Kategorijos

Filter By close
Magnetukai

Aktyvūs filtrai

Magnetukas "Drakoniukas"
Kaina 1,30 € Reguliari kaina 2,60 € −50%
Pasipuoškite savo šaldytuvą kitų metų drakono simboliu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: apie 5,6 x 3,7 cm. 
Magnetukas "Drakonas"
Kaina 2,90 €
Pasipuoškite savo šaldytuvą kitų metų drakono simboliu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: apie 6 x 5,5 cm. 
Dėmesio! Magnetukas parenkamas atistiktiniu būdu.
Magnetukas "200 eurų"
Kaina 1,80 €
Pasipuoškite savo šaldytuvą su 200 eurų baknotu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Netikras banknotas - smagi dovana, taip pat puikiai tinks mergvakariams, bernvakariams ar kitoms linksmoms šventėms. Dydis: 15 x 6 cm.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 1,40 € Reguliari kaina 3,50 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 7,5 x 5 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių.
Magnetukas-atidarytuvas...
Kaina 2,00 € Reguliari kaina 4,99 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą praktišku magnetuku-atidarytuvu "Kiškiu"! Jums visada bus po ranka, kai norėsite atsidaryti butelį su kamšteliu. Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 11,5 x 5 cm. Magnetukas parenkamas atsitiktiniu būdu.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 1,12 € Reguliari kaina 2,80 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 5 x 3 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 0,56 € Reguliari kaina 1,40 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 3,5 x 2 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių.
Magnetukas "Kiškis judančia...
Kaina 1,40 € Reguliari kaina 3,50 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 7 x 5 cm.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 1,40 € Reguliari kaina 3,50 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 7 x 4 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių. Magnetukas parenkamas atsitikiniu būdu.
Magnetukas "Avinas"
Kaina 0,58 € Reguliari kaina 1,45 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą su apskritime įlietu auksiniu avinu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Prie jo galėsite prisegti ir svarbų jums priminimą ar raštelį Jums brangiam žmogui. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 5 cm.
Magnetukas "Avinas"
Kaina 0,58 € Reguliari kaina 1,45 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą su ovalo formoje įlietu auksiniu avinu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Prie jo galėsite prisegti ir svarbų jums priminimą ar raštelį Jums brangiam žmogui. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 12 x 5 cm.
Magnetukas "Arklys"
Kaina 0,70 € Reguliari kaina 1,74 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą su žirgo galva! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Prie jo galėsite prisegti ir svarbų jums priminimą ar raštelį Jums brangiam žmogui. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 8 x 7 cm.
cookie Slapukų sutikimas