Kategorijos

Filter By close
Lavinamieji žaislai

Aktyvūs filtrai

Loginis IQ žaidimas
Kaina 9,90 €
IQ žaidimų serija yra tokia populiari. IQ žaidimų serijoje - 120 iššūkių trijuose žaidimo režimuose, apimant tiek 2D, tiek 3D iššūkius. Žaidimo lentos viršus turi išdėstymą, skirtą 2D iššūkiams ir 3D piramidės iššūkiams, o žaidimo lentos apačia turi visiškai kitokį 2D iššūkiams skirtą išdėstymą. Viskas telpa tame pačiame, kompaktiškame, nešiojamame kelioniniame dėkle. Žaidžiant IQ stimuliuojami koncentracijos įgūdžiai, problemų sprendimo gebėjimai, erdvinis suvokimas, logika bei planavimas. Žaisti taip smagu, jog net nepajusite, jog kartu ir mokotės! Nors žaidimas skirtas vienam žaidėjui, spręsti iššūkius kartu su kitais yra išties smagu.
Žaidimo dydis: 14,5 x 10 cm.
Žaislinis augantis...
Kaina 6,24 € Reguliari kaina 7,80 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 6,24 € Reguliari kaina 7,80 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vienaragį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vienaragis. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis auganti varlytės...
Kaina 2,72 € Reguliari kaina 3,40 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinę varlytę, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas varlytės. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 2,56 € Reguliari kaina 3,20 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas.
Kiaušinio dydis: h 8 x 6 cm. 
Žaislinis augantis vėžliuko...
Kaina 3,40 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vėžliuką, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vėžliukas. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 1,44 € Reguliari kaina 1,80 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 5 x 4 cm. 
Žaislinis augantis roplio...
Kaina 0,60 € Reguliari kaina 0,75 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį roplį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas roplys. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 3 x 2 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 2,00 € Reguliari kaina 2,50 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas.
Kiaušinio dydis: h 6 x 4,5 cm. 
Vaikiški žiūronai 6 x 36
Kaina 5,60 €
Žaislas žiūronai puikiai tiks vaidmenų žaidimams. Žiūronai pagaminti iš skaidrių lešių, kurie priartina 6x ir yra pagaminti iš patvaraus plastiko. Ant kaklo yra patogi virvelė žaislui nešioti. Su šiais žiūronais Jūsų vaikas turės puikias galimybes gamtoje stebėti paukščius ar kt. objektus, taip pat stebėti renginius, koncertus ar panaudoti stovyklaujant. Dydis: 11,5 x 4,7 x 12,5 cm.
Vaikiški žiūronai 6 x 36
Kaina 5,20 €
Žaislas žiūronai puikiai tiks vaidmenų žaidimams. Žiūronai pagaminti iš skaidrių lešių, kurie priartina 6x, turi kompasą ir yra pagaminti iš patvaraus plastiko. Ant kaklo yra patogi virvelė žaislui nešioti. Su šiais žiūronais Jūsų vaikas turės puikias galimybes gamtoje stebėti paukščius ar kt. objektus, taip pat stebėti renginius, koncertus ar panaudoti stovyklaujant. Dydis: 11,5 x 4,7 x 12,5 cm.
Žaidimas "Žvejyba" su...
Kaina 9,60 €
Laikas užmesti meškeres! Kas pagaus daugiau žuvyčių? Medinis, magnetinis, labai smagus žvejybos žaidimas. Tai puikus vaiko lavinimo bei laisvalaikio praleidimo žaislas. Puikiai lavina loginį mąstymą ir vizualinę atmintį. Į komplektą įeina: 12 vandens gyvūnų, meškerė ir pagaliukas suverti laimikį.
Žaidimo dydis: 22,5 x 30 cm.
cookie Slapukų sutikimas