Kategorijos

Filter By close
Šventėms

Aktyvūs filtrai

Suvenyras "Meilės žaidimas"
Kaina 10,50 €
Rinkinys, skirtas pradedantiesiems, bet ir seksualiniam gyvenimui paįvairinti. Minkštus, paminkštintus kulkšnies ir riešų rankogalius galima lengvai surišti bet kur, kur tik norite. Raudona kaukė kartu su plunksnų kutenimu pažadins visus jūsų vergo pojūčius. Rankogaliai reguliuojami, užsegami lipnia juostele. Dirželį lengva pritvirtinti ten, kur reikia.
Suvenyras "Treniruoklis"
Kaina 1,97 €
Svarmenys mažam draugui. Po šios treniruotės jausitės labiau pasitikintys savimi, o jūsų pasirodymas pakils į dangų. Pecker treniruoklį įsigykite jaunikiui ar draugui! Aukštyn 2, 3, 4. Žemyn 2, 3, 4. Jūsų kūno treniruotė dabar baigta, šis treniruoklis tonizuoja dalis, kurių negali pasiekti joks kitas treniruoklis. Negalima šio treniruoklio naudoti sporto salėje! Šis suvenyras-treniruoklis bus žaisminga dovana.
Dydis: 12 x 4 cm.
Mežiaga: metalas.
Formelės ledukams
Kaina 2,20 €
Neįprastos formelės ledukams. Vietoj banalių kubelių ar apskritimų gausite 5 seksualius ledo kubelius, kurie bus pasiruošti atvėsinti Jūsų kokteilio taurę. Tokia ledo forma tinka vasaros vyriškam vakarėliui ar poilsiui puikų humoro jausmą turinčių draugų kompanijoje, taip pat mergvakariuose ar bernvakariuose.
Forma pagaminta iš saugaus plastiko. 
Dydis: 20 x 11 x 2 cm.
Suvenyras "Kelnaitės dviems"
Kaina 3,48 € Reguliari kaina 6,95 € −50%
Ieškote juokingos dovanos porai? Čia apatinės kelnaitės dviems, kuriuos galite naudoti kaip smagią dovaną porai. Pagamintos iš medvilnės su tampria elastine juostele ir keturiomis skylutėmis kojoms. Tai puiki dovana Valentino dienos progai, mergvakariams ar benvarkariams bei kt. progoms.
Medžiaga: 100% medvilnė.
Vienas dydis tinka kiekvienam suaugusiam.
Šeimos židinys
Kaina 10,00 €
Balto porceliano šeimos židinys-žvakidė tiks tiek moderniam, tiek klasikiniame namų interjere. 
Vestuvėse šeimos židinio perdavimo tradicija yra jautri ceremonija. Jos metu tėvai, ar kiti artimieji uždegtą ugnį rusenančią židinyje perduoda linkėdami santarvės, išminties ir meilės. Tai jautrus momentas, kuriam abejingų nepalieka nei vienas. Šeimos židinį dovanoja tėvai, bet dažniausiai pasitaria su jaunaisiais, kokio židinio jie norėtų.
Židinio dydis: h 8 x ∅ 12 cm.
Statulėlė "Angelas", 8,5 cm
Kaina 2,50 €
Angelas simbolizuoja nuoširdumą, romantiškumą, nekaltumą, ramybę bei saugumą. Tai puiki dovana vestuvių, kūdikio gimimo, krikštų, pirmosios komunijos, gimtadienio, valentino dienos, mamos dienos ar kita proga. Statulėlė "Angelas" bus miela dovanėlė ar graži interjero dekoracija namuose, sukurianti saugumo ir ramybės jausmą.
Pagamintas iš keramikos.
Dydis: h 8,5 x 5,5 x 4,5 cm.
Statulėlė "Angelas...
Kaina 3,60 €
Angelas simbolizuoja nuoširdumą, romantiškumą, nekaltumą, ramybę bei saugumą. Tai puiki dovana vestuvių, kūdikio gimimo, krikštų, pirmosios komunijos, gimtadienio, valentino dienos, mamos dienos ar kita proga. Statulėlė "Angelas muzikantas" bus miela dovanėlė ar graži interjero dekoracija namuose, sukurianti saugumo ir ramybės jausmą.
Pagamintas iš keramikos.
Dydis: h 10 x 5 x 4,5 cm.
Gėrimo žaidimo "LUDO"
Kaina 17,50 €
Gėrimo žaidimo „Ludo“ rinkinys pasirūpina puikia pramoga draugų kompanijoje. Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, tai padėti žaidimo lentą ant stalo ir užpildyti 16 taurių mėsgtamu gėrimu. Likusi dalis savaime suprantama. Žaidimo tikslas yra surinkti visas savo figūras ant lentos metant šešetą, tada judant aplink lentą, kol grįšite į pradinį tašką, paeiliui metant kauliuką. Tai puiki dovana ir puikiai tinka bernvakariams, mergvakariams, kazino vakarėliams, suaugusiųjų vakarėliams!
Žaidimas skirtas 2–4 žaidėjams.
Nerekomenduojama vartoti alkoholio.
Žaidimo rinkinį sudaro: lenta su šešiolika stiklinių ir porą kauliukų.
Lentos dydis: 30 x 30 cm, taurelių dydis: h 3 x 2,2 cm.
Stiklinė statulėlė "Gulbės"
Kaina 32,00 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Plačiai išskleisti gulbių sparnai suvenyrui suteikia, iškilmingumo, didingumo. Stiklinė statatulėlė "Gulbės", tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - amžinos meilės, grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Romantiškas suvenyras suteiks namas jaukumo. Dydis: h 11 x 15 x 13 cm.
Porcelianinis angelas...
Kaina 11,50 €
Glazūruoto porceliano figūrėlė - suvenyras angelas muzikantas. Figūrėlė dekoruota aukso spalvos detalėm. Angelas simbolizuoja meilę ir gerumą, jis saugo mus kiekviename gyvenimo žingsnyje, mums brangius žmones ir mūsų namus. Porcelianinis angelas muzikantas, tai puiki dovana vestuvių, kūdikio gimimo, krikštų, pirmosios komunijos, gimtadienio, valentino dienos, mamos dienos ar kita proga. Dydis: h 11 x 7 x 5 cm. Kaina 1 vnt.
cookie Slapukų sutikimas