Kategorijos

Filter By close
Triušio metai

2023 m. simbolis pagal Rytų kalendorių bus Juodasis vandens triušis. Šis gyvūnas simbolizuoja dinamiškumą, greitį ir drąsą. Vanduo neturi nieko bendra su dinamika, todėl tarp vandens ir naujojo globėjo bus tam tikras disonansas. Tai reiškia, kad daugelis įvykių gali būti nenuspėjami. 

Aktyvūs filtrai

Porceliano statulėlė...
Kaina 16,08 € Reguliari kaina 26,80 € −40%
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Kiškutis iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: gulinčio 16 x 11 x 8 cm, tupinčio 13 x 11 x 9  cm. Kaina 1 vnt. kiškučio.
Porcelianinis puodelis su...
Kaina 9,90 € Reguliari kaina 19,80 € −50%
Puikus pasiūlymas visiems arbatos ir kavos mėgėjams - porcelianinis puodelis. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai  ar kitiems karštiems gėrimams ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: ∅ 10 x h 7,5 cm, 200 ml.
Serviravimo lėkštė su...
Kaina 48,30 € Reguliari kaina 69,00 € −30%
Serviravimo lėkštė su kiškučiais laikančiais lėkštę baltos spalvos ir pasižymi elegantiška forma. Ši lėkštė puikiai talpina namuose gamintus saldumynus. Gražiai dera su kitais indais, arba serviruojamas vienas elegantiškai popiečio arbatai. Toks indas papuoš Jūsų stalą, o visi svečiai liks sužavėti. Dydis: h 13 x ∅ 25 cm. 
Dviejų aukštų serviravimo...
Kaina 54,60 € Reguliari kaina 78,00 € −30%
Dviejų aukštų serviravimo lėkštė "Kiškis" baltos spalvos ir pasižymi elegantiška forma. Šis dviejų aukštų keksiukų ir pyragaičių stovas puikiai talpina namuose gamintus saldumynus. Gražiai dera su kitais indais, arba serviruojamas vienas elegantiškai popiečio arbatai.
Toks indas papuoš Jūsų stalą, o visi svečiai liks sužavėti. Dydis: h 25 x ∅ 21 x ∅ 14 cm.
Vaikščiojantis pliušinis...
Kaina 23,73 € Reguliari kaina 33,90 € −30%
Itin mielas elektroninis triušiukas mėgsta bendrauti - vaikščioja ir groja muzika! Triušiuko kailiukas minkštas ir švelnus, blizgios akytės. Interaktyvus triušiukas ilgam suteiks džiaugsmo Jūsų vaikui! Reikalingi 3 x AA elementai (komplekte nėra). Yra ant ilgos virvutės rankenėlė su įjungimo funkcija. Dydis: h 21 x 33 cm.
Pliušinis zuikis, 50 cm
Kaina 51,84 € Reguliari kaina 64,80 € −20%
Minkšti žaislai vaikams tampa geriausiais draugais, suteikia saugumo jausmą. Vaikai pasakoja jiems savo istorijas, mėgsta juos apkabinti, kartu miegoti, keliauti. Pliušinis zuikutis yra itin švelnus ir minkštas liesti. Savo naujam draugui jis žada padovanoti daug minkštų apkabinimų ir šiltų akimirkų! Dydis: h 50 x 28 cm.
Pliušinis zuikis, 38 cm
Kaina 30,40 € Reguliari kaina 38,00 € −20%
Minkšti žaislai vaikams tampa geriausiais draugais, suteikia saugumo jausmą. Vaikai pasakoja jiems savo istorijas, mėgsta juos apkabinti, kartu miegoti, keliauti. Pliušinis zuikutis yra itin švelnus ir minkštas liesti. Savo naujam draugui jis žada padovanoti daug minkštų apkabinimų ir šiltų akimirkų! Dydis: h 38 x 18 cm.
Kailinė kuprinė-rankinė...
Kaina 9,48 € Reguliari kaina 15,80 € −40%
Jei nori išsiskirti iš minios siūlome Jums, patogią, stilingą, kailinę kuprinę-rankinę "Triušiukas". Šis mielas triušiukas su ilgomis ausimis, pagamintas iš dirbtino kailio ir yra labai erdvus. Rankinėje tilps pinigine ir būtiniausi daiktai. Galima lengvai transformuoti iš kurpinės į rankinę, nešiojamą per petį. Dydis: 36 x 14 cm.
Kailinė kuprinė-rankinė...
Kaina 11,85 € Reguliari kaina 15,80 € −25%
Jei nori išsiskirti iš minios siūlome Jums, patogią, stilingą, kailinę kuprinę-rankinę "Triušiukas". Šis mielas triušiukas su ilgomis ausimis, pagamintas iš dirbtino kailio ir yra labai erdvus. Rankinėje tilps pinigine ir būtiniausi daiktai. Galima lengvai transformuoti iš kurpinės į rankinę, nešiojamą per petį. Dydis: 32 x 16 cm.
Interaktyvus žaislas „Kiškis“
Kaina 17,94 € Reguliari kaina 29,90 € −40%
Interaktyvus ir orginalus žaislas. Mielas kišutis šoka pagal muziką. Paspaudus pėdą ima judėti. Šokdamas linksmai judina rankas ir kojas. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami). Dydis: h 40 x 16 x 12 cm. 
Porcelianinis puodelis ant...
Kaina 10,85 € Reguliari kaina 15,50 € −30%
Puikus pasiūlymas visiems arbatos ir kavos mėgėjams - porcelianinis puodelis ant mėdinio padėkliuko su magnetuku šaukšteliui. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis karštiems gėrimams ruošti ir gerti. Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: puodelio ∅ 8 x h 6 cm, 100 ml, padėkliuko 12 x 9,5 cm.
Porcelianinis puodelis su...
Kaina 14,25 € Reguliari kaina 28,50 € −50%
Puikus pasiūlymas visiems arbatos ir kavos mėgėjams - porcelianinis puodelis su dangteliu ir šaukšteliu. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis karštiems gėrimams ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: ∅ 8 x h 9 cm, 400 ml.