Kategorijos

Filter By close
Mašinos

Aktyvūs filtrai

Žaislinės karinės mašinos
Kaina 4,60 €
Mažieji vairuotojai bus nepaprastai laimingi, turėdami smagiai riedančią žaislinę karinę techniką. Su ja kiekvienas vaikas gali pasijusti tikru kareiviu ir leistis į nepaprastą karinę ekspediciją. Ji puikiai tiks papildyti vaikų žaisliukų asortimentą, ar dovana kolekcionieriams. Įsigyk dar vieną modeliuką! Papildyk kolekciją. Dydis: 7 x 3 x 4 cm.
Žaislinis traktorius su...
Kaina 9,50 €
Nuostabus žaislinis traktorius su padargais, pradžiugins kiekvieną žemės ūkio technikos gerbėją. Traktorius yra inercinis. Toks traktorius bus puikus jūsų vaiko garažo priedas. Mašina pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko. Lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką. Saugus žaisti. Yra 4 rūšys. Dydis: 18 x 5 x 4 cm.
Žaislinis traktorius su...
Kaina 9,00 €
Nuostabus žaislinis traktorius su padargais, pradžiugins kiekvieną žemės ūkio technikos gerbėją. Traktorius yra inercinis. Toks traktorius bus puikus jūsų vaiko garažo priedas. Mašina pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko. Lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką. Saugus žaisti. Dydis: 24 x 6 x 8 cm.
Žaislinis traktorius su...
Kaina 14,00 €
Nuostabus žaislinis traktorius su padargais, pradžiugins kiekvieną žemės ūkio technikos gerbėją. Traktorius yra inercinis. Toks traktorius bus puikus jūsų vaiko garažo priedas. Mašina pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko. Lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką. Saugus žaisti. Dydis: 32 x 10 x 8 cm.
Žaislinis...
Kaina 5,90 €
Konstruktorius smalsiausiems vaikams, norintiems daugiau sužinoti apie įvairias transporto priemones. Visos mašinos detalės pateikiamos konstruktoriaus pavidalu, kuris sujungiamas plastikiniais varžtais. Rinkinyje taip pat yra kryžminis atsuktuvas, kuris paįvairina žaidimą, nes leidžiantį lengvai išardyti ir surinkti mašiną iš 21 dalių. Dydis: 11x7,5 cm.
Žaislinis...
Kaina 5,90 €
Konstruktorius smalsiausiems vaikams, norintiems daugiau sužinoti apie įvairias transporto priemones. Visos mašinos detalės pateikiamos konstruktoriaus pavidalu, kuris sujungiamas plastikiniais varžtais. Rinkinyje taip pat yra kryžminis atsuktuvas, kuris paįvairina žaidimą, nes leidžiantį lengvai išardyti ir surinkti visureigį iš 21 dalių. Dydis: 11 x 7,5 cm.