Kategorijos

Filter By close
Pirkinių rankinės

Aktyvūs filtrai

Pirkinių maišelis
Kaina 2,61 € Reguliari kaina 5,21 € −50%
Medžiaginis impregnuotas maišelis kuris susipakuoja į įdėklą. Tai lengvas, tvirtas ir patogus būdas susidėti įvairiems daiktams, pirkiniams, iškylos produktams. Dėl ilgų rankenų ji galite patogiai nešti ant peties. Šį maišelį galėsite patogiai prisegti prie savo rankinės ar įsidėti į ją, jis neužims daug vietos ir visada bus po ranka, kai norėsite susdėti savo pirkinius. Dydis: h 65x40 cm.
Pirkinių maišelis
Kaina 0,70 € Reguliari kaina 1,39 € −50%
Medžiaginis maišelis kuris susipakuoja į gėlės formos įdėklą. Tai lengvas, tvirtas ir patogus būdas susidėti įvairiems daiktams, pirkiniams, iškylos produktams. Dėl ilgų rankenų ji galite patogiai nešti ant peties. Šį maišelį galėsite patogiai prisegti prie savo rankinės ar įsidėti į ją, jis neužims daug vietos ir visada bus po ranka, kai norėsite susdėti savo pirkinius. Maišelio dydis: 37x36 cm.
Pirkinių maišelis
Kaina 2,61 € Reguliari kaina 5,21 € −50%
Medžiaginis maišelis – tai ypatingai lengvas, tvirtas ir patogus būdas susidėti įvairiems daiktams, pirkiniams, iškylos produktams. Dėl ilgų rankenų ji galite patogiai nešti ant peties. Šį maišelį galėsite patogiai prisisegti prie savo rankinės, jis susipakuoja į jam skirtą dėklą. Maišelio dydis: 39 x 41 cm. Supakuoto maišelio dydis: 7 x 14 cm.
Pirkinių maišelis
Kaina 1,50 € Reguliari kaina 3,00 € −50%
Medžiaginis maišelis kuris susipakuoja į dirbtinos odos įdėklą. Tai lengvas, tvirtas ir patogus būdas susidėti įvairiems daiktams, pirkiniams, iškylos produktams. Dėl ilgų rankenų ji galite patogiai nešti ant peties. Šį maišelį galėsite patogiai prisegti prie savo rankinės ar įsidėti į ją, jis neužims daug vietos ir visada bus po ranka, kai norėsite susdėti savo pirkinius. Dydis: 37 x 36 cm.