Kategorijos

Filter By close
Kita
Kita

Šioje kategorijoje rasite gausų įvairių prekių pasirinkimą: nuo sporto prekių iki manikiūro ir pedikiūro reikmenų, taip pat rasite skėčių suaugusiems ir vaikams, yra prekių rūkaliams, kanceliarinių prekių, veidrodėlių ir plaukų šepečių, šukų. Nepamiršome ir mūsų mažųjų – šiems vaikams pliušinės šviečiančios kepurės. Ir dar daug kitų prekių, tad tikrai rasite sau tinkamą, kurios labai ieškojote.

Aktyvūs filtrai

Dviašmenis skustuvas
Kaina 1,80 €
Vienas populiariausių dvipusis skustuvas tarp šlapio skutimosi megėjų. Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplekte dviašmenis skustuvas dėžutėje, ir dėžutėje yra veidrodėlis. Dydis: 9,5 x 4 cm. 
Dviašmenis skustuvas
Kaina 1,40 €
Vienas populiariausių dvipusis skustuvas tarp šlapio skutimosi megėjų. Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, "Junjie" turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplektą sudaro: dviašmenis skustuvas ir peiliukas. Dydis: 8 x 4 cm. 
Dviašmenis skustuvas
Kaina 2,50 €
Naujausias dvipusis skustuvas tikriems vyrams! Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, "Junjie" turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplektą sudaro: dviašmenis skustuvas su neslystama gumine rankena ir peiliukas. Dydis: 9 x 4 cm. 
Skutimosi peiliukas "LORD",...
Kaina 0,80 €

LORD apsauginiai dvigubo krašto skutimosi peiliukai yra supakuoti atskirai ir parduodami pakuotėse po 5 vnt.  LORD skutimosi peiliukus naudoja tradicinio šlapio skutimosi entuziastai visame pasaulyje ir yra žinomi dėl savo išskirtinio aštrumo ir kokybės. Siekdami optimalaus skutimosi, naudokite šiuos peiliukus su savo mėgstamu dviejų kraštų apsauginiu skustuvu ir skutimosi muilu. Viename pakelyje yra 5 vnt. peiliukų.

Skutimosi šepetėlis "Mivex"
Kaina 1,40 €
Skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Medinė šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 9 x 2,5 cm. 
Skutimosi šepetėlis "Imeca"
Kaina 1,40 €
Skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Medinė šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 9,5 x 2,5 cm. 
Skutimosi šepetėlis "Omega"
Kaina 1,70 €
Skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Plastikinė spalvota šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 10 x 3 cm. 
Dvipusiai...
Kaina 9,90 €
Dvipusių markerių / flomasterių rinkinys, 18 spalvų. Kiekvienas žymeklis turi 2 antgalius (platus ir tikslus). Pagaminti iš netoksiškų medžiagų, supakuoti į patogų dėklą su nešiojimo rankena. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Dėžutės dydis: 17 x 10 x 6,5  cm.