Kategorijos

Filter By close
Prožektoriai

Aktyvūs filtrai

Prožektorius dviračiui...
Kaina 3,90 €
LED žibintuvėlis dviračiui galinis (raudonas). LED darbo laikas max 30val. Lengvai tvirtinamas, nereikia įrankių. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Atsparus drėgmei. Platus ekspozicijos diapazonas suteikia daugiau saugumo. Keturių rūšių blykstės režimas. Įkraunamas per USB jungtį. Įkrovimo laikas apie 2val. Dydis: 7,3x2,2cm. 
Prožektorius - lempa
Kaina 9,50 €
Daugiafunkcinė, pakabinama, super ryški darbinė LED lempa - žibintuvėlis metaliniu korpusu. Lanksti LED galva, korpuso gale įmontuotas magnetas. Keturi režimai: ryškus, blankus, mirksintis, įspėjamasis (besikeičiančios mėlyna ir raudona spalvos). Turi įkraunama per USB ličio baterija LX 18650 6800mAh 4.2V (yra komplekte). LED lempučių tarnavimo laikas ~100000 val. Dydis: 10,5x6,5cm.

LED prožektorius
Kaina 38,00 €
Ryškus LED prožektorius. Pagamintas iš itin tvirto aliuminio, tai užtikrina ilgaamžiškumą. Tinka medžioklei,  žvejybai, stovyklavimui ir kt. Neperšlampamas vandeniui, galima naudoti lietingu oru, tačiau jo negalima įdėti į vandenį. Turi intin didelės talpos bateriją, todėl ilgai veiks jūsų prožektorius, arba galėsite prožektorių pakrauti mašinoje ar kur yra elekros lizdas. Dydis: 18 cm.
LED prožektorius, su...
Kaina 26,00 €
Ryškus LED prožektorius, kuris šviečia iki 800 m. Pagamintas iš itin tvirto aliuminio, tai užtikrina ilgaamžiškumą. Tinka medžioklei,  žvejybai, stovyklavimui ir kt. Neperšlampamas vandeniui, galima naudoti lietingu oru, tačiau jo negalima įdėti į vandenį. Turi intin didelės talpos bateriją, todėl ilgai veiks jūsų prožektorius. Dydis: 13 cm.
LED prožektorius
Kaina 19,40 €

LED prožektorius pagamintas magnio aliuminio lydinio medžiagos, jis kietas ir tvirtas, lengvai nedeformuojamas. Atsparus vandeniui, antikorozei ir smūgiams. Suvartoja energijos 10 proc. mažiau nei įprastos lemputės. Lemputės tarnavimo laikas gali siekti 100 000 valandų ir nereikia keisti. Lemputė pagaminta iš grūdinto stiklo, pasižymintis dideliu šviesos pralaidumu. Dydis: 19 x 4 cm.

LED prožektorius ant galvos
Kaina 6,90 € Reguliari kaina 11,50 € −40%
Prožektorius ant galvos, leidžiantis jums atlikti visus darbus laisvomis rankomis, reikalaujančius apšvietimo. Žibintuvėlis ant galvos yra lengvas, atsparus drėgmei, itin ryškus ir taupantis energiją. Žibintuvėlio ant galvos dirželiai yra reguliuojami. Prožektorius kraunamas tinklo krovikliu.
Kabinamas prožektorius su...
Kaina 2,46 € Reguliari kaina 4,92 € −50%

Šis prožektorius yra funkcionalus apšvietimo sprendimus. Jis kabinamas ant kabliuko ir turi magnetą, kurio dėka galėsite pritvirtinti prožektorių prie metalinio paviršiaus, taip jis atlaisvinti Jūsų rankas, suteikdamas visų rūšių apšvietimo galimybes. Jis priekyje turi 24 lemputes, ir priekyje 3 diodų lemputes. Į vidų dedasi 3 AA baterijos (nepridedami). Dydis: 9,5 x 6 x 3 cm.