Kategorijos

Filter By close
Porcigarai

Aktyvūs filtrai

Porcigaras, aptrauktas oda...
Kaina 16,80 €
Porcigarinė aptraukta oda, su žiebtuvėliu. Tai puikus sprendimas norintiems turėti stilingą aksesuarą savo kišenėje, bei puiki dovana. Tai lengvas ir tvirtas dėklas, kuris apsaugos cigaretes nuo suspaudimų ir drėgmės. Lengvai atsidaro ir užsidaro. Kompaktiškas, patogus nešiotis. Porcigare telpa 10 cigarečių. Dydis: 10,5 x 8,5 x 1 cm.
Cigarečių dėklas
Kaina 13,90 €
Tai puikus sprendimas norintiems turėti stilingą dėklą ciagertėms. Taip pat bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, bei puiki dovana. Tai lakuoto medžio dėklas, kuris apsaugos cigaretes nuo suspaudimų ir drėgmės. Sudėkite cigaretes į dėklą, tada lengvai kiltelėkite dangtelį, ir iššoks cigaretė, taip lengvai paimsite cigaretę. Dydis: 11 x 11 x 5,5 cm.
Porcigarinas dengtas oda
Kaina 10,50 €
Porcigarinė aptraukta oda. Tai puikus sprendimas norintiems turėti stilingą aksesuarą savo kišenėje, bei puiki dovana. Tai lengvas ir tvirtas dėklas, kuris apsaugos cigaretes nuo suspaudimų ir drėgmės. Lengvai atsidaro ir užsidaro. Kompaktiškas, patogus nešiotis. Yra įvairių spalvų porcigarų. Dydis: 10 x 8,5 x 2 cm.
Metalinė porcigarinė
Kaina 14,50 €
Sendinto metalo porcigarinė, tai puikus sprendimas norintiems turėti stilingą aksesuarą savo kišenėje, bei puiki dovana. Tai lengvas ir tvirtas dėklas, kuris apsaugos cigaretes nuo suspaudimų ir drėgmės. Lengvai atsidaro ir užsidaro. Kompaktiškas, patogus nešiotis. Yra įvairių raštų raižytų porcigarinių. Įpakuota į solidžią dėžutę. Dydis: 10 x 7,5 x 2 cm.