Kategorijos

Filter By close
Rožės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė rožės šaka, 54 cm
Kaina 3,20 €
Dirbtinė rožės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Dirbtinė rožės šaka turi tris žietus, jos aukštis 54 cm.
Dirbtinė rožės šaka, 41 cm
Kaina 3,20 €
Dirbtinė rožės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Gėlė turi vieną didelį žiedą ir pumpurą, jos aukštis 41 cm.
Žiedo skersmuo 9 cm.
Dirbtinė gėlė rožė su kotu,...
Kaina 1,80 €
Dirbtinė gėlė rožė su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. 
Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 8 cm. 
Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė rožių šaka, 52 cm
Kaina 2,65 €
Dirbtina rožės šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Gėlė turi vieną didelį žiedą ir 2 pumpurus, jos aukštis 52 cm.
Žiedo skersmuo 8 cm ir sudarytas iš 10 sluoksnių.
Dirbtinės rožės žiedas ant...
Kaina 1,95 €
Natūralios išvaizdos dirbtinis rožės kotas su lapeliais. Kotas su lapais pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Rožės žiedas turi 10 sluoksnių. Dydis: apie 70 cm, žiedo skersmuo 10 cm. 
Dirbtinė bijūninių rožių...
Kaina 4,40 €
Dirbtinė bijūninių rožių šaka turi 5 žiedus (kurie sudaryti iš 11 sluoksnių).  Ypač natūralios išvaizdos. Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko.  Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 64 cm. 
Dirbtinės rožės šaka, 70 cm
Kaina 1,95 €
Natūralios išvaizdos dirbtinis rožės šaka su lapeliais. Kotas su lapais pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros.
Rožės žiedas turi 10 sluoksnių.
Dydis: 70 cm, žiedo skersmuo 11 cm. 
Dirbtinės rožės šaka, 70 cm
Kaina 1,90 €
Natūralios išvaizdos dirbtinė rožė žiedas ant koto su lapeliais. Kotas su lapais pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros.
Rožės žiedas turi 10 sluoksnių, jo skersmuo 8 cm.
Gėlės dydis: 70 cm. 
Dirbtinė gėlė rožė
Kaina 0,41 €
Dirbtinė gėlė silikoninė rožė su lanksčiu vieliniu koteliu. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Rožė pagaminta iš silikono, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Aukštis ~24 cm. Rožės ∅ ~5,5 cm. 
Mažiausias perkamas kiekis turi būti 8 vnt. (pak. po 8 vnt.).
Kaina vieno žiedo.

cookie Slapukų sutikimas