Kategorijos

Filter By close
Vyriški aksesuarai

Sąsagos, kaklaraiščio laikikliai.

Aktyvūs filtrai

Dviašmenis skustuvas
Kaina 1,80 €
Vienas populiariausių dvipusis skustuvas tarp šlapio skutimosi megėjų. Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplekte dviašmenis skustuvas dėžutėje, ir dėžutėje yra veidrodėlis. Dydis: 9,5 x 4 cm. 
Dviašmenis skustuvas
Kaina 1,40 €
Vienas populiariausių dvipusis skustuvas tarp šlapio skutimosi megėjų. Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, "Junjie" turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplektą sudaro: dviašmenis skustuvas ir peiliukas. Dydis: 8 x 4 cm. 
Dviašmenis skustuvas
Kaina 2,50 €
Naujausias dvipusis skustuvas tikriems vyrams! Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, "Junjie" turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplektą sudaro: dviašmenis skustuvas su neslystama gumine rankena ir peiliukas. Dydis: 9 x 4 cm. 
Skutimosi peiliukas "LORD",...
Kaina 0,80 €

LORD apsauginiai dvigubo krašto skutimosi peiliukai yra supakuoti atskirai ir parduodami pakuotėse po 5 vnt.  LORD skutimosi peiliukus naudoja tradicinio šlapio skutimosi entuziastai visame pasaulyje ir yra žinomi dėl savo išskirtinio aštrumo ir kokybės. Siekdami optimalaus skutimosi, naudokite šiuos peiliukus su savo mėgstamu dviejų kraštų apsauginiu skustuvu ir skutimosi muilu. Viename pakelyje yra 5 vnt. peiliukų.

Skutimosi šepetėlis "Mivex"
Kaina 1,40 €
Skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Medinė šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 9 x 2,5 cm. 
Skutimosi šepetėlis "Imeca"
Kaina 1,40 €
Skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Medinė šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 9,5 x 2,5 cm. 
Skutimosi šepetėlis "Omega"
Kaina 1,70 €
Skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Plastikinė spalvota šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 10 x 3 cm. 
Skutimosi šepetėlis
Kaina 1,80 €
Šis skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Plastikinė spalvota šepetėlio rankena kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 10 x 3 cm. Pakuotėje yra 6 vnt. Kaina 1 šepetėlio.
Skutimosi šepetėlis
Kaina 1,40 €
Šis skutimosi šepetėlis suteiks odai malonų masažinį poveikį, padės gerai išplakti skutimosi muilą ar kitą skutimosi priemonę ir tobulai pakelti užsispyrusius plaukus nuo odos, kad skustis būtų dar paprasčiau. Šis skutimosi šepetėlis kiekvieną kartą praskaidrins Jūsų skutimosi ritualą. Dydis: h 9 x 2,5 cm. Pakuotėje yra 6 vnt. Kaina 1 šepetėlio.
Kaklaraiščio segtukas
Kaina 7,80 €
Maža juodai auksinė detalė vėl iškovojo pelnytą vietą šiuolaikinio vyro garderobe. Kaklaraiščių laikikliai vis dažniau pastebimi ant įvairių filmų herojų ir „baltų apykaklių“ aprangos kode. Tai ne tik elegancija, prabanga bei stilius, tai maža subtili detalė galinti daug ką pasakyti apie segtuko savininką. Pristatomas dailioje dėžutėje. Tai puiki dovanos idėja vyrui.