Kategorijos

Filter By close
Kūno dažai

Aktyvūs filtrai

Šviečiantys dažai veidui ir...
Kaina 2,60 €
Šviečiantys veido dažai jautriai odai, kurie nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Pasitelkdami savo kūrybiškumą galite kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir atrodys įspūdingai. Dažai tolygiai pasidengia ir tamsoje švyti žaliai, kad būtų sukurtas vaiduokliškas efektas. Puikiai tinka greitai ir lengvai pasidaryti Helovino makiažą, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Tubelės tūris 28,3 g.

UV veido kūno dažai, 25 ml
Kaina 2,00 €
Ryškios spalvos, švytinčios UV šviesoje. Saugi ir netoksiška formulė, skirta naudoti veidui ir kūnui. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Dažų kiekis tubelėje 25 ml. Kaina vienos tubelės.

Kreidelės piešimui ant...
Kaina 5,90 €
6 spalvų vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui.

Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 6,90 €
8 spalvų veido dažai, dirbtinas kraujas ir veido baltas, juodas kremas, vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 8 spalvų paletė, dirbtino kraujo, du paketėliai juo ir balto kremo, bei tamponėlis dažams dengti.


Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 2,90 €
Vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 6 spalvų paletė ir vienas pakelis blizgučio, bei tamponėlis dažams dengti.


Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 9,90 €
Vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 15 spalvų paletė ir 2 šepetėliai.


Dirbtinis, purškiamas...
Kaina 3,90 €
Dirbtinis, purškiamas zombių kraujas yra tikroviškas, lengvai naudojamas ir nuvalomas. Šviežiai išpurkštas atrodo kaip tikras kraujas. Jis yra tamsios slyvos spalvos ir išlieka nuolat drėgnas, todėl bus pasiektas neįtikėtinas zombio efektas. Labai paprasta naudoti. Ši priemonė puikiai tiks kuriant įspūdingą makiažą Helovino šventei, linksmam teminiam vakarėliui ar karnavalui. Tūris apie 59 ml. 
Dažai piešimui ant veido, 6...
Kaina 1,80 €
6 spalvų vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 6 spalvų paletė ir tamponėlis dažams dengti.
Laikini sruogelių...
Kaina 3,90 €

Kartais norisi nors vienai dienai ar vienam vakarui pakeisti įprastą įvaizdį? Siūlome Jums puikų būdą pakeisti savo šukuoseną ryškių spalvų deriniu – sužibėsite originalumu, žaismingumu ir tapsite dėmesio centru! Išbandykite laikinus plaukų dažus, trijų skirtingų spalvų plaukų dažymo kreidos su šukomis. Šie dažnai lengvai nuplaunami, naudojant šampūną ir nepalieka žymių ant plaukų. Tinka dažyti tiek šviesius, tiek tamsius plaukus.Dirbtinis vampyrų kraujas
Kaina 2,40 €
Dirbtinis vampyrų kraujas, lengvai naudojamas ir nuvalomas. Netikras kraujas pasižymi nepaprastai ryškia kraujo raudonumo spalva, kuri atrodo ir teka kaip tikras kraujas. Ši priemonė puikiai tiks kuriant įspūdingą makiažą Helovino šventei, linksmam teminiam vakarėliui ar karnavalui. Tūris: 24 g. Buteliuko dydis 12 x 2,5 cm.
cookie Slapukų sutikimas