Kategorijos

Filter By close
Orchidėjos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė orchidėjų puokštė,...
Kaina 1,74 € Reguliari kaina 2,90 € −40%
Dirbtinė orchidėjų puokštė sudaryta iš 7 šakų, turi 7 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 27 cm. 
Dirbtinė orchidėjų puokštė,...
Kaina 2,96 € Reguliari kaina 3,70 € −20%
Dirbtinė gėlė orchidėjų puokštė, 7 šakų su žiedais. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos bei plastiko, todėl ją galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Puokštės aukštis 38 cm.
 
Dirbtinė orchidėjų puokštė,...
Kaina 2,72 € Reguliari kaina 3,40 € −20%
Dirbtinė orchidėjos puokštė iš 5 šakų yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Aukštis - 42 cm.
Dirbtinė orchidėjų puokštė,...
Kaina 2,00 € Reguliari kaina 2,50 € −20%
Dirbtinė gėlė orchidėjų puokštė 7 šakų, žydinti (5 žiedai). Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 33 cm, plotis 27 cm.
Pakuotėje 12 vnt. Kaina 1 vnt.
cookie Slapukų sutikimas