Kategorijos

Filter By close
Helovinui

Helovinas arba Vaiduoklių šventė, arba Šiurpnaktis − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai apsirengia specialiais kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, kartodamii: „Pokštas arba saldainis“. Dažnai iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Pasakoja vieni kitiems baisias istorijos, žiūri siaubo filmus, krečia išdaigas. Pavadinimas Helovinas kilęs iš senosios anglų kalbos ir reiškia 'Visų šventųjų vakaras'.

Tradiciškai, kostiumai imituoja antgamtines, baisias būtybes – vaiduoklius, skeletus, raganas, velnius. Dabar įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių – „Svetimas“, „Grobuonis“ ir panašiai. Taip pat iš superherojų komiksų, siaubo filmų, kompiuterinių žaidimų ir kt. Helovino išvakarėse dažnai rengiami kostiumų vakarėliai.

Helovino kaukes, vampyro dantys, kaukolės, perukai ir dirbtinis kraujas. Įvairūs aksesuarai Helovinui. Visa tai ir daugiau rasite mūsų parduotuvėse.

Aktyvūs filtrai

Kabinama dekoracija Ragana,...
Kaina 5,80 €
Kabinama dekoracija ragana su šluota. Ragana su šluota - puikus akcentas vakarėlyje, žaisminga ragana neleis liūdėti! 
Yra tikima, kad raganos išbaido iš namų priešus, netikrus draugus, "negeras" akis. Reikia matomiausioje vietoje pakabinti nedidelę lėlę-raganą, sėdinčią ant šluotos. Pliusas vienas – stebėtinas rezultatyvumas.
Raganos dydis: h 16 x 7 x 5 cm.
Dekoracija Ragana, 17 cm
Kaina 5,78 € Reguliari kaina 6,80 € −15%
Pastatoma dekoracija ragana su šluota. Ragana su šluota - puikus akcentas vakarėlyje, žaisminga ragana neleis liūdėti! 
Yra tikima, kad raganos išbaido iš namų priešus, netikrus draugus, "negeras" akis. Reikia matomiausioje vietoje pakabinti nedidelę lėlę-raganą, sėdinčią ant šluotos. Pliusas vienas – stebėtinas rezultatyvumas.
Raganos dydis: h 17 x 8 x 8 cm.
Folinis balionas "Moliūgas...
Kaina 2,60 €
Balionai - puiki Jūsų šventės dekoracija, kuri pagyvins ir papuoš įvairias erdves tiek viduje tiek ir lauke. Balionas nudžiugins tiek jauną tiek seną. Balionas "Moliūgas su voru" tinkamas pildyti oru. Įkiškite šiaudelį per apačioje nurodytą skylutę ir pripūskite, o paskui ištraukę šiaudelį užspauskite ir balionas ilgai laikysis pripūstas. Žaismingas piešinys yra iš abiejų pusių.
Nepripūsto baliono dydis: h 28 x 26 cm.
Pripūsto - h 20 x 28 cm.
Balionas parduodamas nepripūstas.
Folinis balionas "Moliūgas...
Kaina 2,60 €
Balionai - puiki Jūsų šventės dekoracija, kuri pagyvins ir papuoš įvairias erdves tiek viduje tiek ir lauke. Balionas nudžiugins tiek jauną tiek seną. Balionas moliūgas su katinu, tinkamas pildyti oru. Įkiškite šiaudelį per apačioje nurodytą skylutę ir pripūskite, o paskui ištraukę šiaudelį užspauskite ir balionas ilgai laikysis pripūstas. Žaismingas piešinys yra iš abiejų pusių.
Nepripūsto baliono dydis: h 32 x 25 cm.
Pripūsto - h 30 x 17 cm.
Balionas parduodamas nepripūstas.
Lipdukai-kristalai kaklui
Kaina 2,50 €
Puikiai tinka bet kokiam įvaizdžiui suteikti blizgesio ir puošnumo. Nesugalvojate kaip išsidekoruoti dekolte šventei? Siūlome jums laikinus klijuojamus kūno deimantus, tai orginalus vakarėlio akcentas, su kuriuo atrodysite nepriekaištingai! Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tik turi būti švari kūno vieta, kur klijuosite kristalus, ir būsite pasiruoše vakarėliui.
Lipdukai - kristalai kūnui
Kaina 2,90 €
Puikiai tinka bet kokiam įvaizdžiui suteikti blizgesio ir puošnumo. Nesugalvojate kaip išsidekoruoti kūną šventei? Siūlome jums laikinus klijuojamus kūno deimantus, tai orginalus vakarėlio akcentas, su kuriuo atrodysite nepriekaištingai! Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tik turi būti švari kūno vieta, kur klijuosite kristalus, ir būsite pasiruoše vakarėliui.
cookie Slapukų sutikimas