Kategorijos

Filter By close
Magnetukai

Aktyvūs filtrai

Magnetukas "Šventoji"
Kaina 2,00 €
Magnetukas "Šventoji" su Šventosios miesto simboliu ir žinomomis, lankytinomis vietomis. Nuostabaus grožio magnetukas papuoš Jūsų namus arba biurą, nuteiks džiugiai, primins smagiai praleistą laiką Lietuvos uostamiestyje. Lietuvą reprezentuojanti simbolinė dovana šalies svečiams, sau ir draugams.
Pagamintas iš plastiko.
Dydis: h 9 x 5,5 cm.
Magnetukas "Klaipėda"
Kaina 2,00 €
Magnetukas "Klaipėda" su Klaipėdos miesto simboliais-skulptūromis. Nuostabaus grožio magnetukas papuoš Jūsų namus arba biurą, nuteiks džiugiai, primins smagiai praleistą laiką Lietuvos uostamiestyje. Lietuvą reprezentuojanti simbolinė dovana šalies svečiams, sau ir draugams.
Pagamintas iš plastiko.
Dydis: h 9 x 5,5 cm.
Magnetukas "Drakoniukas"
Kaina 1,30 € Reguliari kaina 2,60 € −50%
Pasipuoškite savo šaldytuvą kitų metų drakono simboliu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: apie 5,6 x 3,7 cm. 
Magnetukas "Drakonas"
Kaina 2,90 €
Pasipuoškite savo šaldytuvą kitų metų drakono simboliu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: apie 6 x 5,5 cm. 
Dėmesio! Magnetukas parenkamas atistiktiniu būdu.
Magnetukas "200 eurų"
Kaina 1,80 €
Pasipuoškite savo šaldytuvą su 200 eurų baknotu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Netikras banknotas - smagi dovana, taip pat puikiai tinks mergvakariams, bernvakariams ar kitoms linksmoms šventėms. Dydis: 15 x 6 cm.
cookie Slapukų sutikimas