Kategorijos

Filter By close
Pelėdos

Aktyvūs filtrai

Stiklinė statulėlė...
Kaina 9,60 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome jums briaunoto, skaidraus stiklo, aukso detalėmis puošta figūrėlė - pelėda. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 7 x 5,5 x 5 cm.
Statulėlė porceliano...
Kaina 16,50 €
Suvenyras statulėlė, didelė pelėda ant knygų, iš porceliano dekoruota spalvota glazūra. Pelėda - žinių, įžvalgumo ir išminties simbolis. Simbolizuoja užsibrėžtą ir atkaklų tikslo siekimą bei tolimus horizontus. Figūrėlė papuoš jūsų namus, tai taip pat gali būti ir puiki prisiminimo dovanėlė. Pelėdos dydis: h 16 x 10 x 7 cm.
Stiklinė statulėlė...
Kaina 5,90 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Jei taip, pažiūrėkite čia! Tai briaunoto, skaidraus stiklo figūrėlė - pelėda. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 7 x 8 x 4 cm.
cookie Slapukų sutikimas