Kategorijos

Filter By close
Naujienos
Parduotuvės naujienos.

Aktyvūs filtrai

Plaukų lankelis "Kiškio ausys"
Kaina 3,50 €
Jei norite pavirsti zuikeliu, šios ausytės jums kaip tik! Aktyviai perkamos vaikams pasidžiaugti arba merginoms pakvailioti įvairiuose renginiuose, karnavaluose, mergvakariuose. Į ausytes dedasi trys mažos baterijos (komplekte yra). Yra mygtukas, ausytėm įjungti, išjungti ar keisti mirksėjimo funkcijas. Tinka vaikams ir suaugusiems. Dydis: h 30 x 20 cm.
Lankelis su velnio ragais
Kaina 2,40 €
Dekoratyvinis lankelis su ragais, nuotaikingas aksesuaras šventei, kuris nepaliks abejingų. Su plaukų lankeliu "velniuko ragais" atrodysite tikrai išskirtinai! Naudojamas kaip linksmas akcentas įvairioms šventėms: mergvakariui, gimtadieniui, karnavalui, fotosesijai ir kt. Tinka vaikams ir suaugusiems. Lankelio dydis: h 19 x 21 cm.
Dirbtinis baltas...
Kaina 1,60 €
Helovino vakarėlis taptų pats šiurpiausiai įspūdingiausias, papuoškite savo namus dekoracijomis. Juodas voratinklis su voriukais padės sukurti dar įdomesnį Jūsų aplinkos įvaizdį. Pakabinkite ją ant sienos, ant lempos ar tiesiog ant lango ir sukurkite paslaptingą bei šiurpų įvaizdį. Voratinklį gailma ištampyti į visas puses. Komplekte yra baltas voratinklis ir 2 juodi voriukai.
Dirbtinis juodas...
Kaina 1,60 €
Helovino vakarėlis taptų pats šiurpiausiai įspūdingiausias, papuoškite savo namus dekoracijomis. Juodas voratinklis su voriukais padės sukurti dar įdomesnį Jūsų aplinkos įvaizdį. Pakabinkite ją ant sienos, ant lempos ar tiesiog ant lango ir sukurkite paslaptingą bei šiurpų įvaizdį. Voratinklį gailma ištampyti į visas puses. Komplekte yra juodas voratinklis ir 2 oranžiniai voriukai.
Veido kaukė "Klyksmas"
Kaina 2,20 €
Pasiruoškite teminiam ar Helovino vakarėliui! Siūlome jums "Klyksmo" veido kaukę. Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt. Įsigykite kaukę jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Kaukė yra pritaikyta įvairiems galvos tipams. Ją lengva užsidėti, ir nekris nuo galvos. Kaukės dydis: 30 x 18 cm.