Kategorijos

Filter By close
Puokštės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė bijūnų puokštė, 45 cm
Kaina 9,90 €
Dirbtinė bijūnų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 11 šakų ir 6 bijūnų žiedų, puokštės aukštis 45 cm.
Dirbtinė gerberų puokštė,...
Kaina 2,50 €
Dirbtinė gerberų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 6 šakų ir 6 gerberų žiedų, aukštis 30 cm. Žiedo skermuo 7,5 cm.
Dirbtinė lateksinių tulpių...
Kaina 14,80 €
Dirbtinė tulpių puokštė yra lateksinė. Ypač natūralios išvaizdos. Tai puiki interjero puošmena, įnešanti daugiau spalvų, gyvybės, jaukumo, išbaigtumo. Dirbtines gėles priderinti galite tiek svetainėje, tiek prieškambaryje, tiek miegamajame. Kotelis pagamintas iš lankstaus plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti. Puokštė sudaryta 7 tulpių, jos aukštis 44 cm ir ji surišta stilingu raišteliu.
Dirbtinė viržių šakelė, 35 cm
Kaina 2,20 €
Dirbtinė viržių puokštė iš 7 šakų. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl puokštę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Augalą lengva prižiūrėti ir valyti, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Puokštės aukštis 35 cm.
Dirbtinė tulpių puokštė, 39 cm
Kaina 16,90 €
Dirbtinė tulpių puokštė yra lateksinė. Ypač natūralios išvaizdos. Tai puiki interjero puošmena, įnešanti daugiau spalvų, gyvybės, jaukumo, išbaigtumo. Dirbtines gėles priderinti galite tiek svetainėje, tiek prieškambaryje, tiek miegamajame. Kotelis pagamintas iš lankstaus plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti. Puokštė sudaryta 5 tulpių, jos aukštis 39 cm ir ji surišta stilingu raišteliu.
Dirbtinė lelijų puokštė, 55 cm
Kaina 13,60 €
Dirbtinė lelijų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų ir 9 žiedų, aukštis 55 cm. Žiedo dydis: h 8 x ∅ 15 cm.
Dirbtinė rožių puokštė, 30 cm
Kaina 2,90 €
Dirbtinė rožių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 6 šakų ir 6 rožių žiedų, aukštis 30 cm. Žiedo dydis: h 5 x ∅ 3 cm.
Dirbtinė lelijų puokštė, 33 cm
Kaina 3,90 €
Dirbtinė lelijų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 7 šakų ir 7 žiedų, aukštis 33 cm. Žiedo dydis ∅ 6 x h 5 cm.