Kategorijos

Filter By close
Naujienos
Parduotuvės naujienos.

Aktyvūs filtrai

Lovelis margučiams ridenti,...
Kaina 12,50 €
Viena laukiamiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šia nuostabia proga norime atnešti linksmos nuotaikos ir į jūsų namus. Mediniai loveliai kiaušiniams ridenti – tai neatsieja Velykų šventės pramoga. Siūlome Jums medinį lovelį margučiam ridenti. Lovelio dydis: 34 x 9,6 cm. Pagamintas iš medienos ir pjaustytas lazeriu.
Kiaušinis-rankšluostis su...
Kaina 2,95 €
Stebuklingas kiaušinis - rankšluostukas su raštais. Naudojimosi instrukcija: nulupti plėvelę ir kiaušinį pamerkti į vandenį. Kiaušinis, sugerdamas drėgmę, suminkštėja, išsiskleidžia ir "pavirsta" medžiaginiu rankšluostuku. Prieš naudojimą būtina išskalbti. Kiaušinio dydis: 6,5 x 4 cm. Rankšluostuko dydis: 30 x 65 cm. Sudėtis: medvilnė.
Dėmesio! Prekė parenkama atsitiktiniu būdu. Rankšluostuko raštai taip pat gali skirtis!
Dirbtinė narcizų puokštė,...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė narcizų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 7 šakelių, kurios turi po 3 žiedus, jos aukštis 38 cm.
Žaislinis augantis...
Kaina 7,80 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 7,80 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vienaragį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vienaragis. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis auganti varlytės...
Kaina 3,40 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinę varlytę, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas varlytės. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 3,20 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 8 x 6 cm. 
Žaislinis augantis vėžliuko...
Kaina 3,40 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vėžliuką, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vėžliukas. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 1,80 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 5 x 4 cm. 
Žaislinis augantis roplio...
Kaina 0,75 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį roplį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas roplys. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 3 x 2 cm.