Kategorijos

Filter By close
Interjerui
Interjerui

Kokybiškos, tvarios ir stilingos interjero detalės Jūsų namų interjerui. Rasite laikrodžių, paveikslų, namų kvapų, žvakių, žvakidžių, statulėlių, vazų, vazonų, veidrodžių, varpelių, dėžučių, foto rėmelių, nuotraukų albumų ir kt.

Aktyvūs filtrai

Tamsoje šviečiančios...
Kaina 2,80 €
Pritvirtinkite snaiges prie lubų ar sienų ir pasijusite tarsi žiemą būtumėte lauka! Priklijuotos ant lubų ar kitų paviršių fosforinės snaigės puikiai gali pasitarnauti vakarėlio ar kitos šventės metu, kai norima sukurti ypatingą atmosferą. Snaiges reikia bent 1 minutę palaikyti šviesoje. Rinkinį sudaro apie 48 vnt. spalvotų snaigių ir dvipusiai lipdukai formelėms klijuoti. Snaigių skresmuo 3 cm.
Tamsoje šviečiančios...
Kaina 2,60 €
Pritvirtinkite žvaigždeles ir mėnulius prie lubų ar sienų ir pasijusite tarsi miegotumėte po atviru dangumi! Priklijuotos ant lubų ar kitų paviršių fosforinės žvaigždės, mėnuliai puikiai gali pasitarnauti vakarėlio ar kitos šventės metu, kai norima sukurti ypatingą atmosferą. Žvaigždes ir mėnulius reikia bent 1 minutę palaikyti šviesoje. Rinkinį sudaro apie 12 vnt. spalvotų žvaigždžių, mėnulių ir dvipusiai lipdukai formelėms klijuoti.
Tamsoje šviečiančios...
Kaina 2,80 €
Pritvirtinkite žvaigždeles prie lubų ar sienų ir pasijusite tarsi miegotumėte po atviru dangumi! Priklijuotos ant lubų ar kitų paviršių fosforinės žvaigždės puikiai gali pasitarnauti vakarėlio ar kitos šventės metu, kai norima sukurti ypatingą atmosferą. Žvaigždes reikia bent 1 minutę palaikyti šviesoje. Rinkinį sudaro apie 42 vnt. 3,5 cm spalvotų žvaigždžių ir dvipusiai lipdukai formelėms klijuoti.
Plazmos lempa "Drakonas"
Kaina 49,00 €
Plazmos lempa - tai aukštų technologijų kūrinys, užburiantis kibirkščiuojančia magija bei pagyvins kiekvieno kūrybiškumo ir fantazijų pasaulį! Tai puiki interjero detalė ar vaiko kambario naktinė lempa. Lempa jungiasi į elektros srovę, yra jungtukas kur įjungsite ar išjungsite šviestuvą. Įjungus plazminė lemputė pradeda skleisti spalvotą šviesą, o uždėjus ranką ant šio nuostabaus rutulio ir stebėkite ryškų žaibą. Dydis: h 19,5 x 20 x 10 cm.
Raktų pakabukas...
Kaina 7,80 €
Raktų pakabukas "Sveikata+ ilgas gyvenimas+ turtai" mėgstantiems išsiskirti žmonėms! Pakabukas - tai žavingas dekoras prie raktų, jis pagamintas iš metalo ir yra malonus laikyti rankose. Ant plokštelės vienoje pusėje išgraviruotas drakonas, o kitoje pusėje Buda. Pakabukas įpakuotas į stilingą dėžutę. Tai puiki dovana sau, artimiesiems ir draugams. Pakabuko dydis: h 8 cm.