Kategorijos

Filter By close
Mašinos

Aktyvūs filtrai

Žaislinės karinės mašinos
Kaina 4,60 €
Mažieji vairuotojai bus nepaprastai laimingi, turėdami smagiai riedančią žaislinę karinę techniką. Su ja kiekvienas vaikas gali pasijusti tikru kareiviu ir leistis į nepaprastą karinę ekspediciją. Ji puikiai tiks papildyti vaikų žaisliukų asortimentą, ar dovana kolekcionieriams. Įsigyk dar vieną modeliuką! Papildyk kolekciją. Dydis: 7 x 3 x 4 cm.
Žaislinis traktorius su...
Kaina 9,50 €
Nuostabus žaislinis traktorius su padargais, pradžiugins kiekvieną žemės ūkio technikos gerbėją. Traktorius yra inercinis. Toks traktorius bus puikus jūsų vaiko garažo priedas. Mašina pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko. Lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką. Saugus žaisti. Yra 4 rūšys. Dydis: 18 x 5 x 4 cm.
Žaislinis traktorius su...
Kaina 9,00 €
Nuostabus žaislinis traktorius su padargais, pradžiugins kiekvieną žemės ūkio technikos gerbėją. Traktorius yra inercinis. Toks traktorius bus puikus jūsų vaiko garažo priedas. Mašina pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko. Lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką. Saugus žaisti. Dydis: 24 x 6 x 8 cm.
Žaislinis traktorius su...
Kaina 14,00 €
Nuostabus žaislinis traktorius su padargais, pradžiugins kiekvieną žemės ūkio technikos gerbėją. Traktorius yra inercinis. Toks traktorius bus puikus jūsų vaiko garažo priedas. Mašina pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko. Lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką. Saugus žaisti. Dydis: 32 x 10 x 8 cm.
Žaislinė policijos mašina...
Kaina 10,00 €
Nuostabi žaislinė policijos mašina, patiks vaikams, kurie žaidžia su mašinėlėmis ir svajojantiems būti policininkais. Automobiliukas su pulteliu, važiuoja pirmyn ir atgal. Valdyk mašiną per nuotolį! Kokybiškai pagamintas, supakuotas gražioje dėžutėje - puikiai tiks dovanai. Reikalingi 3 x AA elementai mašinai ir 2 x 11 elementai valdymo pultui (nepridedami). Mašinos dydis: 19 x 8 x 6 cm.
Žaislinė greitoji pagalba...
Kaina 9,90 €
Nuostabi žaislinė greitosios pagalbos mašina, patiks vaikams, kurie žaidžia su mašinėlėmis ir svajojantiems būti paramedikais. Automobiliukas su realistiškais garsais ir šviečiančiais švyturėliais. Kokybiškai pagamintas, supakuotas gražioje dėžutėje - puikiai tiks dovanai. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami). Mašinos dydis: 16,5 x 6,5 x 8,5 cm.