Kategorijos

Filter By close
Siuvimo, mezgimo reikmenys

Aktyvūs filtrai

Adatų rinkinys, 18 vnt.
Kaina 1,80 €

Aukščiausios kokybės adatos, rinkinyje yra 18 skirtingų dydžių adatų. Aštrios, vidutinio storio adatos, naudojamos visiems baziniams siuvimo veiksmams. Tai gali būti daigstymas, detalių susiuvimas ar kiti taisymo darbai. Pakuotėje yra paprastų adatų, kurias labai lengva naudoti, viršuje adatos yra griovelis, ant jo uždėti siūlą ir lengvai spustelėti į apačią ir siūlas bus įvertas. Taip pat yra 2 lenktos adatos, 2 šenilinės adatos, 2 tiesios apmušalų adatos, 1 kilimo adata ir 1 gobeleno adata su išlenktu galu.

Siuvinėjimo rinkinys
Kaina 1,80 €
Siuvinėjimas kryželiu yra vienas mėgstamiausių ir labiausiai paplitusių rankdarbių. Siuvinėjimo kryželiu populiarumą lemia gauto darbo grožis. Daugelis moterų rankdarbių iš pradžių abejoja savo sugebėjimais, tačiau vieną kartą pabandžiusios siuvinėti, jie amžinai išliks tokio tipo rankdarbių gerbėjos. Drobės formatas: A4, ir  siuvinėjimo siūlų rinkinys.
Virbalai, Nr. 4
Kaina 1,70 €

Aliuminiai virbalai pagaminti iš aukščiausios rūšies kietojo aliuminio, tad yra lengvi bei tvirti. Su šiais virbalais malonu megzti ilgas valandas, rankos nejaučia jokio nuovargio. Virbalai šiltai ir švelniai gula rankose. Virbalų antgaliai tvirtai laiko siūlą ant virbalo, neleisdami jiems nuslysti. Virbalų ilgis 40 cm. Virbalų Nr. 4.

cookie Slapukų sutikimas