Kategorijos

Filter By close
Taupyklės

Taupyklės, taupyklė, vaikiška taupyklė, pinigų taupyklė, taupyklė pinigams, keramikinė taupyklė, medinė taupyklė

Aktyvūs filtrai

Metalinė taupyklė "Mašina"
Kaina 5,90 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-mašiną ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Mašina taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga.
Taupyklės dydis: 9 x 15,5 x 7 cm. 
Metalinės taupyklės...
Kaina 9,50 €
Siūlome Jums puikią dovaną - tris taupykles "Eurai", skirtingų dydžių, kurios yra pagamintos, kaip tikros skardinės. Jos išsiskiria tuo, kad iš šios taupyklės nėra jokios galimybės išsiimti pinigus, kada panorėjus, todėl privalėsite užpildyti ją visą. Taigi, nedvejokite, ir pradėkite taupyti savo svajonėms jau dabar!
Dydis: h 15 x ∅ 10 cm; h 12 x ∅ 8 cm; h 12 x ∅ 8 cm; h 10 x ∅ 7,5 cm.

Dėmesio!
Taupyklės parenkamos atsitiktiniu būdu, nes viduje gali būti skirtingų paveikslėlių nominalų eurai.

Metalinė taupyklė...
Kaina 4,00 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-skardinę su dinozaurais ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Ji išsiskiria tuo, kad iš šios taupyklės nėra jokios galimybės išsiimti pinigus, kada panorėjus, todėl privalėsite užpildyti ją visą. Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga.
Taupyklės dydis: h 12 x ∅ 8,5 cm. 
Metalinės taupyklės...
Kaina 18,50 €
Siūlome Jums puikią dovaną - penkias taupykles "Eurai", skirtingų dydžių, kurios yra pagamintos, kaip tikros skardinės. Jos išsiskiria tuo, kad iš šios taupyklės nėra jokios galimybės išsiimti pinigus, kada panorėjus, todėl privalėsite užpildyti ją visą. Taigi, nedvejokite, ir pradėkite taupyti savo svajonėms jau dabar!
Dydis: h 17 x ∅ 13 cm; h 15 x ∅ 10 cm; h 13,5 x ∅ 9 cm; h 12 x ∅ 8 cm; h 10 x ∅ 7,5 cm.
Metalinė taupyklė "Eurai",...
Kaina 3,50 €
Siūlome Jums puikią dovaną - taupyklė "Eurai", kuri yra pagaminta, kaip tikra skardinė. Ji išsiskiria tuo, kad iš šios taupyklės nėra jokios galimybės išsiimti pinigus, kada panorėjus, todėl privalėsite užpildyti ją visą. Taigi, nedvejokite, ir pradėkite taupyti savo svajonėms jau dabar!
Dydis: h 9,5 x 11 x 7,5 cm.
Taupyklė "Kiaulė"
Kaina 12,80 €
Rožinė keramikinė kiaulė taupyklė su karūna, kuri be abejo pakels Jums nuotaiką, vos tik į ją pažiūrėjus, bei skatins ją "pamaitinti" monetomis. Nežinote kokią dovaną padovanoti jubiliatui, o paklausę gaunate atsakymą "Nieko"? Leiskite jam pačiam nuspręsti ir padovanokite šią taupyklę, tuomet jis galės pats sutaupyti savo svajonių dovanai! Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Dydis: 14 x 13 x 11 cm.
Metalinė taupyklė
Kaina 4,80 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-skardinę su šuniukais ir kačiukais ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Ji išsiskiria tuo, kad iš šios taupyklės nėra jokios galimybės išsiimti pinigus, kada panorėjus, todėl privalėsite užpildyti ją visą. Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: h 15 x ∅ 10 cm. 
Metalinė taupyklė su mašinomis
Kaina 5,40 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-skardinę su mašinomis ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Ji išsiskiria tuo, kad iš šios taupyklės nėra jokios galimybės išsiimti pinigus, kada panorėjus, todėl privalėsite užpildyti ją visą. Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: h 17 x ∅ 10 cm. 
Taupyklė-seifas "Raketa",...
Kaina 11,80 €
Išskirtinė taupyklė-seifas, kurią panorės turėti tikrai kiekvienas vaikas. Leiskite jam pačiam taupyti ir padovanokite šią taupyklę, tuomet jis galės pats sutaupyti savo svajonių dovanai! Taupyklės apačioje yra seifo principo du ratukai, kuriuos pasukus, jums tik žinomą skaičių kombinaciją, raketos dangtis atsidarys. Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Dydis: ∅11,5 x 17 cm.
Metalinė taupyklė "Ratas"
Kaina 3,80 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-ratą ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Ratas taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 11,5 x 6 cm. 
Metalinė taupyklė "Pelėda"
Kaina 6,80 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-pelėdą ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Pelėda taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 16 x 14 x 7 cm. 
Taupyklė "Piramidė", h 17
Kaina 26,00 €
Išskirtinė taupyklė, kurią panorės turėti tikrai kiekvienas. Tačiau bet kuriuo atveju, tai bus išskirtinis Jūsų namų aksesuaras. O gal nežinote kokią dovaną padovanoti jubiliatui, o paklausę gaunate atsakymą "Nieko"? Leiskite jam pačiam nuspręsti ir padovanokite šią taupyklę, tuomet jis galės pats sutaupyti savo svajonių dovanai! Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Dydis: h 17 x 14 cm. 
cookie Slapukų sutikimas