Kategorijos

Filter By close
Dažai veidui

Aktyvūs filtrai

Dekoratyvinės kosmetikos...
Kaina 5,50 €

Ši puiki vaikų makiažo paletė - tikras atradimas! Tavo paslapčių dėžutė yra praktiška, patogiai saugoma ir joje yra viskas, ko reikia, kad susikurtum pasakišką makiažą. Lavinkite savo vaikų vaizduotę, leiskite jiems susikurti svajonių makiažą. Dekoratyvinės kosmetikos rinkinį sudaro lupų dažai, nagų lakas ir šešėliai akims. Rinkinio dydis: 24,5 x 22 cm.

Dekoratyvinės kosmetikos...
Kaina 19,90 €

Ši puiki vaikų makiažo paletė - tikras atradimas! Tavo paslapčių dėžutė yra praktiška, patogiai saugoma ir joje yra viskas, ko reikia, kad susikurtum pasakišką makiažą. Lavinkite savo vaikų vaizduotę, leiskite jiems susikurti svajonių makiažą. Dekoratyvinės kosmetikos rinkinį sudaro lupų dažai, plaukų segtukai, blizgis, nagų lakas ir šešėliai akims. Rinkinio dydis: 14 x 10 cm.

Dekoratyvinės kosmetikos...
Kaina 14,80 €

Ši puiki vaikų makiažo paletė - tikras atradimas! Tavo paslapčių dėžutė yra praktiška, patogiai saugoma ir joje yra viskas, ko reikia, kad susikurtum pasakišką makiažą. Lavinkite savo vaikų vaizduotę, leiskite jiems susikurti svajonių makiažą. Dekoratyvinės kosmetikos rinkinį sudaro lupų dažai, plaukų segtukai, blizgis ir šešėliai akims. Rinkinio dydis: 13 x 9 cm.

Dekoratyvinės kosmetikos...
Kaina 10,90 €

Ši puiki vaikų makiažo paletė - tikras atradimas! Tavo paslapčių dėžutė yra praktiška, patogiai saugoma ir joje yra viskas, ko reikia, kad susikurtum pasakišką makiažą. Lavinkite savo vaikų vaizduotę, leiskite jiems susikurti svajonių makiažą. Dekoratyvinės kosmetikos rinkinį sudaro lupų dažai, juodas pieštukas akims, nagų lakas, blizgis ir šešėliai akims. Rinkinio dydis: 32,5 x 23,5 cm.

Dekoratyvinės kosmetikos...
Kaina 10,90 €

Ši puiki vaikų makiažo paletė - tikras atradimas! Tavo paslapčių dėžutė yra praktiška, patogiai saugoma ir joje yra viskas, ko reikia, kad susikurtum pasakišką makiažą. Lavinkite savo vaikų vaizduotę, leiskite jiems susikurti svajonių makiažą. Dekoratyvinės kosmetikos rinkinį sudaro lupų dažai ir šešėliai akims. Rinkinio dydis: 12 x 8 cm.

Dekoratyvinės kosmetikos...
Kaina 8,90 €

Ši puiki vaikų makiažo paletė - tikras atradimas! Tavo paslapčių dėžutė yra praktiška, patogiai saugoma ir joje yra viskas, ko reikia, kad susikurtum pasakišką makiažą. Lavinkite savo vaikų vaizduotę, leiskite jiems susikurti svajonių makiažą. Dekoratyvinės kosmetikos rinkinį sudaro lupų dažai, nagų lakas, juodas akių pieštukas ir šešėliai akims. Rinkinio dydis: 24,5 x 22,5 cm.

Šviečiantys dažai veidui ir...
Kaina 2,60 €
Šviečiantys veido dažai jautriai odai, kurie nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Pasitelkdami savo kūrybiškumą galite kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir atrodys įspūdingai. Dažai tolygiai pasidengia ir tamsoje švyti žaliai, kad būtų sukurtas vaiduokliškas efektas. Puikiai tinka greitai ir lengvai pasidaryti Helovino makiažą, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Tubelės tūris 28,3 g.

UV veido kūno dažai, 25 ml
Kaina 2,00 €
Ryškios spalvos, švytinčios UV šviesoje. Saugi ir netoksiška formulė, skirta naudoti veidui ir kūnui. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Dažų kiekis tubelėje 25 ml. Kaina vienos tubelės.

Kreidelės piešimui ant...
Kaina 5,90 €
6 spalvų vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui.

Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 6,90 €
8 spalvų veido dažai, dirbtinas kraujas ir veido baltas, juodas kremas, vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 8 spalvų paletė, dirbtino kraujo, du paketėliai juo ir balto kremo, bei tamponėlis dažams dengti.


Dažai piešimui ant veido ir...
Kaina 2,90 €
Vandens pagrindo veido dažų rinkinys jautriai odai, maistiniai pigmentuoti ir natūralūs ingredientai, nedirgins odos. Dažus lengva naudoti ir nuplauti. Ryškios spalvos, pasitelkdami savo kūrybiškumą galite maišyti spalvas ir kurti nuostabų makiažą, kuris išliks ilgai ir visada atrodys ryškiomis spalvomis. Šis rinkinys padės sukurti įvairiaspalvį makiažą Helovyno šventei, teminiam vakarėliui ar karnavalui. Rinkinyje yra 6 spalvų paletė ir vienas pakelis blizgučio, bei tamponėlis dažams dengti.


cookie Slapukų sutikimas