Kategorijos

Filter By close
Fengšui

Aktyvūs filtrai

Statulėlė-lėkštė "Vėžlys"
Kaina 42,00 €
Vėžlys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Vėžliai simbolizuoja drąsą, jėgą ir ryžtą, reikalingą intuityviems sapnams įstumti į jūsų realybę. Šis gražus vėžlys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: h 12 x 18 x 24 cm.
Statulėlė "Drambys"
Kaina 10,90 €
Dramblys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Šis gražus dramblys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dramblio dydis: h 14 x 11 x 6,5 cm.
Statulėlė "Drambys"
Kaina 89,00 €
Dramblys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Šis gražus dramblys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dramblio dydis: h 33 x 34 x 16 cm.
Statulėlė "Drambys"
Kaina 5,40 €
Dramblys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Šis gražus dramblys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dramblio dydis: 8,5 x 7,5 cm.
Bambukinis vėjo varpelis...
Kaina 9,60 €
Bambukinis vėjo varpelis, surištas iš aštuonių skirtingo ilgio vamzdelių. Skambantys varpeliai sukuria vėjo muziką. Varpelius kabinkite ten, kur jaučiamas vėjo srautas – jie nuolat bus "gyvi". Varpelių skambesys valo namų erdvę, sklaido neigiamos energijos debesėlius. Tai privalomas kiekvienų namų atributas. Dydis: 70 cm.
Statulėlė "Varlė", metalinė
Kaina 5,90 €
Auksinės spalvos, metalinė tripirštė varlė, laikanti monetą. Įspūdinga, žėrinti varlė žaliomis stiklo akimis, dekoruota baltomis cirkonio akutėmis - išskirtinis suvenyras. Varlė su pinigu pritraukia turtus, varlė būtinai turi stovėti veidu į namus, bet ne atvirkščiai. Dydis: 6 x 6 x 1 cm. Medžiaga: metalas.
Monetos su arkliu ir...
Kaina 2,90 €
Nuo žilos senovės arklys simbolizavo jėgą, gyvybingumą, išmintį, laikytas laimės, vaisingumo ir turto simboliu. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. O skaičius 6 reiškia tobulos pusiausvyros tarp materialių ir dvasinių mūsų gyvenimo aspektų radimą, todėl pakabuke yra 6 monetos. Ilgis 42 cm.
Monetos su gyvate ir...
Kaina 2,90 €
Gyvatė simbolizuoja gyvybingumą ir sveikatą. Kai kuriose kultūrose gyvatė yra siejama su išmintimi, seksualinėmis galiomis, saulės energija. Gyvatė gali būti turtų saugotoja. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. O skaičius 6 reiškia tobulos pusiausvyros tarp materialių ir dvasinių mūsų gyvenimo aspektų radimą. Pakabuke yra 6 monetos su gyvate. Ilgis 37 cm.
Gaidžiai ant raudonos virvelės
Kaina 2,40 €
Gaidys - tai senovinis simbolis, reiškiantis aušros, prabudimo, budrumo, šaukimo atgimti ir šaukimo kovai šauklį. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. O skaičius 6 reiškia tobulos pusiausvyros tarp materialių ir dvasinių mūsų gyvenimo aspektų radimą. Pakabuke yra 6 gaidžiai. Ilgis 29 cm.
Dekoratyvinė, raižyta...
Kaina 20,00 €
Ar žinojote, kad pagal feng šui, drakonas pritraukia sėkmę ir gerovę. Jo atvaizdas namuose įkvepia drąsai ir ryžtui. Siūlome jums pakabinama dekoratyvinė lėkštę su drakonais, pagaminta iš medžio. Tai bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Ši graži lėkštė atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: ∅ 24 x 3 cm.