Kategorijos

Filter By close
Apsiaustai nuo lietaus
Lietpalčiai

Aktyvūs filtrai

Vaikiškas apsiaustas nuo...
Kaina 7,80 €
Nuotaikingas lietpaltis apsaugos vaiką nuo lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jie ne tik išlaiko jūsų mažylius sausus, bet ir pakankamai erdvūs, kad tilptų ir mokyklinė kuprinė po lietpalčiu, todėl jų būtiniausi daiktai išliks saugūs ir sausi. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiaustai yra 4 dydžių: M, L, XL ir XXL. Skirti vaikams nuo 4 iki 13 metų.
Dėmesio! Spalva apsiausto parenkama atsitiktiniu būdu.
Apsiaustas nuo lietaus, h...
Kaina 4,80 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiaustas turi  gobtuvą, kad lyjant lietui nelytų ant veido, taip pat turi spaudes, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus. Dydis: apsiausto ilgis - 120 cm, rankovės ilgis nuo gaubtuvo 81 cm, apsiausto plotis 67 cm.
Apsiaustas nuo lietaus, h...
Kaina 4,90 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiausto rankogaliai su gumele, kad lyjant lietui nesušlaptų rūbai. Apsiaustas turi spaudes, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus.  Tinka tiek vyrams, tiek moterims. Dydis: apsiausto ilgis - 120 cm, rankovės ilgis nuo gobtuvo 80 cm, apsiausto plotis 67 cm.
Apsiaustas nuo lietaus, h...
Kaina 4,90 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiaustas turi  gobtuvą, kad lyjant lietui nelytų ant veido, taip pat turi spaudes, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus. Apsiaustas supakuotas daukartiniame maišelyje. Sulakstykite apsiaustą ir saugiai galėsite pasidėti sekančiam kartui. Dydis apsiausto: ilgis - 110 cm, rankovės ilgis nuo gaubtuvo 73 cm, apsiausto plotis 65 cm.
Apsiaustas nuo lietaus, h...
Kaina 4,90 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiaustas turi spaudes bei gaubtuvą su raišteliais, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus. Dydis apsiausto: ilgis - 116 cm, rankovės ilgis nuo gaubtuvo 82 cm, apsiausto plotis 64 cm. Apsiaustas skirtas tiek vyrams, tiek moterims.
Apsiaustas nuo lietaus,...
Kaina 2,60 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiausto rankogaliai su gumele, kad lyjant lietui nesušlaptų rūbai. Apsiaustas turi spaudes, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus. Dydis apsiausto: ilgis - 80 cm, rankovės ilgis nuo pečių 40 cm, apsiausto plotis 51 cm.
Apsiaustas nuo lietaus, h...
Kaina 7,80 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiausto gaubtuvas turi snapelį, kad lyjant lietui nelytų ant veido. Apsiaustas turi spaudes, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus. Apsiaustas supakuotas patogiame maišelyje su užtrauktuku, kurį patogu bus turėti visada su savimi. Dydis: apsiausto ilgis - 120 cm, plotis - 69, rankovės ilgis nuo gaubtuvo 80 cm.
Apsiaustas nuo lietaus su...
Kaina 12,90 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiausto kapišonas turi snapelį, kad lyjant lietui nelytų ant veido. Apsiaustas turi užtrauktuką ir spaudes, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus. Rankogaliai patraukti gumute. Nugaroje yra atšvaitas, dirbant kelyje tamsiu paros metu būsite tikrai matomi. Dydis apsiausto: ilgis - 108 cm, rankovės ilgis 82 cm, plotis 63 cm.
Apsiaustas nuo lietaus, 120...
Kaina 3,90 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirto, 0,18 mm storio EVA medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti, užima mažai vietos ir yra lengvas. Apsiausto šonuose yra spaudes. Dydis apsiausto: 120 x 160 cm.
cookie Slapukų sutikimas