Stikliniai suvenyrai

Katalogas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Stikliniai suvenyrai
Stikliniai suvenyrai, suvenyrai iš stiklo, stiklo suvenyrai, stiklinis paukštis, stiklinė gėlė, stikliniai vaisiai

Stikliniai suvenyrai Yra 42 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 42 dalykų
 • 5,90 € Yra sandėlyje

  Briaunuoto stiklo suvenyras lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h3,5cmx6,5cm.

  5,90 €
  Yra sandėlyje
 • 10,50 € Yra sandėlyje

  Besisukantis briaunuoto stiklo suvenyras - dekoracija lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h5,5cmx8cm.

  10,50 €
  Yra sandėlyje
 • 13,60 € Yra sandėlyje

  Stiklinė žvakidė su briaunuoto stiklo gulbių porele ant veidrodinio padėkliuko. Žvakidė dekoruota aukso spalvos detale. Sukurkite jaukią ir šiltą atmosferą savo namuose. Žvakidės aukštis 7,5cm. Padėkliuko dydis 6cmx10cm.

  13,60 €
  Yra sandėlyje
 • 13,80 € Yra sandėlyje

  Stiklinė žvakidė su briaunuoto stiklo gulbių porele ant apvalaus veidrodinio padėkliuko. Gulbes amžinos meilės,grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Sukurkite jaukią ir šiltą atmosferą savo namuose. Žvakidės aukštis 5,5cm. Padėkliuko skersmuo 8cm.

  13,80 €
  Yra sandėlyje
 • 5,50 € Yra sandėlyje

  Briaunuoto, tūrinio stiklo obuolys ant veidrodinio padėkliuko. Obuolys dekoruotas aukso spalvos koteliu su lapeliais, puoštais baltomis stiklo akutėmis. Obuolys - vaisingumo, gausos, ekstazės ir meilės simbolis. Puiki dovana vestuvių, santuokos metinių, krikštynų ir kitomis progomis. Stiklinis suvenyras įpakuotas dovanų dėžutėje. Obuolio dydis...

  5,50 €
  Yra sandėlyje
 • 9,90 € Yra sandėlyje

  Briaunuoto, tūrinio stiklo obuolys dekoruotas aukso spalvos koteliu su lapeliu, puoštu raudonomis stiklo akutėmis. Obuolys - vaisingumo, gausos, ekstazės ir meilės simbolis. Puiki dovana vestuvių, santuokos metinių, krikštynų ir kitomis progomis. Stiklinis suvenyras įpakuotas dovanų dėžutėje. Obuolio dydis h7cmx6cm.

  9,90 €
  Yra sandėlyje
 • 15,35 € Yra sandėlyje

  Besisukantis briaunuoto stiklo suvenyras - žvakidė lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h6cmx11cm.

  15,35 €
  Yra sandėlyje
 • 25,90 € Yra sandėlyje

  Besisukantis briaunuoto stiklo suvenyras - žvakidė lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h7,5cmx14cm.

  25,90 €
  Yra sandėlyje
 • 44,00 € Yra sandėlyje

  Besisukantis briaunuoto stiklo suvenyras lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h9cmx19cm.

  44,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,80 € Yra sandėlyje

  Besisukantis briaunuoto stiklo suvenyras - žvakidė lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h10cmx14cm.

  26,80 €
  Yra sandėlyje
 • 25,90 € Yra sandėlyje

  Besisukantis briaunuoto stiklo suvenyras - dekoracija lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h8cmx14cm.

  25,90 €
  Yra sandėlyje
 • 16,90 € Yra sandėlyje

  Besisukantis briaunuoto stiklo suvenyras - žvakidė lotosas. Lotosas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Dydis h5,5cmx11cm.

  16,90 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 42 dalykų