Kategorijos

Filter By close
Dirbtinės gėlės
Dirbtinės gėlės

Dirbtinės gėlės padeda sukurti jaukią aplinką terasose, biuruose, kavinėse, viešbučiuose ir restoranuose. Jei nėra galimybės auginti natūralius augalus, dirbtiniai gali tapti puikia alternatyva. Iš gėlių žiedų, puoščių, lapų ir smulkių gėlių šakų kuriamos vidaus ir lauko interjero dekoracijos, įvairios kompozicijos, vainikai, dekoruojamos dovanos. Jos atsparios lietui ir sniegui. Puikiai tiks sukurti jaukų namų interjerą.

Aktyvūs filtrai

Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,40 €
Dirbtinės gėlės kotelis su 7 chrizantemų lapais ir smulkiomis baltomis gėlytėmis sudarytas iš 6 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 33 cm.
Dirbtinė gėlė orchidėjos...
Kaina 0,55 €
Dirbtinė gėlė orchidėjos žiedas. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo dydis: h 7,5 x 10 cm.
Dirbtinė bijūnų puokštė, 45 cm
Kaina 9,90 €
Dirbtinė bijūnų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 11 šakų ir 6 bijūnų žiedų, puokštės aukštis 45 cm.
Dirbtinė gerberų puokštė,...
Kaina 2,50 €
Dirbtinė gerberų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 6 šakų ir 6 gerberų žiedų, aukštis 30 cm. Žiedo skermuo 7,5 cm.
Dirbtinė lateksinių tulpių...
Kaina 14,80 €
Dirbtinė tulpių puokštė yra lateksinė. Ypač natūralios išvaizdos. Tai puiki interjero puošmena, įnešanti daugiau spalvų, gyvybės, jaukumo, išbaigtumo. Dirbtines gėles priderinti galite tiek svetainėje, tiek prieškambaryje, tiek miegamajame. Kotelis pagamintas iš lankstaus plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti. Puokštė sudaryta 7 tulpių, jos aukštis 44 cm ir ji surišta stilingu raišteliu.
Dekoratyvinis prisegamas...
Kaina 1,50 €
Paukštelis skirtas papuošti skintų, vazoninių ar dirbtinių gėlių kompozicijas. Tinka dekoruoti namų ar darbo interjerą bei įvairiems rankdarbiams. Paukštelis tvirtinamas su vielute arba yra segtukas. Pakuotėje 24 vnt. Paukštelio dydis: 12 x h 4 cm. Kaina 1 vnt.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 14,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 4 amarilių ir 8 lelijų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 24 cm.