Kategorijos

Filter By close
Valentino dienai

Valentino diena švenčiama vasario 14 d. Ji vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena. Šventojo Valentino diena neatsiejama nuo širdelių, širdžiai mielų suvenyrų ir meilės prisipažinimų. Jau ilgą laiką, per Šv. Valentino dieną, jaunuoliai pasiperša savo mylimosioms, kiti paskelbia apie savo vestuves arba planuotai susituokia būtent šią dieną. Artėjant šv. Valentino dienai imame galvoti, kaip nustebinti savo antrąją pusę? Sunku būtų nuginčyti, kad Šv. Valentino diena geriausia dovanoti tai, kas dar labiau suartina mylimuosius ! Šia proga savo mylimosioms ir mylimiesiems padovanokite nepamirštamų Valentino dienos dovanų. Pasistenkite į šią šventę pažvelgti originaliau ir išrinkti romantišką, netikėtą, įspūdingą dovaną, kuri Jums ir Jūsų mylimajai ar mylimajam suteiks nepamirštamų įspūdžių. Taip pat dovanos Valentino dienai yra labai puiki tradicija nepamiršti, kad savo mylimąjį ar mylimąją reikia retkarčiais palepinti ir nustebinti.

Aktyvūs filtrai

Blizgantys akių kontūro...
Kaina 1,80 €
Neišeina gražiai nubrėžti akių kontūro, turime jums pasiūlymą, akių kontūro lipdukus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, ir būsite pasiruošę vakarėliui, kur atrodysite nepriekaištingai! Jie atsparūs vandeniui ir ilgai išliekantys. Daugkartiniai akių kontūro lipdukai gali priversti jus spindėti naktiniuose klubuose, kaukių, karnavalų, gimtadienių ar kitoms progoms.
Antrankiai su kailiuku
Kaina 3,90 €

Norite pasinerti į improvizacijos pasaulį... Šie švelnūs antrankiai, apsupti minkšta, pūkuota medžiaga, kuri nežaloja riešų, leis jums tai padaryti. Konkrečių būdų kaip juos panaudoti mes jums nesiūlysime, nes galima būtų vardinti ir vardinti. Viskas ko jums reikia - tai truputėlį fantazijos. Taip pat gali būti linksma simbolinė dovana mergvakariams, bernvakariams ar kitai pašėlusiai šventei.