Kategorijos

Filter By close
Kitos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė šarkakojo šaka, 77 cm
Kaina 1,52 € Reguliari kaina 1,90 € −20%
Dirbtinė šarkakojo šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlės aukštis 77 cm.
Dirbtinė lelijų šaka, 68 cm
Kaina 3,95 € Reguliari kaina 7,90 € −50%
Dirbtinė lelijų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Šaka turi 3 lelijų žiedus, jos aukštis 68 cm, žiedo skersmuo 15 cm.
Dirbtinė alyvų šaka, 53 cm
Kaina 4,72 € Reguliari kaina 5,90 € −20%
Dirbtinė alyvų šaka. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl puokštę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Augalą lengva prižiūrėti ir valyti, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Puokštės aukštis 53 cm.  
Dirbtinė lubinų šaka, 77 cm
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtina lubinų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė aukštis 77 cm. 
Dirbtinė gėlė aguona, 58 cm
Kaina 1,74 € Reguliari kaina 2,90 € −40%
Dirbtinė gėlė aguona su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės aguona sudaro 4 žiedai. Gėlės aukštis 58 cm.
Dirbtinė gėlė hortenzija,...
Kaina 3,48 € Reguliari kaina 5,80 € −40%
Dirbtinė gėlė hortenzija su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 20 cm. Gėlės aukštis 50 cm.
Dirbtinė gėlė gvazdikas su...
Kaina 0,36 € Reguliari kaina 0,45 € −20%
Dirbtinė gėlė geltonas gvazdikas su viksva. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės gvazdiko žiedo skersmuo 8 cm. Gėlės aukštis 49 cm.
Dirbtinė gėlė kardelis, 50 cm
Kaina 1,36 € Reguliari kaina 1,70 € −20%

Dirbtinė gėlė kardelis. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedų kiekis 6 vnt., 4 žali pumpurėliai. Žiedai skirtingų dydžių. Kardelio aukštis ~50 cm.

Dirbtinė gėlė astra, 70 cm
Kaina 1,58 € Reguliari kaina 1,98 € −20%
Dirbtinė gėlė astra su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės astros žiedo skersmuo 17 cm, žiedas sudarytas iš 15 sluoksnių. Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė vėdrynų šakelė, 54 cm
Kaina 2,08 € Reguliari kaina 2,60 € −20%
Dirbtina vėdrynų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlė turi vieną didelį žiedą ir 2 pumpurus, jos aukštis 54 cm. Žiedo skersmuo 8 cm ir sudarytas iš 9 sluoksnių.
Dirbtinė vėdrynų šakelė, 54 cm
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Dirbtina vėdrynų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlė turi du didelius žiedus ir 1 pumpurus, jos aukštis 54 cm. Žiedo skersmuo 8 cm ir sudarytas iš 9 sluoksnių.
Dirbtinė lubinų puokštė, 78 cm
Kaina 2,70 € Reguliari kaina 4,50 € −40%
Dirbtinė lubinų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė aukštis 78 cm. Žiedų yra 19, jų ∅ 6 cm, jie sudaryti iš 4 sluoksnių.
cookie Slapukų sutikimas