Kategorijos

Filter By close
Siuvimo, mezgimo reikmenys

Aktyvūs filtrai

Siuvinėjimo rinkinys
Kaina 1,80 €
Siuvinėjimas kryželiu yra vienas mėgstamiausių ir labiausiai paplitusių rankdarbių. Siuvinėjimo kryželiu populiarumą lemia gauto darbo grožis. Daugelis moterų rankdarbių iš pradžių abejoja savo sugebėjimais, tačiau vieną kartą pabandžiusios siuvinėti, jie amžinai išliks tokio tipo rankdarbių gerbėjos. Drobės formatas: A4, ir  siuvinėjimo siūlų rinkinys.
Virbalai, Nr. 4
Kaina 1,70 €

Aliuminiai virbalai pagaminti iš aukščiausios rūšies kietojo aliuminio, tad yra lengvi bei tvirti. Su šiais virbalais malonu megzti ilgas valandas, rankos nejaučia jokio nuovargio. Virbalai šiltai ir švelniai gula rankose. Virbalų antgaliai tvirtai laiko siūlą ant virbalo, neleisdami jiems nuslysti. Virbalų ilgis 40 cm. Virbalų Nr. 4.

Virbalai, Nr. 3
Kaina 1,40 €

Aliuminiai virbalai pagaminti iš aukščiausios rūšies kietojo aliuminio, tad yra lengvi bei tvirti. Su šiais virbalais malonu megzti ilgas valandas, rankos nejaučia jokio nuovargio. Virbalai šiltai ir švelniai gula rankose. Virbalų antgaliai tvirtai laiko siūlą ant virbalo, neleisdami jiems nuslysti. Virbalų ilgis 30 cm. Virbalų Nr. 3.

Adatos neregiams ir...
Kaina 0,81 €
Siuvimas rankomis neišvengiamas, kai netikėtai išplyšta marškinių ar sijono saga. Dėl to visiems būtina turėti „po ranka“ siuvimo adatą ir siūlų. Šios adatos kitokios nei įprastos, jums nereikės imtis stipresnių akinių ar prašyti artimo, kad padėtų įverti siūlą. Jas labai lengva naudoti, viršuje adatos yra griovelis, ant jo uždėti siūlą ir lengvai spustelėti į apačią ir siūlas bus įvertas.