Kategorijos

Filter By close
Vyriški aksesuarai

Sąsagos, kaklaraiščio laikikliai.

Aktyvūs filtrai

Skutimosi šepetėlis
Kaina 1,80 €
Šis skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Plastikinė spalvota šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 10 x 3 cm. Pakuotėje yra 6 vnt. Kaina 1 šepetėlio.
Skutimosi šepetėlis
Kaina 1,40 €
Šis skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Šis skutimosi šepetėlis kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 9 x 2,5 cm. Pakuotėje yra 6 vnt. Kaina 1 šepetėlio.
Kaklaraiščio segtukas
Kaina 7,80 €
Maža juodai auksinė detalė vėl iškovojo pelnytą vietą šiuolaikinio vyro garderobe. Kaklaraiščių laikikliai vis dažniau pastebimi ant įvairių filmų herojų ir „baltų apykaklių“ aprangos kode. Tai ne tik elegancija, prabanga bei stilius, tai maža subtili detalė galinti daug ką pasakyti apie segtuko savininką. Pristatomas dailioje dėžutėje. Tai puiki dovanos idėja vyrui.
Kaklaraiščio segtukas
Kaina 7,80 €
Maža juodai sidabrinė detalė vėl iškovojo pelnytą vietą šiuolaikinio vyro garderobe. Kaklaraiščių laikikliai vis dažniau pastebimi ant įvairių filmų herojų ir „baltų apykaklių“ aprangos kode. Tai ne tik elegancija, prabanga bei stilius, tai maža subtili detalė galinti daug ką pasakyti apie segtuko savininką. Pristatomas dailioje dėžutėje. Tai puiki dovanos idėja vyrui.
Sąsagos ir kaklaraiščio...
Kaina 14,80 €
Maža juodai sidabrinė detalė vėl iškovojo pelnytą vietą šiuolaikinio vyro garderobe. Kaklaraiščių laikikliai ir marškinių sąsagos vyrams vis dažniau pastebimi ant įvairių filmų herojų ir „baltų apykaklių“ aprangos kode. Tai ne tik elegancija, prabanga bei stilius, tai maža subtili detalė galinti daug ką pasakyti apie segtuko savininką. Pristatomas dailioje dėžutėje. Tai puiki dovanos idėja vyrui.