Kategorijos

Filter By close
Kitos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė lelijų šaka, 68 cm
Kaina 7,90 €
Dirbtinė lelijų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Šaka turi 3 lelijų žiedus, jos aukštis 68 cm, žiedo skersmuo 15 cm.
Dirbtinė gėlė saulėgrąža,...
Kaina 3,40 €
Dirbtinė gėlė saulėgrąža su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės saulėdrąžos žiedo skersmuo 20 cm. Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė gėlė aguona, 58 cm
Kaina 2,90 €
Dirbtinė gėlė aguona su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės aguona sudaro 4 žiedai. Gėlės aukštis 58 cm.
Dirbtinė gėlė hortenzija,...
Kaina 5,80 €
Dirbtinė gėlė hortenzija su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 20 cm. Gėlės aukštis 50 cm.
Dirbtinė gėlė gvazdikas su...
Kaina 0,45 €
Dirbtinė gėlė geltonas gvazdikas su viksva. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės gvazdiko žiedo skersmuo 8 cm. Gėlės aukštis 49 cm.
Dirbtinė gėlė kardelis, 50 cm
Kaina 1,70 €

Dirbtinė gėlė kardelis. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedų kiekis 6 vnt., 4 žali pumpurėliai. Žiedai skirtingų dydžių. Kardelio aukštis ~50 cm.

Dirbtinė gėlė astra, 70 cm
Kaina 1,98 €
Dirbtinė gėlė astra su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės astros žiedo skersmuo 17 cm, žiedas sudarytas iš 15 sluoksnių. Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė vėdrynų šakelė, 54 cm
Kaina 2,60 €
Dirbtina vėdrynų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlė turi vieną didelį žiedą ir 2 pumpurus, jos aukštis 54 cm. Žiedo skersmuo 8 cm ir sudarytas iš 9 sluoksnių.
Dirbtinė vėdrynų šakelė, 54 cm
Kaina 2,80 €
Dirbtina vėdrynų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlė turi du didelius žiedus ir 1 pumpurus, jos aukštis 54 cm. Žiedo skersmuo 8 cm ir sudarytas iš 9 sluoksnių.
Dirbtinė gėlė gvazdiko...
Kaina 0,70 €
Dirbtinė gėlė gvazdikas ant koto. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Naudojamos puokščių, kompozicijų darymui. Gėlės aukštis 49 cm, žiedo ∅ 8 cm.