Kategorijos

Filter By close
Namams
Prekės namams

Norintiems paįvairinti interjerą ir suteikti jam naujų spalvų siūlome pasižvalgyti po mūsų prekių namams kategoriją. Sukurkite išskirtinį interjerą savo namuose! Pas mus rasite interjero detalių, statulėlių, rėmelių nuotraukoms, indų, vazų, sieninių ir stalinių laikrodžių, taip pat virtuvės reikmenų ir kt. prekių. 

Aktyvūs filtrai

Puodelis "Geriausia mama...
Kaina 6,95 €
Iškirtinis puodelis su užrašu puikiai tinka ieškantiems dovanos Mamos dienai. Mėgautis rytine kava ar arbata bus dar maloniau. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Puodelio tūris: 450 ml. Užrašas yra iš abiejų pusių.
Keramikinis peilis, 24 cm
Kaina 14,80 €
Keraminis peilis idealiai tinka kasdien pjaustyti ir kapoti vaisius, daržoves, duoną ir mėsą be kaulų. Ergonomiškos, neslystančios rankenos užtikrina patogų ir saugų laikymą bei visišką judesių kontrolę. Keraminiai peiliai pjūvio vietoje nereaguoja su maistu, nesugeria kvapų, yra neįtikėtinai aštrūs ir nelipnūs. Galima plauti indaplovėje. Keramikinio peilio ilgis 24 cm, ašmens ilgis - 12 cm.
Keramikinis peilis, 20 cm
Kaina 12,80 €
Keraminis peilis idealiai tinka kasdien pjaustyti ir kapoti vaisius, daržoves, duoną ir mėsą be kaulų. Ergonomiškos, neslystančios rankenos užtikrina patogų ir saugų laikymą bei visišką judesių kontrolę. Keraminiai peiliai pjūvio vietoje nereaguoja su maistu, nesugeria kvapų, yra neįtikėtinai aštrūs ir nelipnūs. Galima plauti indaplovėje. Keramikinio peilio ilgis 20 cm, ašmens ilgis - 9,5 cm.
Keramikinis peilis, 18 cm
Kaina 9,90 €
Keraminis peilis idealiai tinka kasdien pjaustyti ir kapoti vaisius, daržoves, duoną ir mėsą be kaulų. Ergonomiškos, neslystančios rankenos užtikrina patogų ir saugų laikymą bei visišką judesių kontrolę. Keraminiai peiliai pjūvio vietoje nereaguoja su maistu, nesugeria kvapų, yra neįtikėtinai aštrūs ir nelipnūs. Galima plauti indaplovėje. Keramikinio peilio ilgis 18 cm, ašmens ilgis - 7 cm.
Nuotraukų rėmelis "Šiemos...
Kaina 6,00 €
Metalinis nuotraukų rėmelis "Šeimos medis" bus puiki dovana vestuvių, gražių jubiliejų ar gimtadienio proga. Šis gražus nuotraukų rėmelis pagyvins Jūsų namų interjerą, suteiks jiems jaukumo. Pasirinkite šį rėmelį ir sukurkite savo šeimos medį. Medis sudarytas iš trijų dalių. Nuotraukos dydis: 3,5 x 3,5 cm.
Statulėlė "Angeliukas", 3,5 cm
Kaina 1,20 €
Angelas simbolizuoja nuoširdumą, romantiškumą, nekaltumą, ramybę bei saugumą. Statulėlė "Angeliukas", tai puiki dovana vestuvių, kūdikio gimimo, krikštų, pirmosios komunijos, gimtadienio, valentino dienos, mamos dienos ar kita proga. Keramikinis angelas bus miela dovanėlė ar graži interjero dekoracija namuose, sukurianti saugumo ir ramybės jausmą. Statulėlė angeliukas suspakuotas į palstikinę dėžutę ir perrištas kaspinėliu. Angelo dydis: h 3,5 x 2,5 x 2 cm.