Kategorijos

Filter By close
Stikliniai suvenyrai

Aktyvūs filtrai

Stiklinis arkliukas ant...
Kaina 2,03 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome Jums skaidraus stiklo figūrėlę - arkliuką ant veidrodinio pjedestalo. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 8,4 x 4,7 cm.
Stiklinė gyvatė ant...
Kaina 3,19 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome Jums skaidraus stiklo figūrėlė - gyvatė ant veidrodinio pjedestalo. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 5x5x2,5 cm.
Stiklinė "Beždžionė"
Kaina 4,40 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Jei taip, pažiūrėkite čia! Tai skaidraus stiklo figūrėlė - beždžionė su karūna ant veidrodinio padėkliuko. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 7 x ∅ 4,2 cm.
Krištolinė povo figūrėlė
Kaina 28,00 €
Krištolinė povo figūrėlė be abejonės patrauks Jūsų dėmesį. Ši statulėlė įkvėps jus kolekcionuoti šias spindinčias figūrėles. Tai gali būti ir puiki, smulki prisiminimo dovanėlė ar puiki namų interjero detalė. Povas puoštas mėlynomis turkiškomis akimis, kurios turi magišką galią apsaugoti nuo pikto. Dydis: h15 x 17 x 11 cm.
Stiklinis tigras su...
Kaina 3,45 € Reguliari kaina 6,90 € −50%
Suvenyras-žvakė stiklinis tigras yra ant veidrodinio žalio padėkliuko su žvake. Paprastas, bet gražus, tinka naudoti bet kur, kaip interjero detalę. Figūrėlė papuoš jūsų namus, tai taip pat gali būti ir puiki prisiminimo dovanėlė. Medžiaga stiklas. Dydis: 7 x 6 x 4,5 cm.