Kategorijos

Filter By close
Lėktuvai

Aktyvūs filtrai

Žaislinis...
Kaina 5,90 €
Konstruktorius smalsiausiems vaikams, norintiems daugiau sužinoti apie įvairias transporto priemones. Visos malūnsparnio detalės pateikiamos konstruktoriaus pavidalu, kuris sujungiamas plastikiniais varžtais. Rinkinyje taip pat yra kryžminis atsuktuvas, kuris paįvairina žaidimą, nes leidžiantį lengvai išardyti ir surinkti malūnsparnį iš 17 dalių. Dydis: 11x7,5 cm.
Žaislinis krovininis...
Kaina 21,00 €
Mažieji lakūnai bus nepaprastai laimingi, turėdami smagiai riedantį žaislinį krovininį sraigstasparnį. Su juo kiekvienas vaikas gali pasijusti tikru lakūnu ir leistis į nepaprastą ekspediciją gabenant automobilius į specialią misiją. Į komplektą įeina: krovininis sraigstasparnis, 3 automobiliai, kelio ženklai ir mažas malūnsparnis. Sraigstasparnio dydis: 23 x 10 x 9 cm.
Medinis lėktuvas
Kaina 22,50 €
Medinis lėktuvas su keturiais keleiviais ir lagaminais. Mažylis galės tapti lakūnu ir su keleiviais kilti aukštai virš debesų į mėlyną dangų, lenktyniauti su vėjais. Šis žaislas lavina vaiko smulkiąją ir stambiąją motoriką, skatina fantaziją bei emocinę, socialinę raidą. Žaidžiant lavėja kūrybiškumas ir socialiniai įgūdžiai. Dydis: lėktuvas 23,5x9x8,5 cm; keleivis 7x3 cm; lagaminas 4,5x4 cm.