Kategorijos

Filter By close
Dėžutės

Aktyvūs filtrai

Dovanų dėžutė, h 11 x 22 x...
Kaina 2,40 €
Pabodo savo draugams dovanoti vėl ir vėl taip pat įpakuotas dovanas? Kai klasikiniai dovanos pakavimo būdai nebesuteikia to solidaus žavesio, kartais reikia pereiti prie kiek neįprastų, tačiau smagių ir stilingų sprendimų. Tai dovanų dėžutės, kurie suteikia naują požiūrį į dovanos pakavimo kasdienybę. Dydis: 22 x 11 x 11 cm.
Dovanų dėžutė, h 14 x 27 x...
Kaina 2,90 €
Pabodo savo draugams dovanoti vėl ir vėl taip pat įpakuotas dovanas? Kai klasikiniai dovanos pakavimo būdai nebesuteikia to solidaus žavesio, kartais reikia pereiti prie kiek neįprastų, tačiau smagių ir stilingų sprendimų. Tai dovanų dėžutės, kurie suteikia naują požiūrį į dovanos pakavimo kasdienybę. Dydis: 27 x 14 x 14 cm.
Dovanų dėžutė, 19,5 x 19,5...
Kaina 6,90 €
Pabodo savo draugams dovanoti vėl ir vėl taip pat įpakuotas dovanas? Kai klasikiniai dovanos pakavimo būdai nebesuteikia to solidaus žavesio, kartais reikia pereiti prie kiek neįprastų, tačiau smagių ir stilingų sprendimų. Tai dovanų dėžutės, kurie suteikia naują požiūrį į dovanos pakavimo kasdienybę. Dydis: 19,5 x 19,5 x 7 cm.
Dovanų dėžutė, 27,5 x 27,5...
Kaina 8,90 €
Pabodo savo draugams dovanoti vėl ir vėl taip pat įpakuotas dovanas? Kai klasikiniai dovanos pakavimo būdai nebesuteikia to solidaus žavesio, kartais reikia pereiti prie kiek neįprastų, tačiau smagių ir stilingų sprendimų. Tai dovanų dėžutės, kurie suteikia naują požiūrį į dovanos pakavimo kasdienybę. Dydis: 27,5 x 27,5 x 12,5 cm.
Dovanų dėžutė, 17,5 x 17,5...
Kaina 4,20 €
Pabodo savo draugams dovanoti vėl ir vėl taip pat įpakuotas dovanas? Kai klasikiniai dovanos pakavimo būdai nebesuteikia to solidaus žavesio, kartais reikia pereiti prie kiek neįprastų, tačiau smagių ir stilingų sprendimų. Tai dovanų dėžutės, kurie suteikia naują požiūrį į dovanos pakavimo kasdienybę. Dydis: 17,5 x 17,5 x 8 cm.
Dovanų dėžutė, 19 x 19 x 9 cm
Kaina 4,90 €
Pabodo savo draugams dovanoti vėl ir vėl taip pat įpakuotas dovanas? Kai klasikiniai dovanos pakavimo būdai nebesuteikia to solidaus žavesio, kartais reikia pereiti prie kiek neįprastų, tačiau smagių ir stilingų sprendimų. Tai dovanų dėžutės, kurie suteikia naują požiūrį į dovanos pakavimo kasdienybę. Dydis: 19 x 19 x 9 cm.
Dovanų dėžutė juoda su...
Kaina 3,40 €
Dėžutės su langeliu - puikus ir šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas pakuoti įvairias dovanas. Per skaidrų PVC langelį bus matomas pakuotės turinys. Kad dovana atrodytų dar įspūdingiau, dėžutę galima užpildyti dekoratyvinėmis drožlėmis ar iškloti šilkiniu popieriumi, kurios dovanai suteiks daugiau grožio ir spalvų. Dėžutės dydis: 28 x 21 x 8 cm.
Dovanų dėžutė juoda su...
Kaina 2,90 €
Dėžutės su langeliu - puikus ir šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas pakuoti įvairias dovanas. Per skaidrų PVC langelį bus matomas pakuotės turinys. Kad dovana atrodytų dar įspūdingiau, dėžutę galima užpildyti dekoratyvinėmis drožlėmis ar iškloti šilkiniu popieriumi, kurios dovanai suteiks daugiau grožio ir spalvų. Dėžutės dydis: 21 x 21 x 9 cm.
Dovanų dėžutė juoda su...
Kaina 2,60 €
Dėžutės su langeliu - puikus ir šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas pakuoti įvairias dovanas. Per skaidrų PVC langelį bus matomas pakuotės turinys. Kad dovana atrodytų dar įspūdingiau, dėžutę galima užpildyti dekoratyvinėmis drožlėmis ar iškloti šilkiniu popieriumi, kurios dovanai suteiks daugiau grožio ir spalvų. Dėžutės dydis: 21 x 21 x 6 cm.
Dovanų dėžutė juoda su...
Kaina 2,40 €
Dėžutės su langeliu - puikus ir šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas pakuoti įvairias dovanas. Per skaidrų PVC langelį bus matomas pakuotės turinys. Kad dovana atrodytų dar įspūdingiau, dėžutę galima užpildyti dekoratyvinėmis drožlėmis ar iškloti šilkiniu popieriumi, kurios dovanai suteiks daugiau grožio ir spalvų. Dėžutės dydis: 21 x 15 x 6 cm.
Dovanų dėžutė juoda su...
Kaina 1,90 €
Dėžutės su langeliu - puikus ir šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas pakuoti įvairias dovanas. Per skaidrų PVC langelį bus matomas pakuotės turinys. Kad dovana atrodytų dar įspūdingiau, dėžutę galima užpildyti dekoratyvinėmis drožlėmis ar iškloti šilkiniu popieriumi, kurios dovanai suteiks daugiau grožio ir spalvų. Dėžutės dydis: 15 x 15 x 6 cm.