Kategorijos

Filter By close
Veidrodėliai

Aktyvūs filtrai

Kišeninis veidrodėlis, 7,5...
Kaina 1,80 €
Elegantiškas kompaktiškas kosmetinis veidrodėlis moterims. Veidrodėlis turi 2 skirtingos opcijos veidrodžius: pirmajame atsispindi klasikinis atvaizdas, antrajame matomas padidintas vaizdas. Veidrodėlis puikiai telpa į moterišką rankinę. Dydis: 7,5 x 6,5 cm.
Kišeninis veidrodėlis
Kaina 3,40 €
Kišeninis veidrodėlis katino formos su flamingais - stilingas ir praktiškas aksesuaras, puiki dovana moterims įvairiomis progomis. Veidrodėlis yra atlenkiamas ir skirtas kasdieniniam naudojimuisi, patogus nešiotis rankinuke. Dydis: 8 x 7,5 cm. Viduje yra vienas įprastas ir vienas didinamasis veidrodėlis. 
Kišeninis veidrodėlis
Kaina 7,80 €
Apvalus kišeninis veidrodėlis su drugeliais, inkrustuotas akutėmis - stilingas ir praktiškas aksesuaras, puiki dovana moterims įvairiomis progomis. Veidrodėlis yra atlenkiamas ir skirtas kasdieniniam naudojimuisi, patogus nešiotis rankinuke. Aksesuaras jau yra paruoštas dovanoti, kadangi yra supakuotas į dailią dėžutę. Dydis: ∅ 7 cm. Viduje yra vienas įprastas ir vienas didinamasis veidrodėlis.
Kišeninis veidrodėlis
Kaina 1,95 €
Sulankstomas kišeninis veidrodis skirtas kasdieniniam naudojimuisi, patogus nešiotis rankinuke, pasinaudoti namuose ar kitose viešose vietose. Veidrodėlis yra sidabrinės-metalo spalvos. Tinkamas dovanoti artimiesiems ar draugams. Veidrodėlio dydis 6 x 7 cm, yra du veidrodėliai, kurių pagalbą galėsite pamatyti vaizdą originalų ir priartintą.
Kišeninis veidrodėlis
Kaina 2,40 €
Sulankstomas kišeninis veidrodis skirtas kasdieniniam naudojimuisi, patogus nešiotis rankinuke, pasinaudoti namuose ar kitose viešose vietose. Veidrodėlis yra sidabrinės-metalo spalvos. Tinkamas dovanoti artimiesiems ar draugams. Veidrodėlio dydis 6 x 6 cm, yra du veidrodėliai, kurių pagalbą galėsite pamatyti vaizdą originalų ir priartintą.
cookie Slapukų sutikimas