Kategorijos

Filter By close
Gimtadieniams

Gimtadienio atributika, gimtadienio akiniai, akiniai domino, vakarėlių prekės, gimtadienio kepurėlės, gimtadienio girliandos, gimtadienio švilpynės, konfeti, torto fejerverkai, žvakutės tortui, gimtadienio aksesuarai

Aktyvūs filtrai

Plaukų lankelis "Kiškio ausys"
Kaina 3,50 €
Jei norite pavirsti zuikeliu, šios ausytės jums kaip tik! Aktyviai perkamos vaikams pasidžiaugti arba merginoms pakvailioti įvairiuose renginiuose, karnavaluose, mergvakariuose. Į ausytes dedasi trys mažos baterijos (komplekte yra). Yra mygtukas, ausytėm įjungti, išjungti ar keisti mirksėjimo funkcijas. Tinka vaikams ir suaugusiems. Dydis: h 30 x 20 cm.
Prisegamos sintetinių...
Kaina 1,40 €

Papuoškite savo plaukus spalvotomis sruogomis, tai visiškai nekenksmingas būdas pasigražinti. Sruogelę galima pakirpti iki jūsų plaukų ilgio, galima šukuoti, susukti, įpinti į kasas. Juostelės iglis apie 50 centimetrų ilgio. Sruogelę nesudėtinga prisegti, išsegti, tai paprasčiausias būdas suteikti plaukams daugiau spalvų ir apimties. Sruogelės segtuko skersmuo ~3,5 cm.

 

Blizgantys akių kontūro...
Kaina 1,80 €
Neišeina gražiai nubrėžti akių kontūro, turime jums pasiūlymą, akių kontūro lipdukus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, ir būsite pasiruošę vakarėliui, kur atrodysite nepriekaištingai! Jie atsparūs vandeniui ir ilgai išliekantys. Daugkartiniai akių kontūro lipdukai gali priversti jus spindėti naktiniuose klubuose, kaukių, karnavalų, gimtadienių ar kitoms progoms.
Laikinos šviečiančios...
Kaina 1,80 €

Nesugalvojate kaip išsidekoruoti kūną šventei? Siūlome jums laikinas kūno tatuiruotes, tai originalus vakarėlio akcentas, su kuriuo atrodysite įspūdingai! Prie UV lempų, jūsų tatuiruotė nušvis įvairiomis spalvomis! Būkite išskirtiniai ir ryškūs! Tiesiog nulupkite ir priklijuokite (palaikykit 30 s), tik turi būti švari vieta kur klijuosite, ir būsite pasiruošę vakarėliui. Tatuiruotės išsilaiko iki 4-5 dienų.

Laikinos veido tatuiruotės
Kaina 1,20 €
Puikiai tinka bet kokiam įvaizdžiui suteikti blizgesio ir puošnumo. Nesugalvojate kaip išsidekoruoti veidą šventei? Siūlome jums laikina veido tatuiruotes, tai oroginalus vakarėlio akcentas, su kuriuo atrodysite nepriekaištingai! Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tik turi būti švarus veidas, ir būsite pasiruošę vakarėliui.
Klijuojami veido kristalai
Kaina 3,40 €
Puikiai tinka bet kokiam įvaizdžiui suteikti blizgesio ir puošnumo. Nesugalvojate kaip išsidekoruoti veida šventei? Siūlome jums laikinus klijuojamus veido deimantus, tai orginalus vakarėlio akcentas, su kuriuo atrodysite nepriekaištingai! Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tik turi būti švarus veidas, ir būsite pasiruoše vakarėliui.