Kategorijos

Filter By close
Šventėms

Aktyvūs filtrai

Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 6,90 €
8 spalvų veido dažai, dirbtinas kraujas ir veido baltas, juodas kremas, vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 8 spalvų paletė, dirbtino kraujo, du paketėliai juo ir balto kremo, bei tamponėlis dažams dengti.


Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 2,90 €
6 spalvų veido dažai su papildoma pakuote blizgučių, vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 6 spalvų paletė ir vienas pakelis blizgučio, bei tamponėlis dažams dengti.


Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 9,90 €
15 spalvų veido dažai su 2 šepetėliais, vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 15 spalvų paletė ir 2 šepetėliai.


Plaukų lankelis "Kiškio ausys"
Kaina 3,50 €
Jei norite pavirsti zuikeliu, šios ausytės jums kaip tik! Aktyviai perkamos vaikams pasidžiaugti arba merginoms pakvailioti įvairiuose renginiuose, karnavaluose, mergvakariuose. Į ausytes dedasi trys mažos baterijos (komplekte yra). Yra mygtukas, ausytėm įjungti, išjungti ar keisti mirksėjimo funkcijas. Tinka vaikams ir suaugusiems. Dydis: h 30 x 20 cm.
Lankelis su velnio ragais
Kaina 2,40 €
Dekoratyvinis lankelis su ragais, nuotaikingas aksesuaras šventei, kuris nepaliks abejingų. Su plaukų lankeliu "velniuko ragais" atrodysite tikrai išskirtinai! Naudojamas kaip linksmas akcentas įvairioms šventėms: mergvakariui, gimtadieniui, karnavalui, fotosesijai ir kt. Tinka vaikams ir suaugusiems. Lankelio dydis: h 19 x 21 cm.