Kategorijos

Filter By close
Puokštės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė narcizų puokštė,...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė narcizų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 7 šakelių, kurios turi po 3 žiedus, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinė ramunių puokštė,...
Kaina 7,12 € Reguliari kaina 8,90 € −20%
Dirbtinė ramunių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 12 šakų ir 12 ramunių žiedų, jos aukštis 40 cm.
Dirbtinė balta šaka, 83 cm
Kaina 2,77 € Reguliari kaina 3,95 € −30%
Dirbtinė balta šaka yra iš geros kokybės plastmasės, dengta guma, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Šakos šakas lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Šaka puikiai tinka dekoruoti prie kitų puokščių ar Kalėdinėms kompozicijoms kurti. Jos aukštis 83 cm.
Dirbtinė bijūnų puokštė, 50 cm
Kaina 2,88 € Reguliari kaina 4,80 € −40%
Dirbtinė bijūnų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 7 šakų, jos aukštis 50 cm.
Dirbtinė viržių puokštė, 37 cm
Kaina 1,92 € Reguliari kaina 2,40 € −20%
Dirbtinė viržių šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 37 cm.
Dirbtinė levandų puokštė,...
Kaina 2,72 € Reguliari kaina 3,40 € −20%
Dirbtinė levandų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 7 šakų, jos aukštis 42 cm.
Dirbtinė gėlyčių puokštė,...
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 36 cm.
Dirbtinė kadagio puokštė,...
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinė obels žiedų...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė obels žiedų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 31 cm.
Dirbtinė gipsofilio...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė gėlės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 30 cm.
Dirbtinė jurginų puokštė,...
Kaina 3,84 € Reguliari kaina 4,80 € −20%
Dirbtinė jurginų puokštė yra 7 šakų, turi 7 jurginų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 50 cm. 
cookie Slapukų sutikimas