Kategorijos

Filter By close
Iškyloms

Aktyvūs filtrai

Gertuvės rinkinys "200...
Kaina 18,50 €

Gertuvė "200 gramų geros nuotaikos", 2 taurelės iš nerūdijančio plieno ir piltuvėlis dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Komplekto dydis: 22 x 18 cm. Talpa gertuvės 236,59 ml.

Žiebtuvėlis "Lighter", dujinis
Kaina 11,40 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos su deivės graviūra metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Dydis: 5,5 x 4 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter", dujinis
Kaina 11,60 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Atidarius žiebtuvėlį, šonai šviečia žalia neono šviesa. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Dydis: 7 x 3,5 cm.
Dvipusis žiebtuvėlis...
Kaina 8,40 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Žiebtuvėlis turi dvi puses, kurioje atidarius liepsna paprasta, o kitoje pusėje liepsna neužpučiama vėjo. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Taip pat yra maža dovanėlė, raktų pakabukas. Dydis: 6 x 3,5 cm.