Kategorijos

Filter By close
Kalėdoms

Šventišką nuotaiką padės sukurti naujametinis dekoras, kurio galite įsigyti šioje prekių kategorijoje. Įvairios kalėdinės dekoracijos leis dar greičiau papuošti namus – įvairiaspalvės girliandos ir kitoks kalėdinis dekoras sustiprins artėjančių švenčių laukimą. Mūsų parduotuvėje siūlomi kalėdiniai papuošimai džiugins visą Jūsų šeimą – ir suaugusius, ir mažuosius. Išsirinkite patinkančių prekių, ir pasiruoškite artėjančioms didžiausioms metų šventėms.

Aktyvūs filtrai

Dekoracija eglutei
Kaina 0,76 € Reguliari kaina 1,90 € −60%
Jaukią ir šventišką atmosferą namuose sukurs šios kalėdinės dekoracijos! Dekoratyviniai žaisliukai: senis besmegenis, kalėdų senelis - ryškiaspalvis akcentas gražiausioms metų šventėms, puikiai tiks padekoruoti šventinį stalą, eglę ar namus. Dekoracijos dydis: 12 x 10,5 cm. Kaina 1 vnt.
Dekoracija eglutei
Kaina 1,16 € Reguliari kaina 2,90 € −60%
Jaukią ir šventišką atmosferą namuose sukurs šios kalėdinės dekoracijos! Dekoratyviniai žaisliukai: senis besmegenis, kalėdų senelis ir elnias - ryškiaspalvis akcentas gražiausioms metų šventėms, puikiai tiks padekoruoti šventinį stalą, eglę ar namus. Dekoracijos dydis: 22 x 10,5 cm. Kaina 1 vnt.
Dekoratyvinė puokštelė su...
Kaina 0,80 €
Dekoratyvininė puokštelė su raudonomis uogomis, tai ryškiaspalvis akcentas gražiausioms metų šventėms, puikiai tiks dekoruoti šventinį stalą ar namus. Šventinei Kalėdų atmosferai sukurti idealiai tinka kalėdinės dekoracijos. Dekoracija suteiks aplinkai jaukumo ir belaukiant gražių žiemos švenčių džiugins vaikų ir suaugusių akis. Dydis: h 8 x 7 x 7 cm.
Kalėdinė dekoracija paukštis
Kaina 7,40 € Reguliari kaina 18,50 € −60%
Šventinei Kalėdų atmosferai sukurti idealiai tinka kalėdinės dekoracijos. Kalėdų senelio dekoracija suteiks aplinkai jaukumo ir belaukiant gražių žiemos švenčių džiugins vaikų ir suaugusių akis. Paukštis pagamintas iš šiaudų ir tekstilės. Dydis: h 24 x 25 x 12 cm.
Kalėdinė dekoracija elnias
Kaina 28,56 € Reguliari kaina 71,40 € −60%
Šventinei Kalėdų atmosferai sukurti idealiai tinka kalėdinės dekoracijos. Šiaurės elnio dekoracija suteiks aplinkai jaukumo ir belaukiant gražių žiemos švenčių džiugins vaikų ir suaugusių akis. Elnias pagamintas iš šiaudų, jo ragai papuošti blizgučiu. Dydis: h 63 x 45 x 20 cm.
Medinė dėžė vynui "Šiltų ir...
Kaina 15,90 €
Medinės dėžutės – kitoks būdas dovanoti, papuošiantis bet kokio tipo dovaną. Medis – natūrali medžiaga, spinduliuojanti šilumą. Teikiant dovanas, pagamintas iš medžio, minėtoji šiluma persiduoda ir šventės kaltininkui. Bene populiariausios yra medinės dėžutės buteliui. Tokie dėklai tauriesiems gėrimams yra puiki dovana kolegoms, verslo partneriams ar artimiesiems. Dydis: 35 x 10 x 10 cm.