Kategorijos

Filter By close
Valentino dienai

Valentino diena švenčiama vasario 14 d. Ji vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena. Šventojo Valentino diena neatsiejama nuo širdelių, širdžiai mielų suvenyrų ir meilės prisipažinimų. Jau ilgą laiką, per Šv. Valentino dieną, jaunuoliai pasiperša savo mylimosioms, kiti paskelbia apie savo vestuves arba planuotai susituokia būtent šią dieną. Artėjant šv. Valentino dienai imame galvoti, kaip nustebinti savo antrąją pusę? Sunku būtų nuginčyti, kad Šv. Valentino diena geriausia dovanoti tai, kas dar labiau suartina mylimuosius! Šia proga savo mylimosioms ir mylimiesiems padovanokite nepamirštamų Valentino dienos dovanų. Pasistenkite į šią šventę pažvelgti originaliau ir išrinkti romantišką, netikėtą, įspūdingą dovaną, kuri Jums ir Jūsų mylimajai ar mylimajam suteiks nepamirštamų įspūdžių. Taip pat dovanos Valentino dienai yra labai puiki tradicija nepamiršti, kad savo mylimąjį ar mylimąją reikia retkarčiais palepinti ir nustebinti.

Aktyvūs filtrai

Stiklinė statulėlė "Gulbės"
Kaina 32,00 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Plačiai išskleisti gulbių sparnai suvenyrui suteikia, iškilmingumo, didingumo. Stiklinė statatulėlė "Gulbės", tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - amžinos meilės, grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Romantiškas suvenyras suteiks namas jaukumo. Dydis: h 11 x 15 x 13 cm.
Stiklinė statulėlė "Gulbės"
Kaina 39,00 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Plačiai išskleisti gulbių sparnai suvenyrui suteikia, iškilmingumo, didingumo. Stiklinė statatulėlė "Gulbės", tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - amžinos meilės, grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Romantiškas suvenyras suteiks namas jaukumo. Dydis: h 14 x 14 x 13 cm.
Raudonas širdies formos...
Kaina 0,70 €
Dovanojate gėles ir ieškote kažko, kas tikrai nustebintų ir gerai nuteiktų gėlių gavėją? Jei taip, tuomet spalvingi ir ryškūs balionai yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Jie puikiai tiks pasveikinti brangų žmogų Valentino dienos proga! Pripūsto baliono dydis ~ 30 cm. Raudonos spalvos guminis balionas skirtas pūsti tiek oru, tiek helio dujomis. Balionas labai kokybiškas ir ilgai laiko helio dujas.
Lipdukai širdelės, blizgančios
Kaina 0,80 €
Sunku įsivaizduoti Valentino dieną be šių lipdukų! Tai popieriniai lipdukai širdelės formos vienspalvės, raudonos spalvos, halografinės limpančios širdelės. Lipdukai gražios dekoracijos, jomis gali būti papuošti balionai, buteliai ir taurės, puošiamos Valentino dienos dovanos ar atvirukai. Jie taip pat gali būti klijuojami ant veido ir drabužių. Lapelio dydis: 15,5 x 9,5 cm.