Kategorijos

Filter By close
Šunys

Aktyvūs filtrai

Statulėlė "Šuniukas", 8 cm
Kaina 3,20 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome Jums šuniuko statulėle iš keramikos su dirbtinu kailiu. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 8 x 5 x 4 cm. Kaina 1 vnt.
Statulėlė "Šuniuko", 11 cm
Kaina 4,90 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Šuniukas, iš keramikos, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės įvairovė suteiks galimybę pradžiuginti ne vieną gyvūnėlių statulėlių kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 11 x 8 cm.
Statulėlė "Šuniukų...
Kaina 22,80 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugui ar verslo partneriui? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome jums statulėles trijų šuniukų šeimynėlę, kuri susideda (susiglaudžia)! Tai gali būti dovana gimtadienio ar kitą progą, arba paprasčiausiai papuošti interjerą. Dydis: h 20 cm. Pagaminti iš keramikos.
Statulėlė "Šuniukų...
Kaina 19,80 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugui ar verslo partneriui? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome jums statulėles trijų šuniukų šeimynėlę, kuri susideda (susiglaudžia)! Tai gali būti dovana gimtadienio ar kitą progą, arba paprasčiausiai papuošti interjerą. Dydis: h 18 x 12 cm. Pagaminti iš keramikos.
Statulėlė šuns "Nekalbu,...
Kaina 3,80 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome Jums šuniuko statulėle iš keramikos su dirbtinu kailiu "nekalbu, nematau, negirdžiu". Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 7 x 6 x 5 cm. Kaina 1 vnt.
Porcelianinis šuo - dantų...
Kaina 5,90 €
Balto porceliano šuniukas su dantų krapštukų indeliu, paprastas, bet gražus, tinka virtuvei, valgomajam ir pan. Dantų krapštuko laikiklis gali būti naudojamas ilgai, yra atsparus trinčiai ir netrūkinėja. Dekoratyvinis indelis kompaktiškas ir lengvas, neužima daug vietos, patogu jį pasidėti ir papuoš jūsų interjerą. Dydis: h 7 x 8 x 4 cm.
Statulėlė porcelianė "Šuo -...
Kaina 3,50 €
Statulėlė, kuri ištirpdys širdis visiems šunų, o ypač - prancūzų buldogų, gerbėjams. Parcelianinis, dekoruotas grandinėlė ant kaklo iš akučių, statulėlė labai patiks ir kolekcionieriams, nes išsiskiria savo dizainu. Ji gali būti puiki dovana, ar naudojamas papuošti namų interjerą. Statulėlė dviejų spalvų. Kaina 1 šuns. Dydis: 6 x 5 cm.