Kategorijos

Apmokėjimo būdus

Norėdami sumokėti už prekes galite pasinaudoti internetinės bankininkystės paslaugomis arba apmokėti banko pavedimu. Žingsnyje „Mokėjimo būdas“ galite pasirinkti tris variantus: "El. bankininkystė", "Mokėjimas bankiniu pavedimu" arba "Mokėjimas atsiimant prekes". DĖMESIO! Didmenininkams ir užsakantiems didesnius kiekius prašome pasirinkti mokėjimo būdą "Mokėti bankiniu pavedimu".

1. Bankininkystės sistema: swedbank.lt (AB bankas „Swedbank“) ir OPAY www.opay.lt .

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir pasirinkite mokėjimo būdą. Didmenininkams ir užsakantiems didesnius kiekius prašome pasirinkti mokėjimo būdą "Mokėti bankiniu pavedimu" tam, kad būtų galima sutikrinti likučius ir reikalui esant informuoti jus prieš sumokant.
  2. Aika.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į aika.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę aika.lt neperduodami.

2. Banko pavedimu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti aika.lt užsakymo numerį.

3. Apmokėti grynais atsiimant prekes. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą atsiskaityti už prekes reikės su kurjeriu kuris pristatys jums siuntą. Norime priminti, kad šis būdas brangesnis ir kainuos papildomus 5€.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB "Aika dovanos"
A/S: LT407300010075052213
Bankas: AB Bankas Swedbank
Įmonės kodas: 160324883

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.