Kategorijos

Filter By close
Vestuvėms

Vestuvių atributika, vestuvinė atributika, jaunavedžių figūrėlės, taurės jaunavedžiams, vestuvinės prekės, suvenyrai vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams

Aktyvūs filtrai

Balionų girlianda...
Kaina 22,40 € Reguliari kaina 28,00 € −20%
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, pastelinių spalvų deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą. Rinkinį sudaro 128 balionų.
Folinė, kvadratais...
Kaina 3,60 €
Prabangus šventinis blizgesys ir įspūdingas fonas proginei fotosesijai. Papuošę savo šventinę erdvę šia folijos užuolaida-dekoracija, sukursite ypatingą ir prabangią nuotaiką bei tikrai nustebinsite savo svečius. Dekoracija puikiai tinka daryti foto sienas, durims, sienoms ar langams papuošti. Dekoracijos išmatavimai: 100 x h 200 cm.
Angelo biustas, 3 cm
Kaina 1,40 €
Angelas simbolizuoja nuoširdumą, romantiškumą, nekaltumą, ramybę bei saugumą. Tai puiki dovana vestuvių, kūdikio gimimo, krikštų, pirmosios komunijos, gimtadienio, valentino dienos, mamos dienos ar kita proga. Keramikinis angelas bus miela dovanėlė ar graži interjero dekoracija namuose, sukurianti saugumo ir ramybės jausmą. Dydis: h 3 x 3 x 36 cm. Pakuotėje yra 24 vnt. Kaina 1 vnt.
Juostelių banguota...
Kaina 3,90 €
Prabangus šventinis blizgesys ir įspūdingas fonas proginei fotosesijai. Papuošę savo šventinę erdvę šia folijos užuolaida-dekoracija, sukursite ypatingą ir prabangią nuotaiką bei tikrai nustebinsite savo svečius. "Lietutis“ yra puiki dekoracija daryti foto sienas, durims, sienoms ar langams papuošti. Dekoracijos išmatavimai: 100 x 200 cm.
Juostelių banguota...
Kaina 3,90 €
Prabangus šventinis blizgesys ir įspūdingas fonas proginei fotosesijai. Papuošę savo šventinę erdvę šia folijos užuolaida-dekoracija, sukursite ypatingą ir prabangią nuotaiką bei tikrai nustebinsite savo svečius. "Lietutis“ yra puiki dekoracija daryti foto sienas, durims, sienoms ar langams papuošti. Dekoracijos išmatavimai: 100 x 200 cm.
Vestuvių nuotraukų albumas
Kaina 13,50 €
Nuostabus nuotraukų albumas iš CELEBRATIONS® kolekcijos. Vestuvės - tai diena kupina nuostabių akimirkų, kurias būtina įamžinti. Išsaugokite prisiminimus ypatingos dienos akimirkas ir saugiai saugodami juos šiame nuostabiame vestuvių albume. Šis albumas būtų puiki dovana jaunavedžiams. Albumas talpina 160 nuotraukų, 10 x 15 cm dydžio. 
Lipdukai širdelės – angeliukai
Kaina 0,60 €
Sunku įsivaizduoti Valentino dieną be šių lipdukų! Tai popieriniai lipdukai širdelės formos vienspalvės su angeliukais ar ornamentais, baltos spalvos limpančios širdelės. Lipdukai gražios dekoracijos, jomis gali būti papuošti balionai, buteliai ir taurės, puošiamos Valentino dienos dovanos ar atvirukai. Jie taip pat gali būti klijuojami ant veido ir drabužių. Lapelio dydis: 12×16 cm. 
Varpelis su rankena
Kaina 3,40 €
Metalinis varpelis su medine rankena. Skambina garsiai, skambiai. Atrodo solidžiai, todėl tiks įvairioms progoms: rugsėjo 1-jai, vestuvėms ir kitiems renginiams, kur skambesys turi pasiekti kiekvieną ausį. Tai tas, varpas, kuris rugsėjo 1-ąją skelbia mokslo metų pradžią, ar abiturientams paskutinį skambutį… Galima sakyti, kad tai kiekvienos mokyklos ar gimnazijos simbolis. Dydis: h 11,5 x 6,5 cm.
Dekoracija "Širdys" su...
Kaina 34,00 €
Keramikinės dekoracija „Širdys“, dengtos sidabro grazūra ir puoštos kristalais – tai puikus pasirinkimas papuošti vieną iš stalų vestuvių metu arba papuošti erdvę. Statulėlė simbolizuoja laimingą gyvenimą ir amžiną meilę. Jis gali būti puiki dovana draugams, kurie įsimyli, ar naudojamas papuošti namus. Dydis:  h 23 x 25 x 8 cm.
Dekoracija "LOVE" su...
Kaina 21,90 €
Keramikinės raidės „LOVE“, dengtos sidabro grazūra ir puoštos kristalais – tai puikus pasirinkimas papuošti vieną iš stalų vestuvių metu arba papuošti erdvę su momentiniu fotoaparatu. Statulėlė simbolizuoja laimingą gyvenimą ir amžiną meilę. Tai taip pat yra gražus namų akcentas, kurį lengvą pastatyti ant lentynos ar bet kokio kito lygaus paviršiaus. Dydis:  h 15 x 23 x 4 cm.
Statulėlė šokanti pora
Kaina 29,60 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti jaunavedžiams? Jei taip, pažiūrėkite čia! Šokanti jaunuolių pora, sidabro spalvos, iš keramikos, dekoruotas kristalais. Statulėlė simbolizuoja laimingą gyvenimą ir amžiną meilę. Jis gali būti puiki dovana draugams, kurie įsimyli, ar naudojamas papuošti namus. Tai taip pat puiki dekoracija ant stalo per vestuves. Dydis: h 30x17x8 cm.