Kategorijos

Filter By close
Dirbtiniai medžiai

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gėlė-medis, 109 cm
Kaina 35,04 € Reguliari kaina 43,80 € −20%
Dirbtinė žydinti gėlė-medis yra puiki interjero detalė, kuri suteikia gyvumo bei spalvų įvairiose patalpose, jos tinka grožio salonuose, parduotuvėse ar kitose erdvėse. Dirbtinis augalas yra praktiškas pasirinkimas, nes jos nevysta ir reikia tik kartas nuo karto nuvalyti dulkes. Gėlės aukštis: 109 cm.
Dirbtinė gėlė-medis...
Kaina 46,40 € Reguliari kaina 58,00 € −20%
Dirbtinė gėlė-medis fikusas yra puiki interjero detalė, kuri suteikia gyvumo bei spalvų įvairiose patalpose, jos tinka grožio salonuose, parduotuvėse ar kitose erdvėse. Dirbtinis augalas yra praktiškas pasirinkimas, nes jos nevysta ir reikia tik kartas nuo karto nuvalyti dulkes. Gėlės aukštis: 96 cm.
Dirbtinė gėlė-medis,...
Kaina 23,84 € Reguliari kaina 29,80 € −20%
Dirbtinė gėlė-medis Livistonos palmė yra puiki interjero detalė, kuri suteikia gyvumo bei spalvų įvairiose patalpose, jos tinka grožio salonuose, parduotuvėse ar kitose erdvėse. Dirbtinis augalas yra praktiškas pasirinkimas, nes jos nevysta ir reikia tik kartas nuo karto nuvalyti dulkes. Gėlės aukštis: 80 cm.
Dirbtinė gėlė Ciko palmė,...
Kaina 3,52 € Reguliari kaina 4,40 € −20%
Dirbtinė gėlė Ciko palmė, iš 12 šakų ir 48 lapų. Palmė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl augalą galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Jis puikiai tinka dekoruojant namų interjerą ar darbinę aplinką, nes joms nereikalinga priežiūra, jos neturi kvapo, nekelia alergijos. Gėlės aukštis 44 cm.
Dirbtinė gėlė-medis...
Kaina 27,12 € Reguliari kaina 33,90 € −20%
Dirbtinė gėlė-medis difenbachija yra puiki interjero detalė, kuri suteikia gyvumo bei spalvų įvairiose patalpose, jos tinka grožio salonuose, parduotuvėse ar kitose erdvėse. Dirbtinis augalas yra praktiškas pasirinkimas, nes jos nevysta ir reikia tik kartas nuo karto nuvalyti dulkes. Gėlės dydis: 85 cm.
cookie Slapukų sutikimas