Kategorijos

Filter By close
Puodeliai

Aktyvūs filtrai

Puodelis "Drakonas", 400 ml
Kaina 6,90 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos mėgėjams. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: h 9 cm, tūris 400 ml.
Porcelianinis puodelis...
Kaina 9,90 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos mėgėjams - puodelis su dangteliu. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: h 12 cm, tūris 300 ml.
Porcelianinis puodelis...
Kaina 9,90 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos mėgėjams - puodelis su dangteliu ir sieteliu arbatžolėms. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: h 15 cm, tūris 300 ml.
Puodelis su keturkampe...
Kaina 17,43 € Reguliari kaina 24,90 € −30%
Puikus pasiūlymas visiems arbatos, kavos mėgėjams - puodelis su lėkštute-padėkliuku ir šaukšteliu. Šis rinkinukas kurs jaukią atmosferą kavos ar arbatos pertraukai su artimaisiais. Jis turi išskirtinį lėkštutės dizainą, lėkštutė kaip padėkliukas, ant jo galėsite mėgautis Jums patinkamu desertu. Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: ∅7,5 x h6 cm.
Puodukas su pailga lėkštute
Kaina 24,90 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos, kavos mėgėjams - puodelis su lėkštute-padėkliuku ir šaukšteliu. Šis rinkinukas kurs jaukią atmosferą kavos ar arbatos pertraukai su artimaisiais. Jis turi išskirtinį lėkštutės dizainą, lėkštutė kaip padėkliukas, ant jo galėsite mėgautis Jums patinkamu desertu. Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: ∅ 7,5x6,5 cm.
Porcelianinis puodelis su...
Kaina 18,50 €
Porceliano puodelis su ​​dangčiu puikiai tinka plikyti mėgstamas žoleles ir arbatą. Baltas puodelis su veido siluetu yra aukščiausios kokybės puodelis. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana brangiam žmogui. Dydis: ∅ 8 x h 11 cm.
Porcelianinis puodelis su...
Kaina 18,50 €
Porceliano puodelis su ​​dangčiu puikiai tinka plikyti mėgstamas žoleles ir arbatą. Juodas puodelis su veido siluetu yra aukščiausios kokybės puodelis. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana brangiam žmogui. Dydis: ∅ 8 x h 11 cm.
Porcelianinis puodelis su...
Kaina 9,80 €
Dailus ir elegantiškas puodelis su padėkliuku ne tik sužavės Jūsų svečius, bet ir pačių rytus pripildys jaukumu. Ryškios spalvos bei prabangios auksinės detalės - žavus duetas, primenantis mielą ir jaukų vakarą su kavos ar arbatos puodeliu. Šis duetas taip pat gali būti puiki dovana gimtadienio proga. Puodelio dydis: h 6,5 x ∅ 8 cm.
Porcelianinis puodelis...
Kaina 11,40 €
Porceliano puodelis su ​​dangteliu ir keramikiniu šaukšteliu puikiai tinka plikyti mėgstamas žoleles ir arbatą. Mielas puodelis su pandos piešiniu yra aukščiausios kokybės puodelis. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana vaikams. Suteikite savo dienai šiek tiek magijos! Dydis: ∅ 7 x h 9 cm.
Porcelianinis puodelis...
Kaina 13,90 €
Porceliano puodelis su ​​dangčiu puikiai tinka plikyti mėgstamas žoleles ir arbatą. Mielas puodelis su vienaragio piešiniu yra aukščiausios kokybės puodelis. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana vaikams, bet ir suaugusiems. Suteikite savo dienai šiek tiek magijos! Dydis: ∅ 8 x h 10 cm.
Porcelianinis puodelis ant...
Kaina 15,50 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos ir kavos mėgėjams - porcelianinis puodelis ant mėdinio padėkliuko su magnetuku šaukšteliui. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis karštiems gėrimams ruošti ir gerti. Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: puodelio ∅ 8 x h 6 cm, 100 ml, padėkliuko 12 x 9,5 cm.