Kategorijos

Filter By close
Gerberos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gerberų puokštė,...
Kaina 4,80 €
Dirbtinė gerberų puokštė yra 7 šakų, turi 7 gernerų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 30 cm. 
Dirbtinė gerberų puokštė iš...
Kaina 12,40 €
Dirbtinė gerberų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 18 šakų ir 18 gerberų žiedų, jos aukštis 33 cm.
Dirbtinė bijūnų puokštė, 45 cm
Kaina 9,90 €
Dirbtinė bijūnų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 11 šakų ir 6 bijūnų žiedų, puokštės aukštis 45 cm.
Dirbtinė gerberų puokštė,...
Kaina 2,50 €
Dirbtinė gerberų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 6 šakų ir 6 gerberų žiedų, aukštis 30 cm. Žiedo skermuo 7,5 cm.
Dirbtinė gerberų puokštė,...
Kaina 2,20 €
Dirbtinė gerberų puokštė iš 5 šakų, 5 žiedų. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 35 cm.