Kategorijos

Filter By close
Orchidėjos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gėlė orchidėja...
Kaina 4,80 €
Dirbtinė gėlė orchidėja. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinę gėlę sudaro 8 žiedai ir 6 pumpurai. Žiedo dydis: ∅ 11 cm. Gėlės aukštis 90 cm.
Dirbtinė gėlė orchidėja,...
Kaina 2,00 €
Dirbtinė gėlė žydinti orchidėja iš 2 šakų su lapeliais ir šaknimis. Puokštės žiedai pagaminti iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, kotai pagaminta iš lankstaus plastiko, todėl galima lengvai formuoti darant kompozicijas. Dirbtinės gėlės padės sukurti jaukų namų interjerą. Priešingai nei gyvos gėlės, jos yra ilgaamžės, ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Aukštis - 30 cm. 
Dirbtinė gėlė orchidėja, 50 cm
Kaina 3,20 €
Dirbtinė gėlė orchidėja 2 šakų. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės orchidėjos žiedo dydis: 6 x 5 cm. Gėlės aukštis 50 cm.
Dirbtinė gėlė orchidėja, 98 cm
Kaina 6,40 €
Dirbtinė gėlė - žydinti orchidėjos šaka. Orchidėjos žiedai (10 vnt.) pagaminti iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, jų dydis: 12 x 12 cm. Dirbtinės gėlės padės sukurti jaukų namų interjerą. Priešingai nei gyvos gėlės, jos yra ilgaamžės, ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dydis: 98 x 25 cm.