Kategorijos

Filter By close
Velykinės dekoracijos

Velykos – tai pavasario, gamtos atbudimo šventė. Velykų proga dovanėlėmis paprastai džiuginami mažieji. Vaikams pasakojama, jog už gerus darbus dovanas jiems palieka Velykų Zuikis arba Velykų Bobutė. Dažniausiai dovanojami suvenyriniai kiškiai, viščiukai ir kiaušiniai, dirbtinių pavasarinių gėlių kompozicijos arba kiaušinio formos dėžutėje sudėti saldainiai, arbata ar kitokie skanumynai.

Aktyvūs filtrai

Lovelis margučiams ridenti,...
Kaina 12,53 € Reguliari kaina 17,90 € −30%
Viena laukiamiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šia nuostabia proga norime atnešti linksmos nuotaikos ir į jūsų namus. Mediniai loveliai kiaušiniams ridenti – tai neatsieja Velykų šventės pramoga. Siūlome Jums medinį lovelį margučiam ridenti. Lovelio dydis: 49,8 x 9,6 cm. Pagamintas iš medienos ir pjaustytas lazeriu.
Lovelis margučiams ridenti,...
Kaina 12,53 € Reguliari kaina 17,90 € −30%
Viena laukiamiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šia nuostabia proga norime atnešti linksmos nuotaikos ir į jūsų namus. Mediniai loveliai kiaušiniams ridenti – tai neatsieja Velykų šventės pramoga. Siūlome Jums medinį lovelį margučiam ridenti. Lovelio dydis: 49,8 x 9,6 cm.
Lovelis margučiams ridenti,...
Kaina 10,43 € Reguliari kaina 14,90 € −30%
Viena laukiamiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šia nuostabia proga norime atnešti linksmos nuotaikos ir į jūsų namus. Mediniai loveliai kiaušiniams ridenti – tai neatsieja Velykų šventės pramoga. Siūlome Jums medinį lovelį margučiam ridenti. Lovelio dydis: 49,8 x 9,6 cm. Pagamintas iš medienos ir pjaustytas lazeriu.
Lovelis margučiams ridenti,...
Kaina 8,75 € Reguliari kaina 12,50 € −30%
Viena laukiamiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šia nuostabia proga norime atnešti linksmos nuotaikos ir į jūsų namus. Mediniai loveliai kiaušiniams ridenti – tai neatsieja Velykų šventės pramoga. Siūlome Jums medinį lovelį margučiam ridenti. Lovelio dydis: 34 x 9,6cm. Pagamintas iš medienos ir pjaustytas lazeriu.
Lovelis margučiams ridenti,...
Kaina 8,75 € Reguliari kaina 12,50 € −30%
Viena laukiamiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šia nuostabia proga norime atnešti linksmos nuotaikos ir į jūsų namus. Mediniai loveliai kiaušiniams ridenti – tai neatsieja Velykų šventės pramoga. Siūlome Jums medinį lovelį margučiam ridenti. Lovelio dydis: 34 x 9,6 cm. Pagamintas iš medienos ir pjaustytas lazeriu.
Kiaušinių marginimo bičių...
Kaina 10,85 € Reguliari kaina 15,50 € −30%
Kiaušinių margnimo bičių vašku rinkinys Velykiniam jaukumui. Tai kvietimas užsiimti įtraukiančia ir prasminga veikla. Natūralaus bičių vaško pagalba taškeliai ir brūkšneliai ant kiaušinio lukšto virsta magišką reikšmę turinčiais ženklais. Kiaušinių dekoravimo rinkinys gali būti puiki dovana, kuriai niekas neliks abejingas. Rinkinyje visos marginimui reikalingos priemonės: natūralus bičių vaškas, medinis įrankis marginimui, arbatinė vaško žvakė, žvakidė.
Porceliano statulėlė...
Kaina 16,08 € Reguliari kaina 26,80 € −40%
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Kiškutis iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: gulinčio 16 x 11 x 8 cm, tupinčio 13 x 11 x 9  cm. Kaina 1 vnt. kiškučio.
Porcelianinis puodelis su...
Kaina 9,90 € Reguliari kaina 19,80 € −50%
Puikus pasiūlymas visiems arbatos ir kavos mėgėjams - porcelianinis puodelis. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai  ar kitiems karštiems gėrimams ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: ∅ 10 x h 7,5 cm, 200 ml.
Serviravimo lėkštė su...
Kaina 48,30 € Reguliari kaina 69,00 € −30%
Serviravimo lėkštė su kiškučiais laikančiais lėkštę baltos spalvos ir pasižymi elegantiška forma. Ši lėkštė puikiai talpina namuose gamintus saldumynus. Gražiai dera su kitais indais, arba serviruojamas vienas elegantiškai popiečio arbatai. Toks indas papuoš Jūsų stalą, o visi svečiai liks sužavėti. Dydis: h 13 x ∅ 25 cm. 
Dviejų aukštų serviravimo...
Kaina 54,60 € Reguliari kaina 78,00 € −30%
Dviejų aukštų serviravimo lėkštė "Kiškis" baltos spalvos ir pasižymi elegantiška forma. Šis dviejų aukštų keksiukų ir pyragaičių stovas puikiai talpina namuose gamintus saldumynus. Gražiai dera su kitais indais, arba serviruojamas vienas elegantiškai popiečio arbatai.
Toks indas papuoš Jūsų stalą, o visi svečiai liks sužavėti. Dydis: h 25 x ∅ 21 x ∅ 14 cm.
Statulėlė-taupyklė "Kiškutis"
Kaina 7,68 € Reguliari kaina 12,80 € −40%
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Tupintis kiškutis-taupyklė iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 11 x 11 x 6 cm. Kaina 1 vnt. Pakuotėje yra 2 vnt.
Statulėlė "Kiškis"
Kaina 4,98 € Reguliari kaina 8,30 € −40%
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Kiškutis pagamintas iš keramikos, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: apie h 9 x 4,5 x 5 cm. Kaina 1 vnt. kiškučio. Pakuotėje yra 5 vnt.