Kategorijos

Filter By close
Stikliniai suvenyrai

Aktyvūs filtrai

Žalio stiklo kiškis
Kaina 4,90 € Reguliari kaina 9,80 € −50%
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome Jums žalio stiklo figūrėlę - kiškį. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 6 x 5,5 x 3,5 cm.
Stiklinis arkliukas ant...
Kaina 2,03 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome Jums skaidraus stiklo figūrėlę - arkliuką ant veidrodinio pjedestalo. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 8,4 x 4,7 cm.
Stiklinė gyvatė ant...
Kaina 3,19 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome Jums skaidraus stiklo figūrėlė - gyvatė ant veidrodinio pjedestalo. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 5x5x2,5 cm.
Stiklinė "Beždžionė"
Kaina 4,40 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Jei taip, pažiūrėkite čia! Tai skaidraus stiklo figūrėlė - beždžionė su karūna ant veidrodinio padėkliuko. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 7 x ∅ 4,2 cm.
Stiklinių gulbių pora
Kaina 13,80 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės su kaklais pripildytais baltais smulkiais perliukais ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - tyrumo, moters grožio, grakštumo, švelnumo ženklas. Gulbių pora simbolizuoja begalinę meilę ir ištikimybę. Ji papuoš jūsų namus, ar bus puiki dovana sutuoktuvių, vestuvių metinių bei kitomis progomis. Dydis: h 6,5 x 9,5 x 7 cm.