Kategorijos

Filter By close
Helovinui

Helovinas arba Vaiduoklių šventė, arba Šiurpnaktis − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai apsirengia specialiais kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, kartodamii: „Pokštas arba saldainis“. Dažnai iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Pasakoja vieni kitiems baisias istorijos, žiūri siaubo filmus, krečia išdaigas. Pavadinimas Helovinas kilęs iš senosios anglų kalbos ir reiškia 'Visų šventųjų vakaras'.

Tradiciškai, kostiumai imituoja antgamtines, baisias būtybes – vaiduoklius, skeletus, raganas, velnius. Dabar įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių – „Svetimas“, „Grobuonis“ ir panašiai. Taip pat iš superherojų komiksų, siaubo filmų, kompiuterinių žaidimų ir kt. Helovino išvakarėse dažnai rengiami kostiumų vakarėliai.

Helovino kaukes, vampyro dantys, kaukolės, perukai ir dirbtinis kraujas. Įvairūs aksesuarai Helovinui. Visa tai ir daugiau rasite mūsų parduotuvėse.

Aktyvūs filtrai

Perukas šviesiai pilkas,...
Kaina 9,60 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios medžiagos, šviesiai pilkos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼60 cm, banguoti. 
Perukas juodas, 70 cm
Kaina 9,60 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios medžiagos, juodos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼70 cm, banguoti. 
LED šviečianti veido kaukė
Kaina 12,80 €
Helovino vakarėlyje virskite kuo tik panorėsite! Siūlome jums kaukę su LED lemputėmis. Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt., jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Taip pat tinka kaip originali dovana jūsų artimiesiems. Kaukės dydis: 21 x 18 x 7 cm.
Dekoracija helovino "Skeletas"
Kaina 0,90 €
Nesugalvojate kaip originaliai papuošti Helovino vakarėlį? Dekoracija "Skeletas" - paįvairins Jūsų Helovino šventės aplinką ir suteiks jai papildo šiurpumo. Norite įbauginti ir išgąsdinti helovino šventės dalyvius, skeletas kaip tik jums. Dydis: 10 x 9 x 1 cm. Pakuotėje 4 vnt. Kaina 1 vnt. Dekoracija parenkama atsitiktiniu būdu!
Helovino kabinama...
Kaina 3,20 €
Nesugalvojate kaip originaliai papuošti Helovino vakarėlį? Kabinamos dekoracijos kuo puikiausiai užpildo erdvę ir paįvairins Jūsų Helovino šventės aplinką ir suteiks jai papildo šiurpumo. Dekoracijas nesudėtingai suversite ant juostelės. Kabinkite ją ant šviestuvų, lubų, sienų, terasoje ar net medžiuose - tiks visur. Dekoracijos ilgis 280 m. Sudaro 4 moliūgai ir 3 šikšnosparniai.


Helovino kabinama...
Kaina 3,50 €
Nesugalvojate kaip originaliai papuošti Helovino vakarėlį? Kabinamos dekoracijos kuo puikiausiai užpildo erdvę ir paįvairins Jūsų Helovino šventės aplinką ir suteiks jai papildo šiurpumo. Dekoracijas nesudėtingai suversite ant juostelės. Kabinkite ją ant šviestuvų, lubų, sienų, terasoje ar net medžiuose - tiks visur. Dekoracijos ilgis 280 m. Sudaro 5 vorai ir 4 voratinkliai.


Helovino dekoracija...
Kaina 2,60 €
Ši Helovino pavojaus juosta, kurią lengva naudoti jūsų namų viduje ar išorėje, sukuria baisų vaizdą. Nesvarbu, ar rengiate Helovino vakarėlį, ar tiesiog mėgstate papuošti šventę, ši juosta yra kūrybiškas būdas užpildyti tuščias vietas. Apsauginė juosta idealiai tinka uždėti prieš duris arba apvynioti aplink medžius ir puikiai tiks jūsų Helovino aplinkai. Dydis: 6 m x 7,5 cm.