Kategorijos

Filter By close
Pirkinių rankinės

Aktyvūs filtrai

Pirkinių krepšys su...
Kaina 39,80 €
Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Ar nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Siūlome Jums pirkinių vežimėlį, kuris taps nepakeičiama pagalba. Pamirškite nepatogius ir neekologiškus plastikinius maišelius — rinkitės kur kas pažangesnį būdą pirkiniams parsigabenti! Krepšio galinėje pusėje yra užtraukiama kišenėlė, kur saugiai įsidėsite piniginę ir atlenkiamą kėdutę, jei pavargote kelyje. Taip pat krepšys turi 3 ratukus, tai jums bus patogu užsigabenti pirkinių krepšį laiptais. Krepšio matmenys: 50 x 30 x 20 cm; bendras aukštis - 94 cm.
Pirkinių krepšys su ratukais
Kaina 19,90 €
Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Ar nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Siūlome Jums pirkinių vežimėlį, kuris taps nepakeičiama pagalba. Pamirškite nepatogius ir neekologiškus plastikinius maišelius — rinkitės kur kas pažangesnį būdą pirkiniams parsigabenti! Krepšio galinėje pusėje yra užtraukiama kišenėlė, kur saugiai įsidėsite piniginę. Krepšio matmenys: 47 x 37 x 15 cm; bendras aukštis - 81 cm.
Pirkinių krepšys su ratukais
Kaina 19,60 €
Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Ar nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Siūlome Jums pirkinių vežimėlį, kuris taps nepakeičiama pagalba. Pamirškite nepatogius ir neekologiškus plastikinius maišelius — rinkitės kur kas pažangesnį būdą pirkiniams parsigabenti! Krepšio matmenys: 44 x 30 x 19 cm; bendras aukštis - 78 cm.
Pirkinių rankinė, 75 x 50 x...
Kaina 9,90 €
Talpi ir patvari su užtrauktuku pirkinių rankinė, patogu bus susidėti daiktus ar pirkinius, nes užtrauktukas atsidaro per 3 kraštines. Rankinė tinkama susidėti įvairiems daiktams, pirkiniams, iškylos produktams. Pirkinių rankinių yra įvairių spalvų ir piešinių, tikrai atras kiekvienas pagal savo skonį. Rankinės dydis: 75 x 50 x 25 cm.
Pirkinių maišelis Pirkinių maišelis
  • −30%
  • Atsiprašome, šios prekės laikinai neturime
Pirkinių rankinė
Kaina 2,00 € Reguliari kaina 2,85 € −30%
Talpi ir patvari su užtrauktuku pirkinių rankinė su kišene priekyje ir tinkamas susidėti įvairiems daiktams, pirkiniams, iškylos produktams. Pirkinių rankinė yra įvairių spalvų ir piešinių, tikrai atras kiekvienas pagal savo skonį. Rankinės dydis: 40 x 27 x 18 cm.
cookie Slapukų sutikimas