Kategorijos

Filter By close
Fengšui

Aktyvūs filtrai

Statulėlė "Varlė", metalinė
Kaina 5,90 €
Auksinės spalvos, metalinė tripirštė varlė, laikanti monetą. Įspūdinga, žėrinti varlė žaliomis stiklo akimis, dekoruota baltomis cirkonio akutėmis - išskirtinis suvenyras. Varlė su pinigu pritraukia turtus, varlė būtinai turi stovėti veidu į namus, bet ne atvirkščiai. Dydis: 6 x 6 x 1 cm. Medžiaga: metalas.
Monetos su arkliu ir...
Kaina 2,90 €
Nuo žilos senovės arklys simbolizavo jėgą, gyvybingumą, išmintį, laikytas laimės, vaisingumo ir turto simboliu. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. O skaičius 6 reiškia tobulos pusiausvyros tarp materialių ir dvasinių mūsų gyvenimo aspektų radimą, todėl pakabuke yra 6 monetos. Ilgis 42 cm.
Monetos su gyvate ir...
Kaina 2,90 €
Gyvatė simbolizuoja gyvybingumą ir sveikatą. Kai kuriose kultūrose gyvatė yra siejama su išmintimi, seksualinėmis galiomis, saulės energija. Gyvatė gali būti turtų saugotoja. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. O skaičius 6 reiškia tobulos pusiausvyros tarp materialių ir dvasinių mūsų gyvenimo aspektų radimą. Pakabuke yra 6 monetos su gyvate. Ilgis 37 cm.
Gaidžiai ant raudonos virvelės
Kaina 2,40 €
Gaidys - tai senovinis simbolis, reiškiantis aušros, prabudimo, budrumo, šaukimo atgimti ir šaukimo kovai šauklį. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. O skaičius 6 reiškia tobulos pusiausvyros tarp materialių ir dvasinių mūsų gyvenimo aspektų radimą. Pakabuke yra 6 gaidžiai. Ilgis 29 cm.
Dekoratyvinė, raižyta...
Kaina 20,00 €
Ar žinojote, kad pagal feng šui, drakonas pritraukia sėkmę ir gerovę. Jo atvaizdas namuose įkvepia drąsai ir ryžtui. Siūlome jums pakabinama dekoratyvinė lėkštę su drakonais, pagaminta iš medžio. Tai bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Ši graži lėkštė atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: ∅ 24 x 3 cm.

Monetos
Kaina 0,87 €
3 pinigėliai surišti ratu raudona virvele. Kiniškos monetos – apvalios, su keturkampe erme viduryje, išrašytos hieroglifais. Jos naudojamos daugeliui tikslų, o pats populiariausias – pritraukti pinigus. Raudonais siūlais surištos trys tokios monetos hieroglifais į viršų trauks turtus. Verslininkai dažnai padeda tokias monetas po biuro durų kilimėliu iš lauko pusės. Dydis: 4 x 4 cm.