Kategorijos

Filter By close
Vestuvėms

Vestuvių atributika, vestuvinė atributika, jaunavedžių figūrėlės, taurės jaunavedžiams, vestuvinės prekės, suvenyrai vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams

Aktyvūs filtrai

Stiklinė statulėlė "Gulbės...
Kaina 20,80 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės su lotosu ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Plačiai išskleisti gulbių sparnai suvenyrui suteikia, iškilmingumo, didingumo. Tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - amžinos meilės, grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Romantiškas suvenyras suteiks namas jaukumo. Dydis: h 9 x 15 x 7 cm.
Stiklinė statulėlė...
Kaina 52,90 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Plačiai išskleisti gulbių sparnai suvenyrui suteikia, iškilmingumo, didingumo. Tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - amžinos meilės, grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Romantiškas suvenyras suteiks namas jaukumo. Dydis: h 12 x 16 x 18 cm.
Stiklinė statulėlė "Gulbės"
Kaina 13,00 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Plačiai išskleisti gulbių sparnai suvenyrui suteikia, iškilmingumo, didingumo. Tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - amžinos meilės, grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Romantiškas suvenyras suteiks namas jaukumo. Dydis: h 7 x 8 cm.
Stiklinė statulėlė "Gulbės"
Kaina 39,00 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Plačiai išskleisti gulbių sparnai suvenyrui suteikia, iškilmingumo, didingumo. Tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - amžinos meilės, grožio, tyrumo ir žavesio simbolis. Romantiškas suvenyras suteiks namas jaukumo. Dydis: h 14 x 14 x 13 cm.
Lipdukai širdelės, blizgančios
Kaina 0,80 €
Sunku įsivaizduoti Valentino dieną be šių lipdukų! Tai popieriniai lipdukai širdelės formos vienspalvės, raudonos spalvos, halografinės limpančios širdelės. Lipdukai gražios dekoracijos, jomis gali būti papuošti balionai, buteliai ir taurės, puošiamos Valentino dienos dovanos ar atvirukai. Jie taip pat gali būti klijuojami ant veido ir drabužių. Lapelio dydis: 15,5 x 9,5 cm.
Popierinės baltos lėkštės,...
Kaina 1,90 €
Kokia šventė be spalvotų lėkščių. Jos papuoš jūsų stalą ir nereiks po šventės vargti plaunant indus. Siūlome Jums popierines šventines baltas su auksiniais krašteliais lėkštes, kurios tikrai tiks papuošti stalą, bei patiekti jose tiek šaltus tiek karštus užkandžius. Rinkinyje yra 10 vnt. lėkštučių. Lėkštutės yra 18 cm skersmens. Pagamintos iš labai kokybiško popieriaus.
Popierinės lėkštės, 18 cm
Kaina 1,90 €
Kokia šventė be spalvotų lėkščių. Jos papuoš jūsų stalą ir nereiks po šventės vargti plaunant indus. Siūlome Jums popierines šventines su auksiniai taškiukais lėkštes, kurios tikrai tiks papuošti stalą, bei patiekti jose tiek šaltus tiek karštus užkandžius. Rinkinyje yra 12 vnt. lėkštučių. Lėkštutės yra 18 cm skersmens. Pagamintos iš labai kokybiško popieriaus.
Popierinės lėkštės, 23 cm
Kaina 2,90 €
Kokia šventė be spalvotų lėkščių. Jos papuoš jūsų stalą ir nereiks po šventės vargti plaunant indus. Siūlome Jums popierines šventines su auksiniai taškiukais lėkštes, kurios tikrai tiks papuošti stalą, bei patiekti jose tiek šaltus tiek karštus užkandžius. Rinkinyje yra 12 vnt. lėkštučių. Lėkštutės yra 23 cm skersmens. Pagamintos iš labai kokybiško popieriaus.
Desertinės šakutės,...
Kaina 2,60 €
Daugkartinės desertinės šakutės šventei ar gimtadieniui, pagaminti perdirbamo PPS. Pramogaukite su ekologiškais daugkartinio naudojimo plastikinėmis desertinėmis šakutėmis. Puikiai tinkantys vakarėliams ir įvariomis progoms, šiuos šaukštus galima plauti indaplovėje ir naudoti vėl ir vėl! Sukurkite išskirtinę šventę vaikams ar suaugusiems! Rinkinyje yra 24 vnt. Dydis: h 14 x 2,5 cm.