Kategorijos

Filter By close
Chrizantemos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gėlė chrizantema,...
Kaina 1,90 €
Dirbtinė gėlė chrizantema su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės chrizantemos žiedo skersmuo 13 cm, žiedas sudarytas iš 13 sluoksnių. Gėlės aukštis 72 cm.
Dirbtinė gėlė chrizantema,...
Kaina 1,98 €
Dirbtinė gėlė chrizantema su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės chrizantemos žiedo skersmuo 16 cm, žiedas sudarytas iš 13 sluoksnių. Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė gėlė chrizantema,...
Kaina 0,90 €
Dirbtinė gėlė chrizantema su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės chrizantemos žiedas, sudarytas iš 11 sluoksnių, jo skersmuo 10 cm. Chrizantemos aukštis 61 cm.
Dirbtinė gėlė chrizantema,...
Kaina 1,80 €
Dirbtinė gėlė chrizantema su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės chrizantemos žiedo skersmuo 13 cm, žiedas sudarytas iš 13 sluoksnių. Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė gėlė chrizantema...
Kaina 1,00 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Naudojamos puokščių, kompozicijų darymui. Dydis: žiedo aukštis 5 cm, skersmuo 15 cm. Gėlės aukštis 60 cm.
Dirbtinė gėlė chrizantema,...
Kaina 1,99 €
Dirbtinė gėlė chrizantema su kotu yra geros kokybės, pagaminti iš medžiagos, kuri yra gerai impregnuota, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Žiedas sudarytas iš 10 sluoksnių, jo ∅ ~15 cm. Gėlės aukštis 80 cm.