Kategorijos

Filter By close
Bijūnai

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė bijūnų puokštė, 50 cm
Kaina 2,88 € Reguliari kaina 4,80 € −40%
Dirbtinė bijūnų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 7 šakų, jos aukštis 50 cm.
Dirbtinė bijūnų ir lelijų...
Kaina 3,45 € Reguliari kaina 6,90 € −50%
Dirbtinė bijūnų ir lelijų puokštė yra 9 šakų, turi 4 bijūnų, 3 lelijų ir 2 ramunėlių žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 42 cm. 
Dirbtinė bijūnų puokštė, 43 cm
Kaina 5,60 € Reguliari kaina 7,00 € −20%
Dirbtinė bijūnų puokštė yra 6 šakų, turi 6 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 43 cm, bijūno žiedo skersmuo 12 cm, kurį sudaro 7 sluoksniai. 
Dirbtinė bijūnų puokštė, 52 cm
Kaina 11,12 € Reguliari kaina 13,90 € −20%
Dirbtinė bijūnų puokštė iš 13 šakų su žiedynais. Aukštis - 52 cm. Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Puokštė pagaminta iš lankstaus plastiko, todėl galima lengvai formuoti. Dirbtinės gėlės padės sukurti jaukų namų interjerą. Priešingai nei gyvos gėlės, jos yra ilgaamžės, ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
cookie Slapukų sutikimas