Kategorijos

Filter By close
Lavinamieji žaislai

Aktyvūs filtrai

Modelinas "Super Clay" 12...
Kaina 2,90 €
Puikus lipdymo rinkinys, skirtas lavinti vaiko kūrybinius įgūdžius, vaizduotę, rankų judesius, mąstymą. Su skirtingų spalvų lipdymo gabaliukais pasitelkiąs fantaziją Jūsų vaikas galės kurti ką tik panorės. Rinkinį sudaro 12 lipdymo gabaliukų ir 3 pjaustymo, formavimo peiliukai. Ši priemonė padeda ugdyti spalvų pažinimą, kūrybiškumą. Sandariai supakavus modeliną galima naudoti daugelį kartų.
Pokemon kortų kaladė "Lost...
Kaina 6,80 €
"POKEMON" kortos užkariauja vaikų norus! Prisiminkime, juk taip smagu kažką rinkti, kolekcionuoti, mainytis! Įsigiję šią prekę, jūs gausite pakuotę kortų. Kiekviename pakelyje rasite skirtingų POKEMON kortų ir 2 pagrindiniai energijos arba 2 VSTAR žymekliai. Kiekviena kortelė savo paveikslėlyje turi savo istoriją. Kortų išmatavimai 9 x 6 cm. Kortelės yra anglų kalba.
Pokemon kortų kaladė 24...
Kaina 2,90 €
"POKEMON" kortos užkariauja vaikų norus! Prisiminkime, juk taip smagu kažką rinkti, kolekcionuoti, mainytis! Įsigiję šią prekę, jūs gausite 1 pakuotę kortų. Kiekviename pakelyje rasite 24 skirtingų POKEMON kortų ir 1 pagrindiniai energijos arba 1 VSTAR žymekliai. Kiekviena kortelė savo paveikslėlyje turi savo istoriją. Kortų išmatavimai 9 x 6 cm. Kortelės yra anglų kalba.
Pokemon kortų kaladė 10...
Kaina 1,50 €
"POKEMON" kortos užkariauja vaikų norus! Prisiminkime, juk taip smagu kažką rinkti, kolekcionuoti, mainytis! Įsigiję šią prekę, jūs gausite 1 pakuotę kortų. Kiekviename pakelyje rasite 10 skirtingų POKEMON kortų. Kiekviena kortelė savo paveikslėlyje turi savo istoriją. Kortų išmatavimai 9 x 6 cm. Kortelės yra anglų kalba.
Pokemon kortų kaladė 36...
Kaina 7,80 €
"POKEMON" kortos užkariauja vaikų norus! Prisiminkime, juk taip smagu kažką rinkti, kolekcionuoti, mainytis! Įsigiję šią prekę, jūs gausite 1 pakuotę kortų. Kiekviename pakelyje rasite 36 skirtingų POKEMON kortų ir 2 pagrindiniai energijos arba 2 VSTAR žymekliai. Kiekviena kortelė savo paveikslėlyje turi savo istoriją. Kortų išmatavimai 9 x 6 cm. Kortelės yra anglų kalba.
Rubiko kubas 3x3
Kaina 2,40 €
Rubiko kubas 3x3 - pats kubas yra mechaninis galvosūkis. Jį sudaro 26 maži kubeliai, besisukantys ant branduolio, kurio nesimato iš išorės. Kiekviena iš devynių matomų sienelių, esančių viename iš šešių kubo šonų, turi po vieną iš 6 spalvų: žalia, oranžinė, balta, mėlyna, geltona ir raudona. Pagrindinė žaidimo užduotis yra kad kiekviena iš šešių sienų būtų vienos spalvos. Dydis: 5 x 5 cm.
Žaislas Jo jo „Šypsenėlė”
Kaina 2,95 €
Klasikinis Jo Jo žaidimas su sporto tematikos paveikslėliais - išbandykite savo rankų miklumą darydami įvairius triukus! Išsukant Jo Jo, jis pradeda šviesti. Šis žaidimas buvo žinomas ir mėgstamas visame pasaulyje ištisas kartas, nes jis ne tik garantuoja puikų džiaugsmą, bet ir leidžia efektyviai lavinti koncentraciją, refleksus ir akių - rankų koordinaciją. Dydis: ∅ 7 cm.
Elektroninis žaidimas...
Kaina 8,50 €
Ar atsimenate nuostabų ir populiarų vaikystės žaidimą Teteris? Prisiminkite patys ir padovanokite ši legendinį žaidimą savo vaikams!Žaidimas lavina greitą reakciją, loginį ir erdvinį mąstymą, greitą sprendimų priėmimą, numatymą kelis žingsnius į priekį ir suteikia daug teigiamų emocijų. Puikiai tinka pramogauti kelionėse ir pan. Reikia 2xAA baterijų (į komplektą neįeina). Dydis: 14 x 8 x 3 cm.
Kūrybinis karoliukų vėrimo...
Kaina 3,90 €
Šis karoliukų rinkinys skirtas sukurti unikalius papuošalus. Šis žaidimas patiks kiekvienam vaikui, kuris mėgsta kūrybinę veiklą. Galutinis rezultatas priklauso nuo vaiko vaizduotės ir rankų įgūdžių. Unikali rankų darbo apyrankė ar karoliai bus puiki puošmena ir geriausia dovana mamai, močiutei ar draugui. Rinkinio dydis: 12 x 7 x 2 cm.
Kūrybinis karoliukų vėrimo...
Kaina 4,95 €
Šis karoliukų rinkinys skirtas sukurti unikalius papuošalus. Šis žaidimas patiks kiekvienam vaikui, kuris mėgsta kūrybinę veiklą. Galutinis rezultatas priklauso nuo vaiko vaizduotės ir rankų įgūdžių. Unikali rankų darbo apyrankė ar karoliai bus puiki puošmena ir geriausia dovana mamai, močiutei ar draugui. Rinkinio dydis: 11 x 11 x 3 cm.