Kategorijos

Filter By close
Taupyklės

Taupyklės, taupyklė, vaikiška taupyklė, pinigų taupyklė, taupyklė pinigams, keramikinė taupyklė, medinė taupyklė

Aktyvūs filtrai

Taupyklė "Futbolo kamuolys"
Kaina 7,40 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-kamuolį ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Futbolo kamuolys taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 10 x 10 cm. Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Pagamintas iš keramikos.
Taupyklė "Kiaulė"
Kaina 7,95 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-kiaulytę ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Kiaulė taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 13 x 11 cm. Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Pagamintas iš keramikos.
Taupyklė "Garvežiukas"
Kaina 9,60 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-garvežiuką ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Garvežys taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 11 x 13 cm. Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Pagamintas iš keramikos.
Taupyklė "Autobusas"
Kaina 11,80 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-autobusiuką ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Autobusas taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 15,5 x 10 cm. Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Pagamintas iš keramikos.
Taupyklė "Varlė"
Kaina 8,60 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-varlytę ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Varlė taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 10 x 14 cm. Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Pagamintas iš keramikos.
Taupyklė "Ranka"
Kaina 16,80 €
Išskirtinė taupyklė, kurią panorės turėti tikrai kiekvienas. Tačiau bet kuriuo atveju, tai bus išskirtinis Jūsų namų aksesuaras. O gal nežinote kokią dovaną padovanoti jubiliatui, o paklausę gaunate atsakymą "Nieko"? Leiskite jam pačiam nuspręsti ir padovanokite šią taupyklę, tuomet jis galės pats sutaupyti savo svajonių dovanai! Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Dydis: h 23 x 12 cm. Pagaminta iš keramikos.
Taupyklė "Boružė"
Kaina 8,90 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-boružę ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Boružė taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 13 x h 10 cm. Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Pagamintas iš keramikos.
Statulėlė-taupyklė "Kiškutis"
Kaina 7,68 € Reguliari kaina 12,80 € −40%
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Tupintis kiškutis-taupyklė iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 11 x 11 x 6 cm. Kaina 1 vnt. Pakuotėje yra 2 vnt.
Porceliano...
Kaina 22,00 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Siūlome jums šuniuką - taupyklę iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra ir cirkoniais. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 13 x 10 x 12 cm.
Porceliano...
Kaina 22,00 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Siūlome jums varlę - taupyklę iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra ir cirkoniais. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 15 x 13 x 11 cm.
Taupyklė "Dramblys"
Kaina 32,80 €
Padovanokite savo vaikui taupyklę-dramblį ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Dramblys taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga. Taupyklės dydis: 22,5 x 16 x 15 cm. Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Pagamintas iš keramikos.
Kiaulė taupyklė
Kaina 39,00 €
Kiaulė taupyklė, kuri be abejo pakels Jums nuotaiką, vos tik į ją pažiūrėjus, bei skatins ją "pamaitinti" monetomis. Nežinote kokią dovaną padovanoti jubiliatui, o paklausę gaunate atsakymą "Nieko"? Leiskite jam pačiam nuspręsti ir padovanokite šią taupyklę, tuomet jis galės pats sutaupyti savo svajonių dovanai! Apačioje yra guminis kamštis pinigų išėmimui. Dydis: 23 x 18 x 20 cm.