Dovanos ir šventės

Prekės Jūsų šventėms – dovanos, verslo dovanos, šventinė atributika. Pas mus rasite stilingų dekoracijų, vis naujos kolekcijos.... Daugiau

Prekės Jūsų šventėms – dovanos, verslo dovanos, šventinė atributika. Pas mus rasite stilingų dekoracijų, vis naujos kolekcijos. Pasirinkimas labai gausus ir nuolat kintantis tam, kad Jums ir Jūsų artimiesiems šventės būtų išskirtinės, o pasiruošimas joms malonus ir nevarginantis.


Stilingos šventinės dekoracijos ir naujausios vienkartinių indų kolekcijos- tam, kad Jūsų šventės būtų išskirtinės, o pasiruošimas joms- kuo malonesnis. 

Jūsų laukiame ne tik elektroninėje erdvėje, bet ir mūsų šventinės atributikos prekybos salone Vilniuje, Sėlių g. 39. Jauki aplinka ir nemokamos švenčių ekspertų konsultacijos- tik pas mus!

  • Dovanų idėjos
    Suvenyrai, dovanos, magnetukai, varpeliai, kardai, metaliniai suvenyrai, stikliniai suvenyrai, suvenyrai jūrine tematika, statulėlės, figūrėlės, taupyklės, taupyklė, vaikiška taupyklė, pinigų taupyklė, taupyklė pinigams, keramikinė taupyklė, medinė taupyklė.
  • Šventėms
    Balionai, gimtadienio prekės, vestuvių prekės, krikštynų prekės, velykinės prekės, helovino atributika, dovanų maišeliai ir dėžutės.
  • Triušio metai
    2023 m. simbolis pagal Rytų kalendorių bus Juodasis vandens triušis. Šis gyvūnas simbolizuoja dinamiškumą, greitį ir drąsą. Vanduo neturi nieko bendra su dinamika, todėl tarp vandens ir naujojo globėjo bus tam tikras disonansas. Tai reiškia, kad daugelis įvykių gali būti nenuspėjami. Bus labai sunku rasti patogų gyvenimo ritmą.
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 855 puslapių

Dovanos ir šventės

Informacija