Kategorijos

Filter By close
Kalėdoms

Šventišką nuotaiką padės sukurti naujametinis dekoras, kurio galite įsigyti šioje prekių kategorijoje. Įvairios kalėdinės dekoracijos leis dar greičiau papuošti namus – įvairiaspalvės girliandos ir kitoks kalėdinis dekoras sustiprins artėjančių švenčių laukimą. Mūsų parduotuvėje siūlomi kalėdiniai papuošimai džiugins visą Jūsų šeimą – ir suaugusius, ir mažuosius. Išsirinkite patinkančių prekių, ir pasiruoškite artėjančioms didžiausioms metų šventėms.

Aktyvūs filtrai

Kalėdinės dekoracijos -...
Kaina 2,50 €
Kalėdinės dekoracijos-trafaretai, skirti dekoruoti langus su dekoratyviniu sniegu. Jie puikiai tinka puošti namų, parduotuvės, mokyklų ir ofiso langus, kad būtų galima greitai ir lengvai sukurti šventinę atmosferą. Tiesiog pridėkite prie stiklos trafaretą ir papurškite dekoratyviniu sniegu, ir jūsų namų langai pasipuoš kalėdiniai motyvais. Lapo dydis: 36 x 25 cm. Pakuotėje rasite 6 lapų trafaretus.
Folinis balionas "Kalėdų...
Kaina 2,60 €
Balionai - puiki Jūsų šventės dekoracija, kuri pagyvins ir papuoš įvairias erdves tiek viduje tiek ir lauke. Balionas nudžiugins tiek jauną tiek seną. Balionas, tinkamas pildyti ir helio dujomis. Kalėdų senio balionas puikiai tiks jūsų Kalėdiniams vakarėliams ar Naujųjų metų šventei. Dydis pripūsto: 30 x 20 cm.
Putplasčio burbulas...
Kaina 0,90 €
Dekoratyvinis burbulas yra pagamintas iš polipropileno putplasčio ir yra labai lengvas bei lengvai apdirbamas. Gaminį galima dekoruoti įvairiomis technikomis: skiautiniais (prismaigstant adatėlėmis įvairias medžiagos skiauteles), struktūrine pasta, dekupažu ir kt. technikomis. Burbulai gali būti naudojamos daugeliui projektų. Puikiai tinka vestuvėms, Kalėdoms, Valentino dienai, kūdikio sutiktuvėms ir kt. progoms. Burbulo diametras 8 cm.
Putplasčio burbulas...
Kaina 1,50 €
Dekoratyvinis burbulas yra pagamintas iš polipropileno putplasčio ir yra labai lengvas bei lengvai apdirbamas. Gaminį galima dekoruoti įvairiomis technikomis: skiautiniais (prismaigstant adatėlėmis įvairias medžiagos skiauteles), struktūrine pasta, dekupažu ir kt. technikomis. Burbulai gali būti naudojamos daugeliui projektų. Puikiai tinka vestuvėms, Kalėdoms, Valentino dienai, kūdikio sutiktuvėms ir kt. progoms. Burbulo diametras 10 cm.