Kategorijos

Filter By close
Dirbtinės gėlės
Dirbtinės gėlės

Dirbtinės gėlės padeda sukurti jaukią aplinką terasose, biuruose, kavinėse, viešbučiuose ir restoranuose. Jei nėra galimybės auginti natūralius augalus, dirbtiniai gali tapti puikia alternatyva. Iš gėlių žiedų, puoščių, lapų ir smulkių gėlių šakų kuriamos vidaus ir lauko interjero dekoracijos, įvairios kompozicijos, vainikai, dekoruojamos dovanos. Jos atsparios lietui ir sniegui. Puikiai tiks sukurti jaukų namų interjerą.

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė obels žiedų...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė obels žiedų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 31 cm.
Dirbtinė gipsofilio...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė gėlės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 30 cm.
Dirbtinė gėlė bijūno žiedas
Kaina 1,40 €
Dirbtinės gėlės bijūno žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo ∅ ~8cm, h 6 cm. 
Dirbtinė jurginų puokštė,...
Kaina 4,80 €
Dirbtinė jurginų puokštė yra 7 šakų, turi 7 jurginų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 50 cm. 
Dirbtinė ciklamenų puokštė,...
Kaina 2,70 €
Dirbtinė ciklamenų puokštė yra 7 šakų, turi 7 ciklamenų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 35 cm. 
Dirbtinė chrizantemų...
Kaina 5,50 €
Dirbtinė chrizantemų puokštė yra 6 šakų, turi 6 adatinių chrizantemų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 33 cm. 
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 11,60 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 8 chrizantemų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 17 cm.
Dirbtinė gerberų puokštė,...
Kaina 4,80 €
Dirbtinė gerberų puokštė yra 7 šakų, turi 7 gernerų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 30 cm. 
Dirbtinė lelijų puokštė, 35 cm
Kaina 2,90 €
Dirbtinė lelijų puokštė yra 7 šakų, turi 7 lelijų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 35 cm. 
Dirbtinė lelijų puokštė, 33 cm
Kaina 3,95 €
Dirbtinė lelijų puokštė yra 7 šakų, turi 7 lelijų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 33 cm.