Kategorijos

Filter By close
Didinamieji stiklai

Didinamieji stiklai, lupos, stiklas padidinamasis

Aktyvūs filtrai

Didinamasis...
Kaina 1,20 €
Didinamasis stiklas-knygos skirtukas priartina, padidina vaizdą, kad geriau matytumėte žodžius ar vaizdus. Šį didinamąjį stiklą, galite naudoti kaip knyos skirtuką, jis labai plonas ir puikiai didina raides. Taip pat puikiai tiks skaitant, sprendžiant kryžiažodžius, užsiimant rankdarbiais ir kt. Lęšio skersmuo 6 cm, ilgis su rankenėle 14 cm.
Didinamasis stiklas - lupa,...
Kaina 8,50 €
Didinamasis stiklas 3x 45x, su šviesa priartina, padidina vaizdą, kad geriau matytumėte žodžius ar vaizdus. 3x didinamąjį stiklą galima naudoti įprastam skaitymui, pvz., laikraščių, komiksų ir kt. skaitymui; 45X didinamasis stiklas labai tinka itin mažiems tekstams, vaizdams ir objektams tikrinti. Lęšio skersmuo 9 cm, ilgis su rankenėle 21 cm. Reikalingi 3 x AAA elementai (nepridedami).
 
Didinamasis stiklas - lupa...
Kaina 7,50 €
Didinamasis stiklas 3x 45x, su šviesa priartina, padidina vaizdą, kad geriau matytumėte žodžius ar vaizdus. 3x didinamąjį stiklą galima naudoti įprastam skaitymui, pvz., laikraščių, komiksų ir kt. skaitymui; 45X didinamasis stiklas labai tinka itin mažiems tekstams, vaizdams ir objektams tikrinti. Lęšio skersmuo 7,5 cm, ilgis su rankenėle 19 cm.