenė,  kuri užtikrina saugų judėjimą kelyje. Šviesą atspindinčios juostos ir ryški liemenės spalva atkreips į jus eismo dalyvių dėmesį ir sumažins nelaimingo atsitikimo riziką, būsite gerai matomas ir šviesiu, ir  tamsiu paros metu. Būkite saugūs, bei apsaugokite savo artimuosius - įsitikinkite kad esate matomi kelyje! Medžiaga: poliesteris. Dydis: XL.