Kategorijos

Filter By close
Rožės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė rožių puokštė, 30 cm
Kaina 2,90 €
Dirbtinė rožių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 6 šakų ir 6 rožių žiedų, aukštis 30 cm. Žiedo dydis: h 5 x ∅ 3 cm.
Dirbtinė rožių žiedų puokštė
Kaina 1,90 €
Dirbtinė rožių puokštė iš 5 šakų. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl puokštę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Augalą lengva prižiūrėti ir valyti, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Puokštės aukštis apie 21 cm.  
Dirbtinė rožių puokštė, 70 cm
Kaina 13,80 €
Dirbtinė rožių puokštė ypač natūralios išvaizdos. Tai įspūdinga interjero puošmena, įnešanti daugiau spalvų, gyvybės, jaukumo, išbaigtumo. Dirbtines gėles priderinti galite tiek svetainėje, tiek prieškambaryje, tiek miegamajame. Puokštėje aštuonios rožės, aukštis 70 cm. 
Dirbtinė kinrožių puokštė
Kaina 12,50 €
Dirbtinė kinrožių puokštė yra sudaryta iš 10 šakų, turi 7 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 47 cm. 
Dirbtinė hortezijų ir rožių...
Kaina 9,90 €
Dirbtinė hortenzijų puokštė su rožėmis yra sudaryta iš 12 šakų. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 12 šakų, turi 4 rožės ir 3 hortenzijų žiedus, aukštis 28 cm. 
Dirbtinė hortezijų ir rožių...
Kaina 7,90 €
Dirbtinė hortenzijų puokštė su rožėmis yra sudaryta iš 10 šakų. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 10 šakų, turi 4 rožės ir 3 hortenzijų žiedus, aukštis 30 cm. 
Dirbtinė rožių puokštė, 30 cm
Kaina 1,60 €
Dirbtinė gėlė rožių puokštė, 5 šakų su žiedais. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos bei plastiko, todėl ją galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Puokštės aukštis 30 cm.