Dirbtinės gėlės

Dirbtiniai sukulentai padeda sukurti jaukią aplinką terasose, biuruose, kavinėse, viešbučiuose ir restoranuose. Jei nėra galimybės auginti natūralius augalus, dirbtiniai gali tapti puikia alternatyva. Kokybiškos dirbtinės gėlės vizualiai primena gyvus augalus. Iš gėlių žiedų, puoščių, lapų ir smulkių gėlių šakų kuriamos vidaus ir lauko interjero dekoracijos, įvairios kompozicijos, vainikai, dekoruojamos dovanos. Jos atsparios lietui ir sniegui. Puikiai tiks sukurti jaukų namų interjerą.

Dirbtinės gėlės gali būti naudojamos ir kapinėse, jei nėra galimybės prižiūrėti gyvus augalus. Priešingai nei tikros, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Nors buvo metas, kada nenatūralios gėlės buvo pasirenkamos vis rečiau, šiandien jos vėl grįžta į madą ir puošia daugumos žmonių namus ir jų aplinką. Jums tereikės pasirūpinti, kad puokštės stovėtų atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, ir kartais nubraukti dulkes. 

Vienetinės dirbtinės gėlės ir jų puokštės gali būti puikus pasirinkimas ruošiantis tam tikrai šventei, pavyzdžiui, vestuvėms. Jos puikiai tiks puošti salę ir pobūvio aplinką, taip pat tinka puošti automobilius ir pakuojamas dovanas.

UAB „Aika dovanos“ imitacinių gėlių asortimentas labai platus: sukulentai, orchidėjos, rožės, našlaitėschrizantemosgerberos, azalijos, frezijos, bijūnai. Visas šias dirbtines gėles galite įsigyti apsilankę mūsų parduotuvėse arba užsisakyti internetu ir gauti jas tiesiai į namus. Parduodamos vienetais ir didmena. Perkant didesnį kiekį, pritaikysime individualią nuolaidą. Kreipkitės – rasime optimalų sprendimą Jums.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 364 puslapių

Dirbtinės gėlės

Informacija