Kategorijos

Filter By close
Helovinui

Helovinas arba Vaiduoklių šventė, arba Šiurpnaktis − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai apsirengia specialiais kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, kartodamii: „Pokštas arba saldainis“. Dažnai iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Pasakoja vieni kitiems baisias istorijos, žiūri siaubo filmus, krečia išdaigas. Pavadinimas Helovinas kilęs iš senosios anglų kalbos ir reiškia 'Visų šventųjų vakaras'.

Tradiciškai, kostiumai imituoja antgamtines, baisias būtybes – vaiduoklius, skeletus, raganas, velnius. Dabar įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių – „Svetimas“, „Grobuonis“ ir panašiai. Taip pat iš superherojų komiksų, siaubo filmų, kompiuterinių žaidimų ir kt. Helovino išvakarėse dažnai rengiami kostiumų vakarėliai.

Helovino kaukes, vampyro dantys, kaukolės, perukai ir dirbtinis kraujas. Įvairūs aksesuarai Helovinui. Visa tai ir daugiau rasite mūsų parduotuvėse.

Aktyvūs filtrai

Dekoracija "Voras", 20 x 16 cm
Kaina 4,60 €
Nesugalvojate kaip originaliai papuošti Helovino vakarėlį? Didelis voras kuo puikiausiai tiks ir paįvairins Jūsų Helovino šventės aplinką ir suteiks jai papildomo šiurpumo. Vorą dėkite visur, ant stalo, namų kampuose, tvirtinkite ant tinklo ar užuolaidų - tiks visur. Ši dekoracija puikiai atspindės Helovino šventės dvasią. Voro dydis: 20 x 16 cm.
Dekoracija "Voras", 40 x 23 cm
Kaina 6,80 €
Nesugalvojate kaip originaliai papuošti Helovino vakarėlį? Didelis voras kuo puikiausiai tiks ir paįvairins Jūsų Helovino šventės aplinką ir suteiks jai papildomo šiurpumo. Vorą dėkite visur, ant stalo, namų kampuose, tvirtinkite ant tinklo ar užuolaidų - tiks visur. Ši dekoracija puikiai atspindės Helovino šventės dvasią. Voro dydis: 23 x 40 cm.