Kategorijos

Filter By close
Suvenyrai

Suvenyrai, dovanos, magnetukai, varpeliai, kardai, metaliniai suvenyrai, stikliniai suvenyrai, suvenyrai jūrine tematika, statulėlės, figūrėlės

Aktyvūs filtrai

Metalinis varpelis su...
Kaina 6,80 €
Vadovaujantis Feng Shui principais, varpeliai turėtų būti pakabinti tam tikrose namų vietose. Pakabinus netinkamoje vietoje, šie gali nepritraukti reikiamų energijų. Idealiausia, jei varpelių skambesį sužadina vėjo gūsis, tad dažniausiai jie kabinami lauke. Tačiau varpeliai gali kuo puikiausiai kabėti ir namų viduje, kadangi Jūsų paliesti arba pagavę skersvėjį varpeliai aktyvuos naudingą energiją. Dydis: h 47 cm.
Magnetukas "200 eurų"
Kaina 1,80 €
Pasipuoškite savo šaldytuvą su 200 eurų baknotu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Netikras banknotas - smagi dovana, taip pat puikiai tinks mergvakariams, bernvakariams ar kitoms linksmoms šventėms. Dydis: 15 x 6 cm.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 1,40 € Reguliari kaina 3,50 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 7,5 x 5 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių.
Magnetukas-atidarytuvas...
Kaina 2,00 € Reguliari kaina 4,99 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą praktišku magnetuku-atidarytuvu "Kiškiu"! Jums visada bus po ranka, kai norėsite atsidaryti butelį su kamšteliu. Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 11,5 x 5 cm. Magnetukas parenkamas atsitiktiniu būdu.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 1,12 € Reguliari kaina 2,80 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 5 x 3 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 0,56 € Reguliari kaina 1,40 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 3,5 x 2 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių.
Magnetukas "Kiškis judančia...
Kaina 1,40 € Reguliari kaina 3,50 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 7 x 5 cm.
Magnetukas "Kiškis"
Kaina 1,40 € Reguliari kaina 3,50 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą dar vienu magnetuku, tai kiškis! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 7 x 4 cm. Kaina 1 vnt.  Magnetukų yra 4 rūšių. Magnetukas parenkamas atsitikiniu būdu.
Magnetukas "Kiškis su skrynia"
Kaina 1,14 € Reguliari kaina 2,85 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą kiškiu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 7 x 5 cm. Magnetukų yra 4 rūšių.
Magnetukas "Avinas"
Kaina 0,58 € Reguliari kaina 1,45 € −60%
Pasipuoškite savo šaldytuvą su apskritime įlietu auksiniu avinu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Prie jo galėsite prisegti ir svarbų jums priminimą ar raštelį Jums brangiam žmogui. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Dydis: 5 cm.